Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 131
  • 928
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 39 524
Айяла, честит да е твоя младеж! Да бъде здрав, послушен( Blush) и много вървежен!

# 31
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Айяла, честит ти рожденик!

За 1 юни ще има някакъв дребен подарък и почерпка.
Аз от днес съм на антибиотик, че нещо ми се засили кашлицата.
Иначе в събота отидох на другарската среща със сетни сили Simple Smile. Радвам се, че ги видях тея хора много ми липсват, а рядко имаме възможност да се събираме.

Жаки, успех !

# 32
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942
Благодаря, момичета  bouquet.
Скрит текст:
Притеснява ме младежът напоследък. Твърде много време прекарва пред компа, апатичен е станал, не общува, не е весел  Confused

# 33
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък съм супер доволна от продавалника, така де olx-a. Страшно много пари ми пести и то пари, дето иначе хвърчат на вятъра. Шезлонг примерно си взех оттам за 60 лв., цената му като нов е 140. А е направо чисто нов, то колко се ползва тази вещ - 5-6 месеца, два пъти по час на ден дали има - я стои бебето в него, я не. Не че забогатях с тия 80 лева, но тук 80, там 80...и те си се трупат. А и още по-важно - ползват се докрай вещи, които са напълно годни за употреба, вместо да купиш поредната нова, а старата да иде на боклука, макар и да не й е изпята песента. За аквариума, дето бях писала преди, същата работа - събираше прах вкъщи няколко месеца, там го продадох за един ден на хора, дето ще си го ползват и му се радваха. Да, вярно, разраснал се е прекалено, има и търговци, сигурно има и търгаши, но като цяло е едно полезно място, особено за хора с малки деца, които не са консуматорски настроени.

Козуначето днес става на 1 месец. Направо не мога да повярвам, че само от месец сме заедно - все едно винаги е бил част от семейството Heart Eyes А как се е удвоил, ако знаете Joy Уж излезе от фурната, а продължава да втасва hahaha

Айяла, да ти е честит bouquet Притесненията ти...са основателни. И аз имам същите понякога. Наритвам го да яха колелото и да заминава на въздух, но на 17 не знам...Пожелавам му тогава да си хване гадже! И весел ще стане, и компа ще забрави!

# 34
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 875
Децата ми са големи вече, за да празнуваме Денят на детето.

Айяла, честит ти рожденик!

# 35
  • Мнения: 4 303
Скрит текст:
Аз пък съм супер доволна от продавалника, така де olx-a. Страшно много пари ми пести и то пари, дето иначе хвърчат на вятъра. Шезлонг примерно си взех оттам за 60 лв., цената му като нов е 140. А е направо чисто нов, то колко се ползва тази вещ - 5-6 месеца, два пъти по час на ден дали има - я стои бебето в него, я не. Не че забогатях с тия 80 лева, но тук 80, там 80...и те си се трупат. А и още по-важно - ползват се докрай вещи, които са напълно годни за употреба, вместо да купиш поредната нова, а старата да иде на боклука, макар и да не й е изпята песента. За аквариума, дето бях писала преди, същата работа - събираше прах вкъщи няколко месеца, там го продадох за един ден на хора, дето ще си го ползват и му се радваха. Да, вярно, разраснал се е прекалено, има и търговци, сигурно има и търгаши, но като цяло е едно полезно място, особено за хора с малки деца, които не са консуматорски настроени.

Козуначето днес става на 1 месец. Направо не мога да повярвам, че само от месец сме заедно - все едно винаги е бил част от семейството Heart Eyes А как се е удвоил, ако знаете Joy Уж излезе от фурната, а продължава да втасва hahaha
Как се сети! Никога не бих си помислила така за дете! Честита месечинка, на козуначко!

# 36
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 942

Козуначето днес става на 1 месец. Направо не мога да повярвам, че само от месец сме заедно - все едно винаги е бил част от семейството Heart Eyes А как се е удвоил, ако знаете Joy Уж излезе от фурната, а продължава да втасва hahaha

...Пожелавам му тогава да си хване гадже! И весел ще стане, и компа ще забрави!

 Grinning, ох, бе това козуначе  Grinning! Да ви е живо и здраво, добре сте го замесили явно  Grinning

За гаджето ..... не знам, не знам внуци дали ще дочакам ... освен ако някак виртуално не стават нещата  Mr. Green


# 37
  • Мнения: 22 473
Продавалника е станал ужасен, имам обяви които висят от 1г. сигурно. Ама аз и друг път съм се оплаквала.

Аз тръгнах да обикалям в събота за къси панталони за Калина, че всичко и е омаляло. Тя се тръшна за блуза с пайети, които се обръщат. Имаше няколко изостанали по магазините, но все малки като за 5-6г. Сега трябва да търся такава блуза. Къси панталони така и не купих.

# 38
  • sofia
  • Мнения: 8 946

За гаджето ..... не знам, не знам внуци дали ще дочакам ... освен ако някак виртуално не стават нещата  Mr. Green

Както обича да казва една колежка: "Ако някоя мадама изскочи от монитора, има шанс"...само дето нейният е на 30 и тя дава зор Mr. Green

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 16 354
Привет и от мен в новата тема!
За малчуганите мисля да ги заведа на сладкарница! Сладолед задължително ще има. Другото в движение. Подаръци незнам дали ще взимам. Те и без това често си ме водят в магазина  Joy
При нас най-накрая се стопли. Днес ми излезе спомен във фейса,че сме били на плаж днес  Peace

# 40
  • Мнения: 39 524
Ползвам от дъжд на вятър продавалника. Сега ще продавам колело.
Скоро ММ се обади, че наши познати ще осиновяват дете- намерих повод на подарим легло, количка, шезлонг, обаче всичко било купено. Иначе в компанията ни повечето джаджи се менкат и ползват до край.

# 41
  • Мнения: 11 703
Айяла, честит рожденик  bouquet
Кога мина един месец. Може ли поне краченцето да видим на козуначко  Hug

Вчера по магазините голямата пак ми къса нервите. Само не, не и не чувам.
Едвам я натиках в едни къси дънки и кандиса да ги вземе.
После вкъщи облече на сестра си роклята и каза, че и тя трябва да си купи  Crazy

# 42
  • Мнения: 22 036
Честити рожденници на Контеса и Айяла.

Мари, подла хиено, изтървахте  Crossing Arms.

Имам да изхвърлям някакви неща, но ме спряха колегите и ме карат да ги пусна в местния сайт. Накрая ще взема да го направя.

Жаки не е писала още, дано да е минала вече операцията и да са се поуспокоили.

# 43
  • Мнения: 3 031
Сега, като видях темата, изведнъж ми изплуваха мили стари спомени как дори и докато бях студентка, татко винаги ми даваше по 20 лв. /това беше много отдавна/ за празника на детето Sunglasses.

# 44
  • Мнения: 18 010
Продавалника е станал ужасен, имам обяви които висят от 1г. сигурно. Ама аз и друг път съм се оплаквала.

Аз тръгнах да обикалям в събота за къси панталони за Калина, че всичко и е омаляло. Тя се тръшна за блуза с пайети, които се обръщат. Имаше няколко изостанали по магазините, но все малки като за 5-6г. Сега трябва да търся такава блуза. Къси панталони така и не купих.


При нас е пълно с такива, явно им е минала модата вече  Laughing

Купувала съм много неща от олх и винаги съм била доволна, никога не са ме прецаквали, но в продажбите съм много зле  Mr. Green Въобще не ме бива Naughty

Честито на Козуначко, на момчето на Айяла, не се притеснявай, период е, ще отмине  Heart Eyes

Дано и при Жаки всичко да е минало вече Praynig

Общи условия

Активация на акаунт