Звездни компромати - 326 част

  • 131 586
  • 744
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 871
Малкия все повече прилича на Део
Скрит текст:

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 26 673
Напротив,копие на Мариана  Naughty

# 677
  • Мнения: 11 747
Покрай обсъждането на Деси Слава потърсих на колко години е, та се зачетох в биографията ѝ. Много тежко детство, никога не съм знаела.
Скрит текст:
Деси Слава е родена на 7 март 1979 г. в град Раднево, България в семейство на миньор и лаборантка. [3] Детството и преминава на няколко различни места. До седемгодишна живее в малкото миньорско градче Гълъбово с по-малкия си брат Милен и родителите си. По това време те се развеждат и тя заминава при баба си и дядо си в китното селце Пет могили. Там учи само една година, след което майка ѝ, омъжена повторно и установена в курортния град Хисаря, я взема при себе си. Детството и не преминава безгрижно и в игри, като на другите деца. [4] От деветгодишна започва да помага в отглеждането на сестра си Ина, а три години по-късно се ражда и другата – Ния. Вторият и баща (лекар – гинеколог) повлиява много за изграждането и като личност, въпреки че често употребява алкохол и този порок го довежда по-късно до фатален край. Петнадесетгодишна се връща в Гълъбово за да учи в техникум по енергетика. [5] Живее при баща си, мащехата си и при брат си, който остава след развода да живее при бащата. На седемнадесет години бяга от къщи поради неразбирателство с родителите си. Остава за малко при приятелка, след това заминава за кратко в София и накрая се установява в Димитровград, където започва професионалната ѝ кариера.

# 678
  • Мнения: 14 515
Кое му е толкова тежкото?

# 679
  • Мнения: 1 455
И аз това щях да питам. Сигурно й е тежко, че не си го е доизживяла докрай това детство, ами е решила на 17г да става майка.  ooooh!

# 680
  • Мнения: 46 641
Развод на родителите и подмятане насам натам, + да е майка на сестрите си.
Реално не е имала дом.
Не е най-лекият живот и според мен.

# 681
  • Мнения: 723
Не е решила да става майка на 17г.  Tired

# 682
  • До морето
  • Мнения: 7 158
И аз това щях да питам. Сигурно й е тежко, че не си го е доизживяла докрай това детство, ами е решила на 17г да става майка.  ooooh!
Откъде го измисли това?!?!

# 683
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
от черните дебри на душата си

# 684
  • Мнения: 46 641
Сега погледнах, да, синът й е роден 2001-ва.
А на 17 е била 1996 г.

# 685
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Тя беше казвала, че много иска да има семейство и за това не е направила аборт когато е разбрала, че е бременна. Но след като почва да й посяга тоя от Чикаго, търпяла, търпяла, и накрая избягала с детето една сутрин, докато спял оня насилник.
Не и е много лесен живота, сама е казвала, че издържа всичките си сестри и ги е изучила пак тя.
И с това дете-мъж не я виждам да има кой знае какво семейство, но явно е много влюбена .

# 686
  • Мнения: 15 109
Просто цял живот е обгрижвала някого и не може да излезе от тази роля.

# 687
  • Мнения: 1 455
 ooooh! Извинявам се, съвсем неправилно я обвиних, обърквайки я с Емануела.

Залитането по по-млади мъже явно им е семейна черта  Mr. Green Mr. Green
"мaйĸaтa нa Дecи вдигa cвaтбa в Лoндoн, ĸъдeтo живee и paбoти oт извecтнo вpeмe. A бъдeщият й cъпpyг e нa гoдинитe нa Дecиcлaвa, чe и дopи пo-млaд oт нeя c няĸoлĸo лeтa"

от тук:
http://mirogled.com/bg/news-view/maikata-na-diesislava-sie-zhien … hchieria-i-snimki

# 688
  • София
  • Мнения: 2 063
Току- що случайно попаднах на видеото с този младеж, който се е заел да докаже на мис Филипини, че не само тя може да ходи грациозно на високи токчета  Mr. Green
Скрит текст:
https://www.instagram.com/p/BP1zxEKlEGK/

# 689
  • Мнения: 11 747
На мен ми се видя тежко детство да те прехвърлят като ненужен багаж от баба на пастрок-алкохолик, на мащеха по села и градове, докато си на 7-9-15 години, накрая да живееш по чуждите хора (у приятелка). Учудих се, че на други това им се струва нормално, но всеки преценява различно.

Общи условия

Активация на акаунт