Звездни компромати - 326 част

  • 135 868
  • 744
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 327
Джоузеф Гордън-Левит и Настася Самбурская
Скрит текст:

# 272
  • DE
  • Мнения: 9 068
Нямах определено мнение за нашият президент, но човека май е сладур   Grinning
http://chujdozemec.com/българия/хубава-бразилка-към-румен-радев-кой-ст/

# 273
  • Мнения: 9 041
Нямах определено мнение за нашият президент, но човека май е сладур   Grinning
http://chujdozemec.com/българия/хубава-бразилка-към-румен-радев-кой-ст/
😁😁

# 274
  • Мнения: 11 071
Нямах определено мнение за нашият президент, но човека май е сладур   Grinning
http://chujdozemec.com/българия/хубава-бразилка-към-румен-радев-кой-ст/
И Десито леко се придвижва до него, за да го хване за ръчичка! Импортант е, ама си е неин  Joy

# 275
  • Мнения: 4 758
Авторката на бестселъри Венета Райкова започва ново предаване  Laughing
https://www.facebook.com/venetahot/videos/1145689718870943/

# 276
  • Мнения: 9 041
Нямах определено мнение за нашият президент, но човека май е сладур   Grinning
http://chujdozemec.com/българия/хубава-бразилка-към-румен-радев-кой-ст/
И Десито леко се придвижва до него, за да го хване за ръчичка! Импортант е, ама си е неин  Joy
Значи прекалявате с измислиците.
Да,държат се а ръце ,не винаги е по протокол,но специално изгледах за 2път клипа.Те се движат, а около тях в обрач са охранителите.Радев е с бразилката, а Деси е зад него и в началото си държи и двете ръце в джобовете.В края на разговора с бразилката Радев леко се обръща назад и той я хваща за ръка.
Та в случая,Радева не  го търси за да го хване за ръка ,както си съчиняваш

# 277
  • Мнения: 11 071
 MG18, Радева ми е тотално безразлична, но мисля, че пак трябва да погледнеш къде е ръката й преди той да се обърне.

# 278
  • Мнения: 3 819
И не издържа Десито да не се включи в разговора накрая  ooooh!
Еми простее ми и това е  Wink

G&B е права. Десито го е подръчила още преди той да я хване за ръката.

http://prikachi.com/images.php?images/44/9135044q.jpg

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 21:32 от Алиска

# 279
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
И що? Да не избяга с бразилката?

# 280
  • Мнения: 6 254
Вие какво - завиждате, че вашите мъже не ви държат за ръка, че толкова се възмущавате на Деса и Генерала ли Mr. Green

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 7 244
Деса и Радев снощи са разпускали в много готин бургаски клуб.Евала за избора! Grinning

# 282
  • Мнения: 9 041
И не издържа Десито да не се включи в разговора накрая  ooooh!
Еми простее ми и това е  Wink

G&B е права. Десито го е подръчила още преди той да я хване за ръката.

http://prikachi.com/images.php?images/44/9135044q.jpg
Той се обръща съответно ,тя леко го докосва за лакътя,той и хваща ръката
Аре да не издребняваме ,както искат така да си се държат,те така искат,особен пък в неформална
Това да им е кусура
Вие с мъжете си се дръжте така както го изисква протокола,щото всички сте едни аристократки 😁😁😁,мани,мани

# 283
  • Мнения: 9 041
Деса и Радев снощи са разпускали в много готин бургаски клуб.Евала за избора! Grinning
Кой е клуба,някъде прочетох,че собственика е приятел на Радева от години

# 284
  • Мнения: 31 712
Деса и Радев снощи са разпускали в много готин бургаски клуб.Евала за избора! Grinning
Евала ли? Mr. Green
http://life.dir.bg/news.php?id=25864101&nt=5

Общи условия

Активация на акаунт