Енгин Акюрек. Нови и стари проекти – Тема 355

  • 81 796
  • 740
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 23 325


Новини - йок. Втори ТВ в къщи - йок.
Затова раздавам по балон.
  newsm03

# 661
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета bouquet
Извинете ме, че така нахлувам във вашата тема, но не се сдържах.
Нямам много възможност да гледам отново Пепел от рози, а много бих искала. Енгин и Берен са ми другите любимци. Днес гледах за първи път от както повтарят сериала по Диема Фемили, и ми направи впечатление, че е дублиран отново.
Искам да ви попитам, знаете ли от къде може да се свали или гледа с бг аудио от БТВ сериала. Една съседка и тя като мен не може да гледа. Намирам го, но със субтитри, не е аудио, та си мислех, че може би вие знаете  newsm78 newsm78 newsm78
Желая на всички ви приятна и прохладна вечер.

# 662
  • Мнения: 23 325
Silistra_SS  Two Hearts  за съжаление май никъде не го качват.

# 663
  • Мнения: 2 293
Здравейте момичета.
Най- после сколасах, и серията изгледах и се наредих пред компютъра я за някоя новина, я за някоя снимчица- ама суша отвсякъде.
 Но ние ще си чакаме търпеливо.
Пък този месец като им е празника в светлата част на деня нито могат да ядат, нито да пият, даже и чай, та сигурно по тази причина и Енгин не могат да го засекат никъде.

  

# 664
  • Мнения: 20 905


Нежност и безнадеждност...

Искам с нещо да ме зарадват...Поне да видим Енгин.В Каш например. Heart Eyes

# 665
  • София
  • Мнения: 1 001
Привет, момичета! Епизодите на "Пепел от рози" може да  се гледат в интернет страницата NovaPlay на Нова ТВ.
Ето линк към епизодите:

http://play.novatv.bg/programi/pepel-ot-rozi/849662?autostart=true

# 666
  • Мнения: 2 643
Silistra_SS  Two Hearts  за съжаление май никъде не го качват.


Марта, благодаря ти много за отговора. Надявах се, че го има някъде а аз не го намирам.
Благодаря още веднъж и приятна вечер  bouquet

# 667
  • Мнения: 23 325


Привет, момичета! Епизодите на "Пепел от рози" може да  се гледат в интернет страницата NovaPlay на Нова ТВ.
Ето линк към епизодите:

http://play.novatv.bg/programi/pepel-ot-rozi/849662?autostart=true

Свети  Two Hearts добре, че подаде линк.  Въобще не знаех, че го качват там.

# 668
  • Мнения: 2 293
Много хубава песен, нали.
Керим и Фатмагюл.


# 669
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


https://vk.com/akyurek_engin?z=photo-79032527_456265717%2Falbum-79032527_00%2Frev

В туитър излезе следната информация:
Енгин е подписал договор с канал Д за 13 епизода през новия сезон.
Що се отнася до сценарий и кадрови състав, няма информация. След като той одобри сценария, ще има официално изявление.

....................
Не се чудете, че отново става въпрос за 13 епизода.
Договорите основно се подписват за толкова. Рейтинг - мейтинг, без значение, той ще си получи хонорара за 13 епизода. Ако всичко е наред и има продължение - следват анекси.

# 670
  • Мнения: 20 905


https://vk.com/akyurek_engin?z=photo-79032527_456265717%2Falbum-79032527_00%2Frev

В туитър излезе следната информация:
Енгин е подписал договор с канал Д за 13 епизода през новия сезон.
Що се отнася до сценарий и кадрови състав, няма информация. След като той одобри сценария, ще има официално изявление.

....................
Не се чудете, че отново става въпрос за 13 епизода.
Договорите основно се подписват за толкова. Рейтинг - мейтинг, без значение, той ще си получи хонорара за 13 епизода. Ако всичко е наред и има продължение - следват анекси.

smile3525

За пръв път, открито се говори за минимум серии.За КРА и До живот, не беше така явно. Thinking

# 671
  • Мнения: 2 293
Пак ли ще го гледаме малко на екран.

# 672
  • Мнения: 23 325


Като няма нова снимка - ще си гледаме Даахан...
13 серии звучат добре - стегнат сериал, без излишъци.

# 673
  • Пловдив
  • Мнения: 34 188


Нещо май не разбрахте. Всички актьори и актриси подписвайки договорите си, имат минимум серии за които без значение от рейтинга, ще вземат договорения хонорар. 13 серии, е в горната граница. Някои, зависи от популярността им, ако са по - подписват за повече серии, ако не толкова по - подписват и за по-малко.
Ако е вярно инфото, може да спрат сериала и на 5 епизод примерно, но ще му платят за 13. Ако преценят - и двете страни се съгласят, могат да снимат пълен сезон, два сезона, три сезона... Зависи от много допълнителни фактори и обстоятелства.

# 674
  • Мнения: 3 217
Привет,Енгинки и добра ви вечер. Започват да се появяват новинки за новия проект.Явно продуценти и телеканалите подписват предварителни договори за по-малко серии,тъй като в момента сериалният жанр е определено в криза,сериалите отпадат като зрели круши,та не искат да си имат разправии за хонорари и неизпълнени договори. Кризата явно е доста голяма,прочетох,че Ендемол са фалирали,а това беше доста голяма компания. Нещо тези "новини" за TIMS хич не ми се нравят,но каквото дойде такова. Евентуалната партньорка е сладурана,в момента е на гребена на вълната-аз не съм я гледала,но нейните фенки са във възторг от играта й. Дано с Енгин се получи добра химия-доколкото попрочетох българските й фенки не приемат Енгин еднозначно!!! Ще видим както казал слепецът.

Общи условия

Активация на акаунт