Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 139 616
  • 1 087
  •   2
Отговори
# 510
  • Мнения: 110
За социална фобия по-добре потърсете психотерапевт. Психиатърът ще ви предпише лекарства.Не е сигурно дали с лекарства може да се преодолее една фобия.

# 511
  • Мнения: 44
Здравейте.Можете ли да ми препоръчате добър психиатър за София, става въпрос за социална фобия.
Д-р Марко Ганчев Simple Smile

От личен опит ли го казвате?Иска ми се мнение на някой, който се е сблъсквал със същия проблем Rolling Eyes

# 512
  • София
  • Мнения: 149
Здравейте.Можете ли да ми препоръчате добър психиатър за София, става въпрос за социална фобия.
Д-р Марко Ганчев Simple Smile

От личен опит ли го казвате?Иска ми се мнение на някой, който се е сблъсквал със същия проблем Rolling Eyes

Не слушайте тази жена,по-добре потърсете друго мнение.Много съфорумци пропищяхме от нея.Първо се правеше на неин клиент и се саморекламираше,а след това се изпусна,че е психоложка,уж.Сигурно отново има изгода да ви препоръчва нечие име,а нищо чудно и тя самата да е ходила при него,отдалеч и личи,че има нужда.

# 513
  • Мнения: 580
Здравейте.Можете ли да ми препоръчате добър психиатър за София, става въпрос за социална фобия.
Д-р Марко Ганчев Simple Smile

От личен опит ли го казвате?Иска ми се мнение на някой, който се е сблъсквал със същия проблем Rolling Eyes

Не слушайте тази жена,по-добре потърсете друго мнение.Много съфорумци пропищяхме от нея.Първо се правеше на неин клиент и се саморекламираше,а след това се изпусна,че е психоложка,уж.Сигурно отново има изгода да ви препоръчва нечие име,а нищо чудно и тя самата да е ходила при него,отдалеч и личи,че има нужда.
Моля Ви, посетете психолог... 😅😅😅😅😅😅

# 514
  • София
  • Мнения: 698
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали добър семеен консултант , става въпрос за отношения след появата на детето и различия между партньорите след това, както и специалист по ранно детско развитие.
Бих искала да се консултирам с него относно по етапното навременно развитие на детето ми.
Блгодаря предварително.

# 515
  • Мнения: 698
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали добър семеен консултант , става въпрос за отношения след появата на детето и различия между партньорите след това, както и специалист по ранно детско развитие.
Бих искала да се консултирам с него относно по етапното навременно развитие на детето ми.
Блгодаря предварително.

Семеен консултант - Теодора Милотинова

За детето - Моника Богданова - създател на "Зеления двор"

# 516
  • София
  • Мнения: 698
Вики, благодаря .

# 517
  • Мнения: 698
За нищо, нали сме тук за това 🙂

# 518
  • Мнения: 146
Здравейте,
Бихте ли ми препоръчали добър семеен консултант , става въпрос за отношения след появата на детето и различия между партньорите след това, както и специалист по ранно детско развитие.
Бих искала да се консултирам с него относно по етапното навременно развитие на детето ми.
Блгодаря предварително.

Видя ли такива теми, няма как да не изкажа благодарности към Ана Маркова. Надявам се да чете този форум, защото не ми достига смелост да й кажа Simple Smile както съм писала и по рано тя ме спаси, спаси сестра ми, която живее в Швейцария. Цял живот да й благодаря няма да стигне. Препоръчвам я!!!! ---filtered9723-- надявам се да отговаря на този кмейл и той да стигне до повече хора на които да помогне.

# 519
  • Мнения: 136
Мнения за психолог Андрей Мреницов София

# 520
  • Мнения: 110
В Гугъл има 33 отлични отзива за него,ако може да се вярва.....не го познавам

# 521
  • София
  • Мнения: 3 050
Добър вечер! Моля да ми препоръчате добър психиатър за София, който се занимава с тревожни разстройства или панически такива? Вероятно за нещо такова става дума, нямам още диагноза.

# 522
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Моля за насока към добър  психолог и психиатър в Плевен или Враца.

# 523
  • Мнения: 350
Добър вечер! Моля да ми препоръчате добър психиатър за София, който се занимава с тревожни разстройства или панически такива? Вероятно за нещо такова става дума, нямам още диагноза.
Защо не опитате първо с психотерапевт?

# 524
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
И аз се нареждам за препоръка за добър психотерапевт в София.

Общи условия

Активация на акаунт