Всичко за всички марки гел лакове - 11

  • 76 682
  • 739
  •   1
Отговори
# 570
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Невена ще каже ама си мисля,че Не свалянето на белещата се база се дължи на не добре полиран нокът отдолу. Както писах вече аз ползвам Микрогела на Коди като белеща се база. Единия ми среден пръст е с наранен нокът/остъргах го и се откърти парченце като свалях геловите бои/ и от него не иска да се отлепя микрогела.

 Обясни как точно ползваш отлепящата се база та не държи  newsm78. Протокола както му вика Невена.

# 571
  • Мнения: 73
Първият път не го сложих като хората, защото сложих базата на блускай отгоре му, но пак се отлепи лака от белещата се база. Вторият път уж по "протокол" Simple Smile Полирах нокътя (блокчето ми е за смяна, но уж се постарах), сложих лаково каре (8в1 на евелин), после белеща се база. Супер много се постарах и нанесох 2 много тънки слоя лак (блускай) и отгоре топ.
Ще й дам още един шанс като пристигне новата лампа, ако не се спогодим ще я подаря на някой тук, че я чаках два месеца, ако някой има интерес Simple Smile
Но като цяло проблемът ми е това белене на третия ден, бях готова да прежаля кошмарното махане на блускай само да ми държеше пак по 10 дена Sad Сега с базата на блускай нямам останала база по нокътя, дали мога да "ремонтирам" като мацна само малко лак на обеленото и топ на целия нокът? Не ми се занимава да махам тоя блускай Sad

# 572
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Вчера ремонтирах така един супер дебел блускай на съседка правен от професионалистка/направо ми се гади като видя 2мм. дебел лак/. Запилих откъртеното с лака отстрани,изчетках,фрешер,ултрабонд,база Коди и цвят два слоя,още един слой база и топ на цял нокът. Не се е обадила да ме псува днес значи не е паднал. Получи се добре при положение,че се наложи да се правя на колорист да докарам същия цвят. Не се наех да свалям Блускай-мерси това е кошмар.

# 573
  • Мнения: 73
Благодаря ти много, ще пробвам утре, моят поне не е дебл Simple Smile И май ще поръчам база на коди вече, само някой дано да се включи и да ми каже, че лампата ми се е прецакала, а не ноктите Sad Ако ще държат по три дена няма да ми се занимава с преправяне

# 574
  • Paris, France
  • Мнения: 14 040
........ се наложи да се правя на колорист да докарам същия цвят. Не се наех да свалям Блускай-мерси това е кошмар

да се правя на колорист хахахахахаха. липсват ми емотиконите.

Минкс, прочетох по диагонал и мисля, че е от слабата лампа. Белещата се база се изпича бързо и явно тя е единственото изпечено от слоевете лак. Не се сваля въпреки лаковото каре? С какво е карето? А ултрабонд слагаш ли? Мажеш всеки ден с масло по два пъти, нали? Ако избелваш без проблем цветния лак и топа в топла вода, ясна е работата. Не е проблема в дебело нанесен цвят, защото тогава щеше да се е събрал в средата на нокътя. Доколкото разбирам и Блускай ти се бели и той на третия ден??? и да купуваш нови продукти е безсмислено. Съвета ми: изчакай си лампата! Междувременно ми напиши подробно стъпките и марки и номера или имена на продуктите за да ти напиша как скърпвах положението с такава лампа. Опиши подробно и по стъпки. Примерно:

1) чистя лъснат полиран нокът със спирт 90 градуса или клензър Гелиш или там каквото ползуваш
2) фрешър или ултрабонд на еди кой си или нищо
3) лаково каре с евелин или микроцел или друго по целия нокът или в средата със или без запечатване
4) база суит сити и пека в 36в ув с несменяните крушки 2 мин или 1 или колкото там печеш
5) цвят 978657 или име на еди коя си марка и пека 3 или 4 или колкото печеш минути
6) като 5
7) топ с или без лепкав на марка..... и пека 4 или 5 или колкото печеш.
Sunglasses втори слой топ?
9) мажа всеки ден по 2, 3 или нула пъти с Авоплекс, Солар ойл или масло от жожоба, примерно....

Само копирай написаното и попълни. Аз ще направя една форма за попълване с надпис "Копирай и попълни преди да попиташ!"

А ноктите ти какви са? Твърди, меки, слоят се или не, гризала ли си или чоплила някога? 10 дена с блускай е ок.

Тая база май на никого не се харесва, което е жалко, защото при правилно ползуване е бетон. Спирам тогава да я хваля и да предлагаме тогава микроцела на принцесата???

# 575
  • Мнения: 3 199
Сега ме зарибихте с топа на Elite99 и тръгнах да го търся в Али, а като дам търсене със звездички ми дава само комплекти по над 20$  newsm78

Имате ли мнение за лаковете Rosalind?

# 576
# 577
  • Мнения: 3 199
Не знам защо не можах да го намеря. Много благодаря!  Hug

p.s. Не съм го видяла, защото не е с безплатна доставка.

Последна редакция: чт, 27 юли 2017, 23:49 от ShikeR

# 578
  • Мнения: 13 937
Аз си поръчах топа на Елит без лепкав от Амазон, но още не съм го пробвала. Дали е по-добре да се сложи на счупения нокът от експресния топ на CND?

Невена, чакам с нетърпение отзивите ти за кутикулите.

# 579
  • Мнения: 3 199
Принцеске, линкът в блога на лампата (бюджетната) не се отваря. Може ли актуален, че съм на вълна нова лампа  bouquet

# 580
  • Мнения: 1 842
Здравейте, момичета може ли да ми препоръчате качествена/дълготрайна база и топ за гел лак? Flowers Hibiscus

# 581
  • Мнения: 13 937
Съншайн, върни се страница-две назад и прочети подробно ревю за различни бази и топове.

# 582
  • Мнения: 73
ShikeR, линкът беше към sunone, но вече е пречахнат продукта от продавача. Аз поръчах и е изпратена вече, но кой знае кога ще пристигне и дали ще пристигне при положение, че е изтрита обявата.
Невена, благодаря ти че се занимаваш с мене Simple Smile Ето попълнен въпросника Simple Smile :

1) чистя лъснат полиран нокът със спирт 90 градуса или клензър Гелиш или там каквото ползуваш
Полирам нокътя и чистя със спирт 95 градуса май е. Честно казано като съм ходила преди на маникюр по-скоро надраскват нокътя отколкото да го полират и аз така правих преди като ми държеше по 10 дена...
2) фрешър или ултрабонд на еди кой си или нищо
Нищо Sad Щях да поръчвам ултрабонда на Коди по ваша препоръка, но още мисля дали да не взема и база
3) лаково каре с евелин или микроцел или друго по целия нокът или в средата със или без запечатване
Лаково каре с евлин на 1-2 мм от края
4) база суит сити и пека в 36в ув с несменяните крушки 2 мин или 1 или колкото там печеш
База на суит сити, пека 2 мин в такава лампа - https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1RP3lJpXXXXaBXXXXq6xXFXXXY/36w-110 … font-b-Lamp-b.jpg
Аз същото и с блускай практикувам
Май е със сменяеми лампи

5) цвят 978657 или име на еди коя си марка и пека 3 или 4 или колкото печеш минути
Досега съм пробвала блускай само 2 пъти с базата на суит сити, номер neon 25
Пека 2-3 мин(защото пъхам вече изпеченат ръка при другата по някое време), два супер тънки слоя

6) като 5
7) топ с или без лепкав на марка..... и пека 4 или 5 или колкото печеш.
Топ с лепкав слой на блускай, пека по 4 мин, един слой слагам. Както прочетох тук изчаквам малко и изтривам със спирт
Sunglasses втори слой топ?
9) мажа всеки ден по 2, 3 или нула пъти с Авоплекс, Солар ойл или масло от жожоба, примерно....
Мажа вечер само със солар ойл. Трябва повече, ама с две деца нон стоп си мия ръцете през деня(а и не се сещам). В момента се олющват от свободния край, почти не мога да запечатвам при печенето, защото държа ноктите си къси
Сега се ентусиазирах, ще изтрия този докато спи детето, въпреки че само два нокътя са се олющили и ще чакам съветите, за да се лакирам довечера Simple Smile
Иначе ноктите са ми меки, не са много чупливи, но и аз ги поддържам къси. Не съм ги гризала, по-скоро според мен от махането на блускай са малко поиздрани(може и за това да не държи лака, но пък сън сити си залепва за нокътя ми и само цветът се отплепва от базата).

# 583
  • Мнения: 1 842
Съншайн, върни се страница-две назад и прочети подробно ревю за различни бази и топове.
Здравей, четох по-горе на елит99 тествах ги но са ужасни ...поне тези които имам аз. Не ми се тества повече голямо хвърляне на пари е Simple Smile Flowers Rose
Ще чета и по-напред в темата, като ми остане време. Хубав ден Simple Smile

# 584
  • Мнения: 13 937
Изобщо не става дума само за Елит, има за CND, Gelish, Opi, Kodi и всякакви други за които се сетиш.

Общи условия

Активация на акаунт