За дупето на моята бебка

  • 3 889
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 695
аха - и аз съм за кремче, забъркано в аптеката.
и аз с такова кремче я мажех.най-вероятно се е подсякла,макар,че и ние ползвахме само памперси на Памперс,а в един момен започна да се обрива от тях и ги сменихме Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 39 761
Аз съм използвала и Цинкова паста. С тази паста мажеха бебетата в родилно, та ги питах каква е. Даже все още ми се мотае една тубичка в секцията.

# 17
  • Мнения: 1 237
Преди 2 седмици  малката се зачерви и се появиха пъпки.Смених памперсите ,мазах с Певизон и след 2-3 дни се пооправи и пъпките изчезнаха.Но сега е страшно зачервена,защото свърши една голяма работа в гащите, и не може да й мине. Мажа и с Lipobase,но засега няма напредък.До скоро мажех с Бочко и нямаше проблеми,но сега не помага.

# 18
  • Мнения: 4 392
какво е това кремче за подсичане, което го забъркват в аптеките. Какво съдържа за да мога да им кажа. Дали във всички аптеки го правят newsm78 Иначе аз дупето й го мия винаги, кърпички не съм ползвала освен когато пътуваме.

Аз пък мисля,че именно честото миене може да е причината,колкото и да ти е странно.Всеизвестно е ,че водата изсушава кожата,затова и са ги измислили тези кърпи,не защото ни мързи да мием.Симона никога не се е подсичала,с изключение на периода на зъбоникнене,което си е нормално,а аз и го мия само вечер ,когато я къпя.Иначе ползвам влажните кърпи и мажа с крема от аптеката-страхотен е!

# 19
  • Мнения: 2 270
и аз мисля ,че не трябва да се мие с вода дупето често .Преди години когато още нямаше кърпички и памперси почти всяко дете беше подсечено .Иначе много помага хума /обикновенна на прах/разтворена с малко вода да стане като крем .След няколко часа няма нищо,а и е полезна за кожата

Последна редакция: вт, 09 май 2006, 07:44 от ani69

# 20
  • Мнения: 73
И моето бебче имаше същите пъпчици който после станаха ранички. По съвет на аптекарката го мазах 2-3 вечери с "Певизон" / доста силно мазило/ , но му отминаха бързо и повече не са се появявали. Също веднага смених кърпичките на Памперс с тези на Джонсън с алое.

# 21
  • Мнения: 1 035
Аз мажех с Пиоктанин-един лилав разтвор,който можеш да намериш в аптеките,и отгоре мажех с Мустела и ни мина за няколко дни подсичането.

 newsm10 и аз така правех.

Общи условия

Активация на акаунт