"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 31

  • 61 158
  • 743
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 019
Щом си с такава история, аз бих настоявала възможно най-скоро да те следят за евентуални проблеми. В клиниките за репродуктивно здраве, със сигурност няма да ти откажат ранен преглед. Пожелавам ти всичко този път да е успешно.

# 331
  • София
  • Мнения: 7 645
Извънматочна се хваща с чхг тестове, преди да се види.
При твоята история бих направила 3 или 4 последователни (през 48ч) ако расте и се удвоява, като стигне 1000 е по-вероятно да се види в матката.
Ако расте, но не достатъчно - тогава е много вероятно да е ИБ.
Дано този път всичко да е където трябва за 9м

# 332
  • Мнения: 3 043
Момичета, да споделя съжалението си, че май ще пропусна този месец опитите - от вируса преди 20 дни, който изкарах, имам остатъци към бронхите, които не се махат (секрети) Sad Ще трябва да "играе" доктор, нали? По-добре да го махна това нещо (ако може, защото четох, че след вирус нормалните бактерии - напр. стафилококи - се множат и създават проблеми, често упорити и трайни) преди да започнем опитите...

# 333
  • Мнения: 424
Ние продължаваме с опитите , замислям се да взема Pre-Seed лубрикант гел , или просто да се откажа и да става каквото има да става , доста съм се отчаяла  newsm45 newsm45

# 334
  • Мнения: 5 468
Тинти, от колко време опитвате? При една година неуспешни опити се препоръчва посещение при репродуктивен специалист.

# 335
  • Мнения: 283
Ние продължаваме с опитите , замислям се да взема Pre-Seed лубрикант гел , или просто да се откажа и да става каквото има да става , доста съм се отчаяла  newsm45 newsm45


Не се отчайвай tinti1984. Всички сме така на моменти, но не трябва да се отказваме. smile3503
Не го знам този лубрикант какъв е, но някъде четох, че вместо да помогнат лубрикантите, може да затруднят нещата... аз честно казано  не бих използвала. По-скоро опитай с тестове за овулация.

# 336
  • Мнения: 424
От октомври - ноември. Този лубрикант е от тези който помагат, за това се осмелявам да опитам... и разбира се след консултация със специалист АГ - работя с него.

# 337
  • Мнения: 1 019
Аз съм ползвала подобен на този лубрикант - conceive plus и забременях на първия опит с него... неуспешно беше... може да опиташ с него, но не се отчайвай... минала е само половин година, макар че на опитващите това е вечност. Сама съм го изпитала и помня, че това беше доста мрачен период, но важното е да забременееш със здраво дете и да го износиш до термин...

# 338
  • Мнения: 424
Има три на които съм се спряла , сега чакам отговор от фирмата производител на Prefert Gel , една моя близка фармацефтка се свърза с тях , ако не успея да се сдобия с него ще поръчам от Германия  Pre-Seed , ако и там не ми се получат нещата ще пробвам с Сonceive plus - за него съм сигурна че е достъпен на бг пазар

# 339
  • София
  • Мнения: 7 645
Аз съм ползвала prefert gel - има го в ремедиум

# 340
  • Мнения: 424
А имахте ли резултат

# 341
  • София
  • Мнения: 7 645
Не, той помага само при много лек мъжки фактор и ако цервикалната слуз на жената е неблагоприятна.
Все пак го пробвахме за всеки случай. След това прочетох повече инфо.
При нас проблема е с моята овулация Simple Smile

# 342
  • Мнения: 2 571
Под лек мъжки фактор какво имаш предвид? Малко еякулант 🙄 че наистина е малко 1 мл .

# 343
  • София
  • Мнения: 7 645
Да, малко, по-бавни, по-бързо загиващи и тнт
Просто гела им дава сила и по-лесен път.
Пробвайте, няма да навреди

# 344
  • Мнения: 61
Здравейте момичета не знам дали тук е мястото ,но искам да попитам 4 г.с и 3 дни с резултат 1872mIU/ml мислите ли,че е добре?Не е ли много високо ?

Последна редакция: ср, 21 юни 2017, 18:33 от Dia_la

Общи условия

Активация на акаунт