Колко килограма качи вашето бебе за първия месец?

  • 18 484
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 948
Първия месец сина ми качи 900 гр.
Мисля, че нямаш място за притеснение.Всичко си е строго индивидуално. Hug

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Дина, не се притеснявай, мила! Аз също смятам, че е добре. Да не би да си при Бодичева/ педито/?
Ние първият месец качихме 1,400, ама било много, така че споко. Вие на какво АМ сте? Може от самото мляко да е. Ние още от първия месец бяхме на Омнео и качваше по-мног, но като минахме само на Нутрилон започна вече два месеца да качва по 700 гр. То може и от възрастта да е при нас, но смятам, че и от АМ-то зависи.
Това с овесената водичка не е добра идея/според мен/ при малките бебоци, защото овеса съдържа глутен.

# 17
  • Мнения: 3 042
Синът ми качи през 1 месец - 700 гр. През 2 м качи 400 гр.
Щерката качваше над 1кг на месец.

# 18
  • Мнения: 695
надавате много добре Peace моята беба се роди 2950 ,а ни изписаха 2900 и за първият месец качи точно 1кг.

# 19
  • Мнения: 379
Според мен бебка ти е надала добре, най- важното е това, а и щом си папка с желание няма какво да се притесняваш. Бебо надаваше по 1.200 първите два месеца, но на следващия сам 500гр., яде колкото си иска. Не му обръщай внимание на педиатъра, понякога могат да те влудят Crazy

# 20
  • Мнения: 992
мойта маймуна качи 1,500 за парвия месец а втория 1,200 и следващите два по 1 килограм

# 21
  • Мнения: 5 299
Съвсем нормално е да се ШаШкаШ Mr. Green При всички е така в началото_докато свикнат. Малко ми е смътно колко качи Викториа първия месец, но ми се върти около 900 гр. Твоео детенце си наддава добре, и не позволявай на педиатъра ти да те тормози. За акането, има много спорове за овесената вода, но е хубаво да изчакаШ преди да я дадеШ. И Викториа акаШе със зор, но след около 3_я месец се нормализираха неЩата. Като въведеШ сокчета, Ще можеШ да контролираШ изхождането Mr. Green

# 22
  • Мнения: 742
не се притеснявави ние парвиат качихме 1.100,а после нямаше повече от 400г на месец.
а това с термометъра знам че не е хубаво защото ставали лениви червата.
моита ако до три дни не  се изака тогаава се тривожа това гознам от моита педиатърка.
на третят ден пием компот от сини сливи и до един час е готова Sickно ние сме  Grinningпо големи

# 23
  • Мнения: 4 978
Ние тръгнахме от 2,600 и стигнахме 7,240 кг за 4.5 месеца или +4,640.
Както и да го смятам е повече от 1 кг месечно...

# 24
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
+ 1500г.
+ 7см.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 260
Дина, не се притеснявай, мила! Аз също смятам, че е добре.
Това с овесената водичка не е добра идея/според мен/ при малките бебоци, защото овеса съдържа глутен.


 Peace Иначе първия месец Ади качи 600 гр.

# 26
  • Мнения: 8 505
Ами какво тогава ме тревожи нашия педиатър :thinking

И аз не виждам какво толкова те шашка.И дъщеря ми качи толккова,но това не е било повод за притеснение от страна на педиатъра.

# 27
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Това си е в нормите, 750 гр. не са малко. Щом доктора иска да го прегледа отидете. На моя племенник му даваха глюкоза първия месец, заради проблем с жълтеница и бебето не наддаваше, първия месец качи 1,700  Shocked. Моят син качи 1,100 кг.

# 28
  • Мнения: 655
Първият месец наддадохме около 1,200 само на кърма. Но не мисля, че трябва да се притесняваш - не е малко това, което сте наддали. Всичко си е до бебе. Важното е, че расте и е здраво.

# 29
  • Мнения: 154
1200кг и  е на изкуствено хранене

Общи условия

Активация на акаунт