Лятото щяло да бъде дъждовно!

  • 2 195
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14 133
Не се вързвайте.Може и да не познаят.Най-сбъдваеми са двудневните прогнози, след това зя 1седмица.

# 16
  • Мнения: 513
Знам от майка ми ,че ако с някой няма какво да си кажа да разговарям за времето  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 39 771
Бъгнало се е нещо времето.
Аз тържествено обещавам туй лято да не пътувам, или поне кат реша да тръгна нанякъде ша предупредя де са очакват сринати влакови линии и наводнения.

# 18
  • Мнения: 27 524
Това няма да ме спре да си остана два месеца в къщи и да съм супер щастлива  Hug

# 19
  • Мнения: 3 405
О, не, липсва ми слънцето Sad

# 20
  • Мнения: 1 544
Странно аз пък в някакъв вестник четох че това лято щяко да има нечувани горешини  Crazy щяли да се достигат рекордно високи температури.Ама май секи си пише и си говори каквото му дойде. ама и тези от би ти вито хич не познават съм забелязала.

# 21
  • Мнения: 379
Отврат. Иса ми се поне малко слънчице, да правим разходки с бебо, а то какво ще си седим вкъщи Sad или да джапаме в локвите
Дано прогнозата се окаже грешна и времето да е слънчево и хубаво

# 22
# 23
  • Мнения: 5 370
Аз не мога само да разбера какво сме седнали да се шашкаме и плачем и тъй нататък.
Всеки професионалист ще ви се изсмее, когато му кажете, че знаете "какво щяло да бъде" два месеца напред.
Някъде да сте виждали прогноза за такъв период? Щото аз не съм. newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Падам си малко песимистичен оптимист Laughing - не знам дали е вярно (това чух по новините), но я вижте времето тези дни, вече сме май месец, а изглежда като на началото на март...  Rolling Eyes

По-миналата година по това време ходих с чехли на бос крак и леше една жегааа.... ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 407
Писна ми с това тъпо време.Искам да е топличко!
Времето съвсем се изчанчи! Twisted Evil

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Според народните вярвания, ако на 24 май ще е мокро - цялото лято ще е такова...  Rolling Eyes

А пък ако на 28 май ще е топло- лятото ще е същото!  Flutter

Да видим!   Outta Joint

# 27
  • Мнения: 5 228
Това чух по новините на БТВ. За май и юни казаха, че със сигурност ще е хладно и дъждовно.  Close

Направо не ми се ще да идва лятото..............
М, те и локума развалиха...

 smile3520 Тихо, ще те чуят.

Аз имам клиенти - мултинационална компания, чийто оборот зависи основно от времето, такъв им е продукта - та те имат цял отдел, който се занимава с прогнози за времето. Те пък твърдят, че това лято щяло да бъде нечовешки топло и сухо.

# 28
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Според народните вярвания, ако на 24 май ще е мокро - цялото лято ще е такова...  Rolling Eyes

А пък ако на 28 май ще е топло- лятото ще е същото!  Flutter

Да видим!   Outta Joint

По повод днешната ти тема, че вали и това ти старо изказване, мога да обощя, че народните вярвания може ида познаят!!! bowuuSunglasses

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Според народните вярвания, ако на 24 май ще е мокро - цялото лято ще е такова...  Rolling Eyes

А пък ако на 28 май ще е топло- лятото ще е същото!  Flutter

Да видим!   Outta Joint

По повод днешната ти тема, че вали и това ти старо изказване, мога да обощя, че народните вярвания може ида познаят!!! bowuuSunglasses

Как беше времето на 24 и 28-ми?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт