Карнавални костюми във Варна?

  • 19 380
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 282
Srebyren oblak,az hodih w Sbydnati me4ti....naistina imat hubawi rokli pod naem...10 lewa e taksata,a 30 lewa depozita..izbrahme si rolka za swatbata - tip "princesa",no bez obry4i- samo na kartinka ja widjahme,4e be6e zaeta....no e hubaw magazin i go prepory4wam!!!
хехе, и аз вчера с тази цел се отбих там, дори питах за вас как стоят нещата  Grinning закъсняла съм май  Joy нищо, ще си запазим инфото за следващия карнавал.

# 16
  • Мнения: 2 282
Пак съм аз, като за последно в тая тема, да разкажа:
ето няколко снимки от карнавала
Всички деца от градината бяха с карнавални костюми, беше страхотна лудница, но и много много весело и красиво. Имаше ужасно много красиви костюми, явно е, че има много места, където могат да се намерят. А най-много естествено бяха принцесите и спайдермените (уф, тях направо ги съжалих - по 5-6 от група, особено малките). Та значи, ако очаквате такова събитие, наистина си заслужава да пообиколите, и то доста дни по-рано. Има невероятни красоти.
Между другото, да похваля Парти център Вега. Щерката явно е успяла да се допре до нещо горещо, та е стопила дупчица в наметалото на костюма. Очаквах да плащаме вредни, обезщетение или да ни карат да купуваме костюма, бях се приготвила и да обикалям магазините за червен сатен (да го ремонтирам сама), но хората си го взеха с думите "стават такива неща". Знам, че така би трябвало да бъде, но съм приятно изненадана.

Общи условия

Активация на акаунт