На колене с ръцете горе

  • 6 869
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Старата директорка много толерираше въпросните две госпожи, сега има нова за която в момента част от родителите събират подписи за да не я уволняват защото според тях е подобрила реда и дисциплината. Не я познавам - така че не мога да дам мнение за нея. Днес приятелката ми ще ходи при нея в приемното и време.
А за другите пикантерии и аз ги знам - дори не съм сигурна че и тук искам да ги напиша - как ви звучи примерно за назидание да ви лъснат голия задник пред групата #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out и т.н.
Но това са неша, за които само съм чувала - докато случая за който говоря е 100% така както ви го казвам.
Именно и затова пиша Шани - защото за въпросната градина всички се натискат и тя се слави като  елитна - а всъщност истината е съвсем друга и децата трайно се травмират  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 5 877
Пиши какво става, отвратителна е тази история.

# 17
  • Мнения: 7 263
Цитат
Лени историята е отвратителна.Аз за щастие не съм попадала на подобни кадри.Госпожите на синът ми са просто невероятни и двете.Сутрин го посрещат с прегръдка, и вечер го изпращат с прегръдка.
Въпросната г-жа е направо за разстрел.

Живе, в новата ни градина директорката познава всяко дете и родителите му. Влиза по всяко време във всяка една група и следи как работят госпожите. Има ред, тишина и спокойствие.
Всеки месец стаята се чисти с рейнбоу срещу скромната сума от 2 лв на дете.
А за тази наистина не ми се говори  Twisted Evil Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 7 474
Почвате от Директорката, инспекторати, съвети, ТВ ако трябва.
Все някой трябва да спре това! #Cussing out

# 19
  • Мнения: 5 877
как ви звучи примерно за назидание да ви лъснат голия задник пред групата #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А това е за съд.

# 20
  • Мнения: 3 034
как ви звучи примерно за назидание да ви лъснат голия задник пред групата #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А това е за съд.

Ужас ! Това каква травма може да причини.... #Crazy

Наистина е за съд !

# 21
  • Мнения: 7 263
Цитат
как ви звучи примерно за назидание да ви лъснат голия задник пред групата #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
А това е за съд.

Да точно за съд е, но както казах това е нещо за което само съм чувала. Според мен за такива неща трябва да се тръби - на висок глас. Защото все още нямаме закон който да пази децата ни!!!
За жалост има и други неща случващи се по детските градини - и много малко дечица споделят в къщи - как биват наказвани.
В друга градина пък бяха пляскали децата с чехъл през устата за казана лоша дума  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Но и там никой никъде не се е оплакал.
Не знам - за такова нещо не бих си замълчала просто ще пратя таткото да го прибира  Naughty Naughty

# 22
  • Мнения: 5 877
Коя е другата градина?

# 23
  • Мнения: 7 263
59-то ОДЗ. Там ходеше детето на една позната и беше казало на майка си че така наказвали за лоша дума в тяхната градина. Повода беше че аз я питах как да се справя с лошите думички които малкия ни син "носеше" от градината. Детето и обаче вече е 2-ри клас - та може и тамошната възпитателка да си е тръгнала вече.

# 24
  • Мнения: 5 877
Може би трябва да направим черен списък и на учителки в детски градини ли, що ли?

# 25
  • Мнения: 7 263
Идеята е добра!
Така ще можем да сме информирани къде отива детето ни.
А и по този начин натиска върху подобни псевдопедагози ще е по-силен.
Друго си е защитен от анонимността си да издевателстваш върху децата друго е всеки родител който дойде в градината да каже - само детето ми да не е при г-жа/г-ца еди коя си.
Хубаво би било и директорките да имат тази информация newsm78 newsm78 newsm78

# 26
  • Мнения: 7 263
Само с две думи да ви кажа и развитието на случая.
Днес сутринта се провела среща с г-ца Петкова и моята приятелка.
Естествено г-цата се оправдала, че детето е буйно #Cussing out #Cussing out Naughty Naughty Naughty /което е откровена лъжа - ако за моито деца може да се каже такова нещо, то детето на приятелката ми е много кротко и спокойно/.
Както и да е - госпожицата е предупредена официално, че жалба срещу нея е депозирана при Директорката и при следваща подобна "педагогическа проява" ще бъде копирана и по-горна институция.
Да се надяваме че поне до края на годината /има - няма месец до тогава ще и държи влага/.
Лошото е, че както винаги делото по спасяването на давещите се се оказва лично техен проблем.

# 27
  • Мнения: 1 202
Аз въобще нямаше да мълча а щях да вдигна скандал и да отида направо в инспектората щом директорката е незаинтересувана какво става в нейната градина. Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 7 263
Аз също сега вече бих постъпила така. Сега ме е яд че навремето не вдигнахме по-голям шум.
Но бях с малко бебе, мъжът ми беше още студент ....
И ето на сега и други страдат.
Приятелката ми пък отговаря за един много натоварен отдел в голяма компания и като цяло времето и е кът /да не говорим че в работно време е почти невъзможно да излиза и да си върши някаква лична работа/
А си права че с тези неща човек трябва да е по-безкомпромисен!

# 29
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
"Амок" е точното описание на състоянието ми , след като прочетох написаното в темата
Както са предложили и други хора преди мене, родителите да търсят права за децата си! Директор, инспекторат, кмет на общината! Тук става явно въпрос за човек с психически отклонения.

Затова моето детенце ще си живее в къщи, докато мога да отлагам влизането му в нашето безумно общество и да се възпитава от дядо си! (Не искам и да ми казват как се социализирали децата в детските градини  Mr. Green)

Общи условия

Активация на акаунт