не ходете в Горна баня на ортопед

  • 3 776
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
педито ми го обясни много ясно. Освен това проу4их въпроса изоснови, както няколко пъти споменах.  Майка ми е медицинско лице и също ми каза, 4е не е трябвало да плащам. Който иска да се вслуша, който не да плаща. В крайна сметка аз запо4нах тази тема с добри намерения. Не искам да споря с никого. Просто имайте едно на ум. Защото аз дадох последните си пари на този Д-р Стефанов, на който изобщо не му мигна окото като ми ги взе  и който не го интересува дали има какво да ядем вкъщи. Но както и да е станалото станало за децата си всеки би направил вси4ко, но ме е яд, 4е се възползват от това.

# 16
  • Мнения: 5 228
На дъщеря ми й предстои преглед при ортопед и смятам точно в Горна баня да я заведа. Аз не съм с добри впечатления от Драганов. В Горна баня са най-добрите специалисти, пък и не си  правят евтини рекламки.

# 17
  • Мнения: 2 242
Благодаря на Никол за инфото  bouquet, не го знаех това, а определено е полезно  Wink

# 18
  • Мнения: 817
В Горна Баня определно са едни от най-добрите специалисти в тази област и е много смехотворно "не ходете там" - ми къде питам аз?На колко хора са помогнали въпросните доктори и е много обидно и нелепо така да се обиждат лекари ,само защото работят в Горна Баня.
Както и да е ,ние ходим там при д-р.Алексиев ,винаги е супер любезен,обяснява много подробно и тн.С две думи много съм доволна от човека. Peace
преди време и аз ходих там и пак останах доволна от отношението и компентентноста на - вече.
Много съжалявам ,че при вас се е получило така ,но това не е повод да се хвърлят такива кфалификации за болницата и работещите там Wink

# 19
  • Мнения: 5 370
И аз бях писала веднъж точно за въпросния д-р Стефанов...както и да е.
И аз си купих гащички и после ми идеше да ги завържа на някой клон.
От опита на мои познати съм ЗА Алексиев!!!

Общи условия

Активация на акаунт