кухо яйце?

  • 1 557
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Аа имах "кухо яйце ".И при мен имаше наличие на плоден сак , но не се виждаше плод.Доктора каза , че мож да е още малко и да не се вижда .Но аз прокървих и всеки ден се засилваше и се наложи аборт.Изчаках 3 месеца и забременях веднага и си родих прекрасен си , а сега имаме още един.Знам , че е гадно още повече ако е дългоочаквана бременнст и желана , но не се притеснявай.Моя доктор беше казал , че по хубаво така отколкото да излезе недоразито дете , с някакви проблеми.Природата си знае работата.Не се притеснявай!Все пак не са ти казали какво е. Confused Дано всичко да е наред.Най искрено се надявам.

# 16
  • Мнения: 948
Цитат на: sunny_zt
Цитат на: Dafna
Цитат на: silvanka
При мен нещата стоят така: Седма седмица от началото на ПРМ, вчера бях на лекар и той каза, че вижда плодно сакче, но вътре още нищо не се виждало. Не ми назначи изследвания, даде ми час за 9 декември и каза да му се обадя, ако междувременно прокървя. Та това ме кара да си мисля, че може би докторът има съмнения точно за :Кухо яйце".

Най- добре отиди да те погледне още някой.
Лекаря не ти е казал нищо, защото може да имаш късна овулация и оплождаленто да е станало 1-2 седмици по- късно от общоприетото.


Нейният цикъл е 28-29 дни.  Две седмици по-късно означава цикъл 45 дена!


Има жени и с по- дълъг цикъл! Не виждам нищо странно в тази разлика от 2 седмици?!?  А и аз няма откъде да знам нейния колко е, нали?
Да не казвам, че при цикъл 28 дни, овулацията може да настъпи на 10-11 ден или на 24-25 ден.  И в двата случая цикъла е един и същ, но овулацията настъпва по различно време, т.е. лутеалната фаза при едни е къса, а при други дълга. Общоприетата овулация е средата на цикъла, но не при всички жени е така.

# 17
Na moia priatelka taka i kazaha i i napraviha abort. Pri men imashe sumnenie za sushtoto, no shte ti kaja oshte neshto - ko e kuho niama da se razviva i da raste, i ima edin hormon koito se izsledva za celta- ako kolichestvoto mu raste znachi niama problemi - pomnia che beshe s 3 bukvi no ne i kak se kazva - no pri nebremenna jena sroinostta mu e 3 a pri  bremennost stiga do 120 - 140 000 i raste do opredelena sedmica i se polzva tochno za tazi cel.

Общи условия

Активация на акаунт