Уреди за домашна грижа за кожата - 3

  • 125 415
  • 739
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 435
 MissChanandlerBong, Sladurka, благодаря ви, момичета! Голямо колебание за този Silk'n Titan. Чуденето беше дали да продължа с радиочестотния лифтинг в студиото или този уред. Ще пиша как е и при мен.

# 166
  • Мнения: 14 503
Както решиш. Относно цената - аз го взех миналата година на черния петък през ноември, от официалния им сайт, имаше доста голяма отстъпка.

# 167
  • Мнения: 379
Никъде в упътванията на уредите не съм срещала, че НЕ може, така че би трябвало ДА може Simple Smile. По време на бременност не се използват, защото могат да предизвикат контракции, спонтанен аборт и отхвърляне на органи при трансплантирани, докато при кърмене няма такава опасност. Но пък идеята на тези уреди е да вкарват в дълбочина разни съставки, колко от тях преминават в кръвообръщението, а с това и в кърмата и до колко е полезно това обаче, не мога да коментирам, тъй като не съм на ясно.
Надявам се някой по-компетентен да се включи. Пък ти би могла да се консултираш в някой голям козметичен салон, където предлагат подобни услуги.
Зори, много си мила, благодаря ти Simple Smile

# 168
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
След четене и умуване и аз си поръчах уреда за мезотерапия от алиекспрес. Възнамерявам да го ползвам за да си вкарвам крем на тазобедреното сухожилие. На физиотерапията ми го вкарваха с ултразвук, мислех да си взема ултразвук, но в крайна сметка счетох че това ще върши каквото искам, а и е по-функционално..ужким.
Ще ми се да го ползвам и за други неща, моля за съвет какви серуми и кремове ползвате с него, лицето ми е чисто като цяло, но вече на 30г, може би нещо стягащо, за кръгове под очите? Ако не са и много скъпи ще е супер, някакси не ми се дават много пари за проба и съмнителни резултати.. За тяло някой ползвал ли го е, как точно и дали сте доволни? Аз отдавна се отказах от кремовете за отслабване, целулит и стягане, но ако в комбинация с уреда нещо на вас ви е свършило работа, моля да сподели. Конкретно за корема ме интересува..но не само.
Мерси

# 169
  • Мнения: 48 055
Моята мезотерапия дойде, но не съм я пробвала и аз, щото нищо още не съм взела...скъпички са си...

# 170
  • Мнения: 7 107
Момичета, в първият пост има линкове към онлайн магазини за серуми и ампули. Има и бюджетни, на Асти и на Глори, , от Кондиция са малко по-скъпички, само с проба може да се прецени дали действат при вас или не. Кожите ни са различни, както и нуждите им, така че пробвате и преценявате  Peace

# 171
  • София
  • Мнения: 1 408
След четене и умуване и аз си поръчах уреда за мезотерапия от алиекспрес. Възнамерявам да го ползвам за да си вкарвам крем на тазобедреното сухожилие. На физиотерапията ми го вкарваха с ултразвук, мислех да си взема ултразвук, но в крайна сметка счетох че това ще върши каквото искам, а и е по-функционално..ужким.
Ще ми се да го ползвам и за други неща, моля за съвет какви серуми и кремове ползвате с него, лицето ми е чисто като цяло, но вече на 30г, може би нещо стягащо, за кръгове под очите? Ако не са и много скъпи ще е супер, някакси не ми се дават много пари за проба и съмнителни резултати.. За тяло някой ползвал ли го е, как точно и дали сте доволни? Аз отдавна се отказах от кремовете за отслабване, целулит и стягане, но ако в комбинация с уреда нещо на вас ви е свършило работа, моля да сподели. Конкретно за корема ме интересува..но не само.
Мерси
може ли снимка/линк да видим този уред за мезотерапия? Благодаря!

# 172
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
Разбира се,
https://www.aliexpress.com/item/Portable-Mesotherapy-Electropora … 042311.0.0.L1yMlk

Гледам че и в алиекспрес има доста ампули и серуми - колаген, хиуронова к-на, охлювени екстракти.. някои ампули са по 10мл даже и може да се ползват дълго време (те са с пипетка или спринцовка..) доста са евтини и с безплатна доставка.. някой ползвал ли е?

# 173
  • Мнения: 3 419
Разбира се,
https://www.aliexpress.com/item/Portable-Mesotherapy-Electropora … 042311.0.0.L1yMlk

Гледам че и в алиекспрес има доста ампули и серуми - колаген, хиуронова к-на, охлювени екстракти.. някои ампули са по 10мл даже и може да се ползват дълго време (те са с пипетка или спринцовка..) доста са евтини и с безплатна доставка.. някой ползвал ли е?
Сега отивам до митницата, че са ми пратили там мезото. От Алиекспрес честно казано не бих посмяла да взема козметика, но това си е лично мое мнение разбира се.

# 174
  • Мнения: 413
Аз пък вземам , и то отдавна козметика от Китай . Какво да и има ? Аз сбръчкана китайка не съм виждала .... серумите стават за мезотерапия , не са мазни. Ползвала съм почти всички разновидности , сега чакам още три вида , кремове също съм поръчвала , няма / поне при мен алергична реакция , докато от скъпи кремове купувани от тук съм имала / . От ензо поръчах серум със стволови клетки за  6,50 , но от там заради доставката не е изгодно само това да се купува .

# 175
  • Мнения: 3 419
Аз пък вземам , и то отдавна козметика от Китай . Какво да и има ? Аз сбръчкана китайка не съм виждала .... серумите стават за мезотерапия , не са мазни. Ползвала съм почти всички разновидности , сега чакам още три вида , кремове също съм поръчвала , няма / поне при мен алергична реакция , докато от скъпи кремове купувани от тук съм имала / . От ензо поръчах серум със стволови клетки за  6,50 , но от там заради доставката не е изгодно само това да се купува .[/quote
Казах, че това е мое мнение. Не мога да очаквам нещо което струва обикновено примерно 50 лева да го купя за 3 лева и да има същия състав.

# 176
  • Мнения: 567
Разбира се,
https://www.aliexpress.com/item/Portable-Mesotherapy-Electropora … 042311.0.0.L1yMlk

Гледам че и в алиекспрес има доста ампули и серуми - колаген, хиуронова к-на, охлювени екстракти.. някои ампули са по 10мл даже и може да се ползват дълго време (те са с пипетка или спринцовка..) доста са евтини и с безплатна доставка.. някой ползвал ли е?
Аз си поръчах Q10 и съм доволна
https://www.aliexpress.com/item/ARTISCARE-Skin-Care-Coenzyme-Q10 … /32812939904.html
и хиал.киселина(още не съм я отворила)
https://www.aliexpress.com/item/Anti-Puffiness-Dark-Circles-Eye- … /32810525816.html
чакам една голяма поръчка за други неща,колаген
https://www.aliexpress.com/item/New-Blueberry-Hyaluronic-Acid-Li … /32794064683.html и др.

# 177
  • Мнения: 10 212
Какво се случва на митницата в БГ с поръчките от АлиЕкспрес, лесно ли се освобождават пратките и високи ли са таксите?

# 178
  • София
  • Мнения: 20 205
Лесно се освобождават, да. Ако стойността на пратката е над 30 лева, се плаща 20% ДДС+12 лева митническо представителство+3.50 за освобождаване.  Peace

# 179
  • Мнения: 29
В момента в Лидл има уред за почистване и масаж на лице за 30лв. Някой с отзиви за него? На 27 съм и не съм ползвала други уреди, изглежда ми достатъчно базов като за начало.

Общи условия

Активация на акаунт