Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 141 474
  • 1 107
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 111
Внимавайте с психиатъра д-р. Петър Василев!!!!!!
Води се за когнитивно-поведенческа терапия и масово пращат хората при него от Медицинска в София в частния му кабинет до Южния парк под предтекста, че щял да помогне. Нищо подобно!

АБСОЛЮТЕН MOШЕНИК!!!

Ще ви иска една баслословна сума пари, ще ви наложи поне 10 посещения, ще се направи, че ви слуша и че има решение на проблема ви, след което ще ви ИЗЛЪЖЕ как ще слушате една група от други "специалисти", което щяло да помогне.
После ще се окаже, че ви използва за опитно зайче да седнете да си разкажете за ЛИЧНИЯ проблем пред 10, 15 СТУДЕНТА а не "специалисти", които по същия начин е залъгал, че ако платят по 1000 лева ще научат "нещо"
 от измисления му курс с цел да печели пари от всички доверили се на него.
Като той ще ги остави да ви разпитват, той ще мълчи и ще чака да мине времето, като накрая ще ви каже, че и той има проблеми, които не може да реши и ще ви отчая още повече.
Нито може да научи студентите си на нещо, нито може да помогне като специалист, плюс залита по по-младички студентки...
Тотално нарушение на доверие лекар-пациент, никаква етика като специалист и чиста загуба на парите ви!!!

Чичко паричко е объркал кариерата на не един и двама колеги психолози......

# 271
  • Мнения: 4 577
Обикновено подхождам скептично към подобни крайни мнения, но в случая абсолютно споделям горното за Василев, от личен опит.

# 272
  • София
  • Мнения: 132
Обикновено подхождам скептично към подобни крайни мнения, но в случая абсолютно споделям горното за Василев, от личен опит.

И аз имам подобни впечатления и съм много разочарована от опита си с него.

# 273
  • София
  • Мнения: 149
Няма да Ви го удовлетворя,защото то няма да е от полза за никого,каквато уж бе целта на коментара Ви:wink:

# 274
  • Варна
  • Мнения: 300
'''абонамент''' ми хареса
Много дълго време за терапия е това. Запозната ли сте с кратките подходи?

А Вие нямате ли желание, да ни хвърлите малко светлина в/у кратките подходи на наши специалисти

# 275
  • Мнения: 118
Здравейте, питах и преди но никой нищо. Дали може да ми препоръчате терапевт до 40 лв макс за София. Записал съм час при пожаршки. Но е много скъп 60 лв взема на час. Sad А заплатата ми не е голяма, мислех го и ми се вижда непосилно при другите сметки. Моля ви да ми препоръчате някой по-човечен от към цената си на час. Вече съм отчаян, спрях да ходя при психолога си защото вече сякаш не ми помагаше. Но вече съм отчаян, никой не ми помага в търсенето на специалист и вече се побърквам заради натрапчиивите мисли и ОКР.

# 276
  • Мнения: 111
Помоли колегата да ти намали цената-обесни му, че ти е висока.Много колеги са склонни като видят мотивиран , но със скромни възможности пацинет.

# 277
  • Мнения: 118
Попитах го но не пожела.

# 278
  • Мнения: 99
Здравейте,
Някой в София има ли опит с психиатър или психолог относно проблеми с вниманието и хиперактивност? Не става въпрос за дете. Благодаря.

# 279
  • Мнения: 118
Здравейте искам да попитам за Надежда Атанасова дали е добра като специалист. Работеща с специализиран център за психология и психотерапия за отдела им в София. Тъй като такъв има и във Пловдив. Тя се занимава с лечение на ОКР моят проблем.

# 280
  • Мнения: 111
Ти ще ни разкажеш за това как е минало в тази център.
Има нещо, което е важно-психотерапевтите в такива центрове работят на заплата или на процент от таксата. В същото време същите психотерапевти, ако са достатъчно добри биха работили не за заплата или процент, а в собствен кабинет за себе си.така че си прецени си.

# 281
  • Мнения: 118
Това ми е ясно, но никаде не ми препоръчват специалист където питам.

# 282
  • Варна
  • Мнения: 300
Това ми е ясно, но никаде не ми препоръчват специалист където питам.
Хрумна ми идея: ако в София няма подходящ като цена,  обмисли варианта да си потърсиш от друг град и да провеждаш по скайп сесиите. Също можеш да  потърсиш/помолиш за инфо в някоя от групите свързани с психология/психотерапия във Фейсбук, както и  тук (след като се регистрираш, естествено) http://www.beinsadouno.com/board/forums/forum/172-%D0%BF%D1%81%D … 0%BF%D0%B8%D1%8F/
Успех!
Има нещо, което е важно-психотерапевтите в такива центрове работят на заплата или на процент от таксата. В същото време същите психотерапевти, ако са достатъчно добри биха работили не за заплата или процент, а в собствен кабинет за себе си.така че си прецени си.
От една страна е така, ама от друга хич не е Wink Т.е. не е правило, че щом си добър, непременно работиш в собствен кабинет. Още повече не е правило, че щом си в личен кабинет, непременно си добър. Както не е и казано, че психотерапевт с малък опит примерно, не би помогнал. Във всяка наука и професия има рутина, клишета, да не говорим каква дан си взема известността, а завършилите психология и те са хора. Отделно, че никак не е сигурно, че точно известен, високоплатен и работещ в собствен кабинет психотерапевт, ще му помогне. Помощта може пък да дойде от човек с по малко "екстри", но с повече свеж ум, амбиция и сърце да кажем Wink На два пъти, при това за не дребни проблеми, съм получавала помощ  не от светила, а от  млади и неизвестни  медици. `Що пък да няма и такива психотерапевти, а!

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 10:18 от AnMary

# 283
  • Мнения: 111
Може може Blush

# 284
  • Мнения: 61
Внимавайте с психиатъра д-р. Петър Василев!!!!!!
Води се за когнитивно-поведенческа терапия и масово пращат хората при него от Медицинска в София в частния му кабинет до Южния парк под предтекста, че щял да помогне. Нищо подобно!

АБСОЛЮТЕН MOШЕНИК!!!

Ще ви иска една баслословна сума пари, ще ви наложи поне 10 посещения, ще се направи, че ви слуша и че има решение на проблема ви, след което ще ви ИЗЛЪЖЕ как ще слушате една група от други "специалисти", което щяло да помогне.
После ще се окаже, че ви използва за опитно зайче да седнете да си разкажете за ЛИЧНИЯ проблем пред 10, 15 СТУДЕНТА а не "специалисти", които по същия начин е залъгал, че ако платят по 1000 лева ще научат "нещо"
 от измисления му курс с цел да печели пари от всички доверили се на него.
Като той ще ги остави да ви разпитват, той ще мълчи и ще чака да мине времето, като накрая ще ви каже, че и той има проблеми, които не може да реши и ще ви отчая още повече.
Нито може да научи студентите си на нещо, нито може да помогне като специалист, плюс залита по по-младички студентки...
Тотално нарушение на доверие лекар-пациент, никаква етика като специалист и чиста загуба на парите ви!!!

А аз бях решила да го търся... Сега отново се чудя при кого да отида? Става въпрос за проблеми със съня основно.

Общи условия

Активация на акаунт