ЧЕТВЪРТИ клас - 1ва тема

  • 76 471
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Ние ще ходим, но не знам за догодина. Просто ни стават много нещата и моят се претоварва.
Може да ми се разсърдят, но няма да имаме възможност да огреем навсякъде.
От хора пък смятат ваканциите за най-благодатното време за репетиции и са ги наслагали през ден. Вярно, страхотно занимание е, дава невероятна певческа подготовка, обаче е кански труд. Не съм очаквала, че ще е чак такова натоварване.

# 61
  • Мнения: 19 307
Невидима, и двете са в Пловдив.

Ние ще ходим на лагера, въпреки че аз бях много възмутена от тазгодишните оферти и дълго се чудех.

# 62
  • Мнения: 4 137
Пролетен дъждец , можеш да бъдеш сигурна , че на Математически звезди няма да има деца от Столипиново  Joy
Ние живеем в този град
Едно дете не е епидемия  Peace

# 63
  • Мнения: 1 601
Здравейте и от мен и честита ваканция! Много сте изписали и ми е трудно да ви следя с три бяса вкъщи.  Mr. Green
 Баткото завърши с отличен по всички предмети, доволна съм макар, че по английски има какво да се желае. Много добре се справя и на уроците по математика на които тръгна с нежелание. На последното оценяване там е постигнал 100 % на училищен материл и 94% на състезателна математика. Ще участва на МЗ в събота, но не очаквам кои знае какво представяне, почти не се готви. В петъка сме на благотворителен концерт за децата от школата на които трябват средства за пътуване в Сингапур, надявам се всички желаещи да могат да заминат.
За оценката за уч. готовност на малката я правихме при училищния психолог, представлява разговор с детето и родителя и решаване на тестове чрез които психолога преценя как детето се ориентира в заобикалящата го среда и дали може да възприема и асимилира информацията, което е важно за обучителния  процес. Последното решение обаче според мен родителя трябва да вземе сам и той ще усети правилния отговор със сърцето си.  Simple Smile
Повечето книжки от списъка с 20-те за лятото са четени, остават му три. В момента е запален по Пърси Джаксън, барабар с малкия които е първи клас и също я чете.
При нас проблеми с потта няма, само зор да го убедя да се подстриже понеже обикаляме по горите и ме е страх от кърлежите.  
Лятото нямам никакви варианти за баби, на лагер няма да ходят и ще си се гледаме сами. Планували сме да ходим на възтановката в Свищов на 27 юни, иска ми се до Плевен тази година да ги заведем да видят Панорамата и в началото на юли малкия ще участва на финала на МБГ в Несебър. От преди 10 години не сме ходили там и чакам с нетърпение да се разходя из стария град. Heart Eyes
Друго предварително не плануваме ние просто грабваме багажа неочаквано, обаче честно казано не ми се пътува особено в момента.
Имам много работа вкъщи, в цветната и в зеленчуковата градина. Подхванала съм и гоблен да шия и ме чака изпит последен и защита на магистърска теза.
Довечера ще ходим на контерта на Мистерията на българските гласове, нямам търпение. За епидемията от морбили честно казано не се боя, първо сме ваксинирани, второ някак са по изолирани в квартала им заразените. Иначе в града е ад движението Sick

# 64
  • Мнения: 4 137
valeriq.k как си получихте билетите за благотворителния концерт на звездите
аз платих за билети, но никой не ми се е обадил  newsm78

# 65
  • Мнения: 1 601
valeriq.k как си получихте билетите за благотворителния концерт на звездите
аз платих за билети, но никой не ми се е обадил  newsm78
Не съм получила, днес като заведа детето ще питам.  newsm78

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 641
Дали ще можем на място да си купим билети за концерта?

# 67
  • Мнения: 1 601
Не знам, но може да звъннеш да ги попиташ. Peace

# 68
  • Перник
  • Мнения: 4 863
И нашата ваканция започна. На 07.06 - на рождения ден на Калоян им раздадоха бележниците - нетържествено - просто в класната стая, като госпожата казваше по няколко думи за всяко дете. Моето го хвали най-много  Embarassed 5-6 деца изобщо не присъстваха, което за мен е странно  newsm78
Калоян чете трета книга от поредицата за Дръндьото, вчера гледа и филм по БТВ.
Нямаме конкретни планове за ваканцията, освен да изкараме басейна в двора и да ходим на истински басейн. Ще чете книги, ще си играе с наличните около нас приятели и това е.

# 69
  • Мнения: 2 989
Честит рожден ден на Калоян, макар и на патерица! Да е много здрав и щастлив и да си изкара едно весело лято.
При нас тече проект Твоят час, ходи всеки ден по половин ден на училище, малко не й харесва ранното ставане, че беше свикнала с втора смяна, но поне сега са от 9ч.

# 70
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ние имаме още 2 дена до баш ваканцията. Всеки ден имат тренировки от балета. По думите на Михаела госпожата е пред нервна криза, а е толкова добра и миличка  Mr. Green. На 14 ще е концерта и след това ще може да си отдъхне. На 20 заминава със свекърите на море на Турция, а после ще е при тях на къщата, вкъщи, при нашите и ще я оставя да играе на воля. Е ще има и четене и смятане, но няма да я тормозя много  Twisted Evil

# 71
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Честит рожден ден на Калоян и от мен! Да расте здрав и щастлив!

И моят ходи до обяд на проект: рисуват, играят, посещават изложби и музеи... Доволен е.
Мина изпитът за сертификат на Кеймбридж. Каза, че било лесно и се справил отлично, похвалили го много. Самият сертификат ще пристигне след месеци, наесен е церемонията по връчването.

# 72
  • София-Младост
  • Мнения: 23 356
Честито на Оги и Ивайло!!! Успех и само напред! Видях ги сред наградените деца от фондацията на Д. Бербатов ☺

# 73
  • Варна
  • Мнения: 3 890
Честито на Оги и Ивайло!!! Успех и само напред! Видях ги сред наградените деца от фондацията на Д. Бербатов ☺
Браво и от мен!

# 74
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 067
честито на Оги и всички деца. Hug

Общи условия

Активация на акаунт