Майчин дом Варна - тема 9

  • 80 143
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 1 185
Няма за какво да се притесняваш! Всичко ще е наред! На добра среща с малкото човече 😊

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 168
Много ви благодаря Heart

# 62
  • Мнения: 31
Моля, ако знаете д-р Жасмин Костов дали преглежда с направление по ЗК или ако имате телефон на регистратура за да попитам там?

# 63
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Момичета здравейте, знаете ли актуална цена на спермограма в Майчин дом?

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Моля, ако знаете д-р Жасмин Костов дали преглежда с направление по ЗК или ако имате телефон на регистратура за да попитам там?
Работи със ЗК, но не знам дали във всички дни.
Тел на регистратура 052/332000 и 052/331144

# 65
  • Мнения: leet
Моля, ако знаете д-р Жасмин Костов дали преглежда с направление по ЗК или ако имате телефон на регистратура за да попитам там?

Работи по ЗК, аз се следя при него и съм с направление Simple Smile

# 66
  • Мнения: 31
Благодаря на всички!

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 168
Здравейте, на 19 -ти този месец се роди моята дъщеря в ръцете на д-р Яков. Родих секцио със спинална упойка въпреки огромния си страх. Трябва да благодаря на анестезиолога, на който за съжаление не разбрах името - средна възраст, много позитивен. Убеди ме за спиналната упойка и трябва да ви кажа, че това беше едно от най-добрите ми решения. Чувствам огромна благодарност към този човек. Абсолютно същото мога да кажа и за д-р Яков, не усетих никакви дърпания и всичко останало, за което бях чувала. Вече се чувствам възстановена почти напълно. Страхотни професионалисти, пред които свалям шапка. И тук все пак искам да изкажа и една забележка към болницата. Огромно разочарование след успешната ми операция се оказаха голяма част от акушерките и сестрите. На моменти усещах абсолютно неприкрита ирония и отегчение от досадните явно за тях пациенти. Подхвърляния и съвсем груби забележки, които не искам да разказвам. Имах проблем с кърменето и абсолютно никой не ми помогна въпреки питанията ми, а накрая дори си поревах един цял ден, без да направя на никой впечатление. В заключение бих казала, че изобщо не съжалявам за избора си - лекарският екип беше на висота и се чувствам късметлийка, че аз и детето ми бяхме в техните ръце. Но ръководството на болницата определено трябва да обърне внимание на мотивацията на останалия персонал, такова отегчение лъхаше от някои, говорейки си за пациентките с "тая" и изпълняващи си задълженията рутинно без капка съпричаастност.

# 68
  • Мнения: 25 757
Наистина много разочароващо, именно в майчин дом се славят с любезни акушерки, и помагащ персонал.
Аз все още обмислям къде да родя, добре, че имам време...един ден съм решена в майчин дом, на следващия ме хваща страх, че нещо ще се обърка и няма да се справят...

# 69
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Честита дъщеричка! Да ви е здрава и много радост да ви носи!

А за другото, за съжаление явно и там си има ,, зрънца,,, които правят този толкова прекрасен момент не особено приятен. Дано не е тенденция и нещата да се подобрят.
Иначе аз забележки от подобно естество нямах, бяха много любезни. Е, като ме болеше не ме кефеха много, но тогава проблемът си беше в моя телевизор.

# 70
  • Мнения: 3
А защо не напишете всичко това и в сайта на "Майчин дом" ,все пак така ще се стигне до управата и могат да се вземат мерки.Аз имах ситуация при първото раждане , веднага уведомих доктора ,който ме изражда и наблюдава.От там нататък те предприемат съответните мерки .Още повече,че вие сте била при Яков !

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 168
tanya_79 , много благодаря! Не знам какво точно да напиша в сайта им, нито им знам имената, нито точната длъжност. А и става дума за на пръв поглед дребни неща, но в същото време много могат да те подтиснат. Не мисля, че проблемът беше в моя телевизор, защото и момичето, с което бях в стая, споделяше същото мнение.

# 72
  • Мнения: 2 898

 Имах проблем с кърменето и абсолютно никой не ми помогна въпреки питанията ми, а накрая дори си поревах един цял ден, без да направя на никой впечатление. В заключение бих казала, че изобщо не съжалявам за избора си - лекарският екип беше на висота и се чувствам късметлийка, че аз и детето ми бяхме в техните ръце. Но ръководството на болницата определено трябва да обърне внимание на мотивацията на останалия персонал, такова отегчение лъхаше от някои, говорейки си за пациентките с "тая" и изпълняващи си задълженията рутинно без капка съпричаастност.

Подкрепям напълно. Така е!

# 73
  • Мнения: 6 910
Здравейте, има ли разлика в цената ако ЖК е по ЗК и ако да каква е тя?

# 74
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Аз друго се чудя.
Като имате забележки защо не реагирате на момента и така управата наистина да разбере кой не си върши работата и да реагира своевременно като и за вас е добре при възникнал проблем да бъде разрешен и да нямате неприятности до края на престоя.
Така оплаквайки се само във форума не помагате на никого.
Управителката на болницата  (жената на д-р Яков) даже моли и е благодарна за обратна връзка.

Общи условия

Активация на акаунт