Звездни компромати - 326 част

  • 135 836
  • 744
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 17 542
Ми на Стивън припаднах. Mr. Green hahaha Знам я тая подборка Laughing всеки път се впечатлявам... Shocked

Вие какво - завиждате, че вашите мъже не ви държат за ръка, че толкова се възмущавате на Деса и Генерала ли Mr. Green
Аз, да ти кажа, и с чужд мъж да ми се налага да ходя по улицата, ще го хвана за ръка, щото толкова сме хванати с моя цял живот, че ще падна, ако вървя до някого и не се държа за него. Mr. Green Joy

# 346
  • Мнения: 6 254
Ами така ми, той Ив Сен Лоран го е казал:  "За да бъде красива една жена е достатъчно да има черен пуловер, черна пола и да върви под ръка с мъжа, когато обича" Mr. Green

# 347
  • Мнения: 17 542
Е, да де, ама и на мен ми се смеят разни познати, че се държим за ръце като ученици, пък сме женени от 28 години. На едно място, където ходим редовно, собственикът май ни мислеше за нещо друго, не за женени Mr. Green щото ходим събота или неделя, мъж ми носи халка, аз не, и като разбра че сме семейство, зяпна. Сега като ни види, ни посреща с усмивка и специално внимание. Та си има предимство. Laughing Crazy

# 348
  • Мнения: 34 785
Стига глупости, как била носила Джена бебето си. Как го носи? Не виждам нищо нередно. Това е нейното бебе и както иска така да си го носи. Това са моментни папарашки снимки с лошо качество. На тази с косата се вижда, че я замята, защото повдига бебето назад и да не и се търка и души в косата.

# 349
  • Мнения: 1 455
Пък ние с мъжа ми от 11 години работиме в една фирма, от 8 год сме в един и същи отдел и 90% от колегите, включително и тези от управленския екип не знаят, че сме семейство.  Mr. Green
Верно, че той много пътува, пък моята роля е по-статична, но все пак споделяме обедите заедно и ходим на кафе често. Смешно ми е като ми каже някой, че с нищо не сме дали повод... Ма да ме побарва по задника ли за да разберат, че сме женени?? Laughing строг бизнес етикет, това е

# 350
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Луиза Григорова вчера се е омъжила.

# 351
# 352
  • при моите любими
  • Мнения: 2 964
Ето още една снимка от сватбата
Скрит текст:

# 353
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
Кой е жениха ?  Имаше връзка с един по-възрастен от нея, но много си били допадали,допълвали и т.н. , той ли е или е история ?
Пък ние с мъжа ми от 11 години работиме в една фирма, от 8 год сме в един и същи отдел и 90% от колегите, включително и тези от управленския екип не знаят, че сме семейство.  Mr. Green
Брееей! Впечатлих се ! Професионална работа това  Grinning

# 354
  • Мнения: 17 542
Мартин Макариев, режисьор. Визуално супер неприятен тип.

# 355
  • До морето
  • Мнения: 8 206
Този същият ли е дето Елена Петрова си прецака семейството заради него? Полудяла беше по едно време.

# 356
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 756
Този е същият за който аз говоря и е май същия за който ти (Mariposa_Malva) говориш ...
Верно е визуално неприятен.

# 357
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702

Роби Уилямс, излезе пя и изглеждаше наистина тъжен.
Поизмъчи се с пеенето горкият.
Концертът ми хареса.

# 358
  • Вестерос
  • Мнения: 39 542
Момент, не можем да дежурим 24 часа във форума!

Ти перманентно закъсняваш. Tired  Ако си поела ангажимента да я пускаш, пускай я навреме.


Алесандра :
Скрит текст:



Ужасно сплескано и виснало заднище  ooooh!

Имам подобни черни торби за боклук, мога да си измайсторя нещо подобно, с гънки и т.н.
издребняване е това, нищо ѝ няма на роклята...

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 23:07 от Tiffany Aching

# 359
  • Мнения: 6 254
Елена Петрова не беше ли омъжена за грък?

Общи условия

Активация на акаунт