Психолози, психотерапевти, психиатри

  • 139 512
  • 1 087
  •   2
Отговори
# 525
  • Мнения: 350
И аз се нареждам за препоръка за добър психотерапевт в София.
Аз препоръчвам Ани Жечева, в център Плиска се намира. Била съм при Богомила Годинова и Десислава Гъдева, без ефект..

# 526
  • Варна
  • Мнения: 1 119
Добър вечер! Моля да ми препоръчате добър психиатър за София, който се занимава с тревожни разстройства или панически такива? Вероятно за нещо такова става дума, нямам още диагноза.
Защо не опитате първо с психотерапевт?
Първата стъпка към подобрение е да си изкараш от главата мисълта, че имаш диагноза и болест.

# 527
  • Мнения: 146
И аз се нареждам за препоръка за добър психотерапевт в София.

Ана Маркова ---filtered9723--
За съжаление нямам други координати.

# 528
  • Мнения: 1 893
Здравейте,
Моля за мнение за проф.Тома Томов.

# 529
  • Мнения: 350
Някой запознат ли е с метода на EMDR терапията?

# 530
  • Мнения: 57
Здравейте, за психотерапия при тревожност и паник атаки - Георги Балджиев. Hands Open HandsHands Plus1Hands Plus1Hands Raised HandsПисала съм и преди - страхотен специалист!

# 531
  • Мнения: 100
Здравейте! В търсене съм на психолог в София. Преживях операция май месец. Сега трябва да ми бият инжекции. Но когато ги видя ми прилошава,, започвам да треперя да плача много. А в момента нямам друг избор освен тези инжекции. Моля за препоръка защото положението вече е сериозно. Благодаря 😔

# 532
  • Мнения: 146
Здравейте! В търсене съм на психолог в София. Преживях операция май месец. Сега трябва да ми бият инжекции. Но когато ги видя ми прилошава,, започвам да треперя да плача много. А в момента нямам друг избор освен тези инжекции. Моля за препоръка защото положението вече е сериозно. Благодаря 😔

Здравейте, един от моите проблеми беше страхът ми от зъболекар. Отново препоръчвам Ани ---filtered9723-- само това имам тъй като съм я посещавала  преди време. Успех.

# 533
  • Cobrs
  • Мнения: 788
Момичета, имам нужда от препоръка за добър специалист. Имам един основен проблем - страхът - от смъртта, от конфликти, и начинът, по който се справям с него - проблеми с храненето и проблеми, свързани с нездравословни отношения с половинката. Мисля, че трябва да поработя върху начина, по който се справям със страховете си. Не ме интересува терапия с техники за временно справяне с кризи, а трайно преодоляване на този патологичен страх, който ми пречи да живея качествено.

Последна редакция: сб, 01 авг 2020, 21:00 от Maggrat

# 534
  • Мнения: 35
Започнах да ходя на психотерапевт, но не съм сигурна че ще успее да ми помогне. Тя работи по методи на когнитивна терапия, за промяна на мисленето. Само че имам проблеми с мотивацията, общуването, мързела, апатия, липса на активност, и не съм сигурна, че този метод е подходящ за мен.
Ако може някой да ме насочи каква терапия би била подходяща? И може би да препоръча терапевт в София?

# 535
  • Мнения: 1 381
Здравейте, искам да посетя психолог. Става въпрос за проблемна връзка..
Намерих малко информация на д-р Ямполска, Геграна Димова. Може ли мнение или препоръки?

# 536
  • Мнения: 240
Здравейте, какво Ви е мнението за доц. Коралия Тодорова (психиатър) от Варна?

# 537
  • Мнения: 350
Някой запознат ли е с метода на EMDR терапията?
Никой ли не е запознат с този метод?

# 538
  • Мнения: 146
Здравейте, искам да посетя психолог. Става въпрос за проблемна връзка..
Намерих малко информация на д-р Ямполска, Геграна Димова. Може ли мнение или препоръки?

За връзки се свържи с Ани, уникален професионалист. Постоянно я препоръчвам, но имам само имейла й. ---filtered9723--
Не знам дали някой тук й има координатите, но ще ти помогне. На мен поне много ми и няма да спра да я препоръчвам.

# 539
  • България <3
  • Мнения: 327
Здравейте, доста хора са питали за мнение за Жулиета Кузманска, но няма много отговори... ако някой е посещавал може ли да сподели?

Общи условия

Активация на акаунт