Искам да кажа ... (124)_29.05-04.06

  • 82 103
  • 928
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Абе, хора, последните два дни непрекъснато ми забива форума и имам проблеми. На някой от вас случва ли се?

За 1 юни нищо не съм планирала още. Ще обмисля въпроса.

# 16
  • Мнения: 4 188
За 1 юни напълнихме кошницата с книги пак. Да похваля тестото на Янтра, убийствени мекици станаха, даже бабата не може да докара такива. Жената е с ниско кръвно, може и да я пратят да си ходи Mr. Green

# 17
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
Добро утро bowuu

Завърнахме се Simple Smile
Много впечатления, много километри и още не мога да си подредя главата Crazy
Но съм на работа и ще трябва.
Супер беше, а и времето беше прекрасно. Освен забележителности, имаше и плаж, и цамбуркане в морето...

Нищо не съм чела назад.
За 1 юни нямам никаква идея. Вероятно нищо различно няма да има. Големи са децата вече.

# 18
  • Мнения: 2 136
Жаки, стискам палци.
Контеса, честит рожден ден на момиченцето ти.
Видях и децата на Лиляна. Сериозен млад мъж, с красива сестричка. И моя син преди 2 години се беше появил в темата покрай публичните снимки.
Ние от 1 до 4 юни сме в Албена, на конкурс за принцеса на България  Joy Това го броим за подарък. Направо ме е яд, че влязохме в този филм. Трябва ни бална рокля, карнавален костюм, народна носия, сценичния костюм, с който ще представя таланта. Справихме се с наличните дрехи, а от магазин за втора употреба купих интересна рокля, която с дребни корекции стана чудна.  В неделята ще бързаме да се прибираме за последния кръг от турнира по плуване, че има шанс да спечели градската купа.

# 19
  • Мнения: 22 450
На мен главата ми е бръмнала от рано сутринта...
Другата седмица съм на един семинар 3дни, сега ще видя шефа в какво настроение е и дали ще ме пусне. Simple Smile
Отделно мисля да си пратя документите на още 2-3места за обучения август-октомври.
Сега има толкова много възможности, че човек може да обиколи света без пари. Жалко, че през останалото време все трябва с нещо да си изкарва хляба. Simple Smile

Силви, браво на госпожицата за плуването.

По повод конкурсите за красота за деца, съм с много негативно мнение. Много пъти са ме питали защо не запиша Калина в някоя агенция и всякакви от сорта, но определено не мисля, че това е подходящо на тяхната възраст.

# 20
  • Мнения: 11 688
Изпуснах Мари, но съм сигурна че прекрасна  Peace

Жаки, днес ли е манипулацията, стискам палци всичко да е наред  Hug

Така и не стигнахме до НМ. Намерихме хубава рокля от малкия мол в Плевен и по едни къси дънки намазаха децата. Тържеството на малката е на 31-ви ще я покажа. А аз какво ще обличам още не съм решила. Ако е топло може да сложа някоя рокля  Flutter
А изчанчените дрехи оставих на майка на село с комшийките да си ги разпределят - ще има баби с блузи с едно рамо, прилеп ръкави и кожени елеци  hahaha  Joy  Joy  Joy

Ще трябва и да кача някои неща в продавалника. Такива хубави рокли на децата от Некста нито веднъж не обличани. Защо само ги купувам не знам. Голямата вчера заяви, че цяло лято щяла да ходи с маратонки. Еми няма да я бъде  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 29 май 2017, 10:29 от bubanka

# 21
  • Мнения: 6 717
За 1 юни нищо не съм планирала.

# 22
  • Мнения: 6 301
Отивам да търся Мариат в старата тема, че исках да я видя как се е докарала за другарската среща./тя е хубавица, така, че сигурно е била най-хубавата/.

# 23
  • Мнения: 4 841
Честито на празнуващите малки, големи и още по-големи  bouquet Да сте честити, здрави и щастливи  bouquet

Синът ми е на НВО по английски език днес, спокоен е, нивото му е доста по-високо от това, което учат в училище, та нямам никакви притеснения. След изпита ще ходят на пицария. Разчувствали са се нещо, доста деца искат да ходят в други училища след 7-ми клас, а и тези, които останат, ще бъдат разместени в нови класове, има голяма вероятност да не са заедно, и сега се търсят и общуват, сякаш няма да се видят повече  Laughing

За първи юни си имаме наши си традиции, материални подаръци отдавна не купуваме, по-скоро се опитваме да проявим малка доза съпричастност към децата, които нямат привилегията да живеят в семейства и да бъдат заривани с подаръци, но също са деца и е редно да празнуват.

# 24
  • Мнения: 17 987

Ще трябва и да кача някои неща в продавалника. Такива хубави рокли на децата от Некста нито веднъж не обличани. Защо само ги купувам не знам. Голямата вчера заяви, че цяло лято щяла да ходи с маратонки. Еми няма да я бъде  Crossing Arms


Онзи ден пусках там, чудесни дрешки, почти необличани, ужасно слаба е моята и много бързо и умаляват нещата на дължина. Имам чувството, че изобщо не е това, което беше този олх.
Мисля, че е против правилата, иначе тук поне се познаваме  Wink

Нищо не замислям за 1 юни, ще караме голямата да работи през лятото и ми е свито сърцето, ужасно ми е мъчно  Sad

# 25
  • Мнения: 35 985
Мисля, че е против правилата, иначе тук поне се познаваме  Wink

Да, против правилата е - телефони, дрехи и т. н.
При сериозно упорство, води до бан.
Словесната агресия - също.

# 26
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
И моите деца поотраснаха вече за 1 юни
Скрит текст:
синът днес навършва 17 г.
Компанията, в която работя, също празнува 17 г. на 1 юни. Поканени са и децата на служителите, странно парти се очертава.

Жаки, дожаля ми за уплашената Миа. Всичко да приключи бързо и успешно днес!

Силвия, успех на красивото ти момиче!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 36 622
Мари и аз я изтървах, за съжаление. Сварила е да се покрие.

# 28
  • Мнения: 11 688
Райче, така е. Продавалника няма нищо общо с това, което беше преди. Избягвам да го ползвам, но сега ще се прежаля  Laughing

Словесната агресия - също.

Това само за тази тема или за целия форум  Wink
Майтапя се, но съм попадала на теми, в които тона е коренно различен от този тук и съм се изненадвала.
А има потребители, които доста си позволяват.

# 29
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 195
Айяла, честито ти пораснало момче! Да расте здрав, щастлив и много успешен! Весел празник Hug

Общи условия

Активация на акаунт