"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 31

  • 64 175
  • 743
  •   1
Отговори
# 165
  • 2860 км северно от Екватора
  • Мнения: 29 192
Три дена преди цикъл чертичката втората беше много по наситена.
Сега втори ден от закъснение е бледа Sad Дали е от чувствителноста на теста.
Притеснена съм още не съм ходила на лекар
Кръвен тест ще отчете, най точно.

# 166
  • Мнения: 1 019
Това ми звучи на биохимична. Надявам се да греша.
А ако е така, не се отчайвай, след биохимична се забременява лесно. Така съм чувала и от личен опит Simple Smile 

# 167
  • Мнения: 177
Възможно ли е да е защото със първия тест не бях пила вода. А преди да направя сегашния съм изпила една кутия със сок

# 168
  • Мнения: 1 019
Да, концентрацията има също значение, но най-сигурно е с кръвен. Аз съм пристрастена към тестове за бременност и правих всеки ден до 2 седмици закъснение когато започнаха отново да изсветляват.
Напълно те разбирам, но се опитай да ги правиш по едно и също време на деня и с една и съща марка Simple Smile

# 169
  • Мнения: 177
Това ми звучи на биохимична. Надявам се да греша.
А ако е така, не се отчайвай, след биохимична се забременява лесно. Така съм чувала и от личен опит Simple Smile 
Minalata bremenost beshe takava no dori kogato ploda padna imah dve qsni cherti

# 170
  • Мнения: 1 019
При моята ЧХГ стигна 500 и втората черта беше по-тъмна от контролната дори, но .... не се задържа ... това не означава, че това е случая при теб Simple Smile

# 171
  • Мнения: 1 019
Стискам палци! Успех!

# 172
  • Мнения: 177
Мерси.
Утре ще пиша.

# 173
  • София
  • Мнения: 10 642
ЧХГ не изчезва мигновено от организма. След аборт нивата му намааляват постепенно до 0 и това може да продължи  6 седмици.
При биохимична бременност времето е по-малко ама пак ще са нужни няколко дни

# 174
  • Мнения: 177
ЧХГ не изчезва мигновено от организма. След аборт нивата му намааляват постепенно до 0 и това може да продължи  6 седмици.
При биохимична бременност времето е по-малко ама пак ще са нужни няколко дни
И аз мисля че теста греши  Simple Smile

# 175
  • Мнения: 11
Здравейте сутринта пак си правих тест
   http://prikachi.com/images.php?images/490/9138490f.jpg
4ден закъснение и още е бледа,това нормално ли е Sad в деня който трябваше да ми дойде мисля,че беше същата

# 176
  • София
  • Мнения: 7 648
Тъй като вече сте се вкарали във филма с бледите черти, направете два кръвни през 48ч и ако расте добре, забравете тестовете. Така е най-точно и ще се разбере дали е биохимична.
Биохимичните не стигат до виждане на сакче. Те се характеризират с покачване на чхг до някаква стойност и след това падане.
Когато аз бях за малко бременна, престо се насищаше всеки ден (направих три броя).
Дано при вас да е заради теста, това са все пак някакви китайски ленти вътре.
Пуснете чхг и проследете.

# 177
  • Мнения: 105
Здравейте извнявам се за глупавия въпрос , но съм на работа в момента и няма как да отида на лекар сега , направих си 3 теста и трите изглеждат така с много бледа втора черта , това значи ли че са положителни или чертичката трябва да е плътна ? Закъснява ми с 5 дни , но и друг път се е случвало. Имам болки в корема , кръста и гърдите все едно ще ми дойде.

# 178
  • Мнения: 592
След като има втора чертичка, значи са положителни. Честито  Simple Smile

# 179
  • София
  • Мнения: 26 436
Снимка не виждам, иначе сигурно са положителни.

Общи условия

Активация на акаунт