Паста за зъбки Ненедент

  • 1 625
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 626
Такива накрайници се продават и отделно. Аз купих такъв на giordani преди няколко месеца за лев и нещо, така че предпочитам да намеря само пастата.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
Ние имаме тази паста и накрайник,но ни подариха и бебешката паста на Елджидиум.В нея е истината!Мирише на малинки и малката ме води по 5 пъти на ден да й мия зъбките.Пробвайте я ,няма да сбъркате!

# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
при щъркела има една аптека там я имаше - поне преди месец ... и от другата страна на булеварда в друга аптека ни казаха че без проблем може да я поръчаме ... при нас заради силиконовата приставка много полезна при зъбоникнене  Mr. Green

Ние имаме тази паста и накрайник,но ни подариха и бебешката паста на Елджидиум.В нея е истината!Мирише на малинки и малката ме води по 5 пъти на ден да й мия зъбките.Пробвайте я ,няма да сбъркате!
чоча и тази паста би трябвало да има накрайник нали

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
при щъркела има една аптека там я имаше - поне преди месец ... и от другата страна на булеварда в друга аптека ни казаха че без проблем може да я поръчаме ... при нас заради силиконовата приставка много полезна при зъбоникнене  Mr. Green

Ние имаме тази паста и накрайник,но ни подариха и бебешката паста на Елджидиум.В нея е истината!Мирише на малинки и малката ме води по 5 пъти на ден да й мия зъбките.Пробвайте я ,няма да сбъркате!
чоча и тази паста би трябвало да има накрайник нали
незнам.На мен ми я подариха,аз имам накрайника и другата паста

Общи условия

Активация на акаунт