Отговори
# 75
  • Мнения: 32 531
Хлебарки яла, ужас. Лошо ми стана  Laughing
Но сега си спомням, че паста за зъби и аз съм яла. То кое ли дете не е я опитвало. И помня, че ми хареса, но не помня марката.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 22 036
Майка ми, ми е казвала, че много е обичала да ядв крайчетата на сапуните като дете  Laughing.

# 77
  • Мнения: 4 993
Явно пастата за зъби е било масово  Laughing Едно време детската май беше само "Мечо" - сладникава, розовичка, малко с привкус на нещо гумено.

По едно време бях придобила навика да си дъвча края на косата. Хващам си един кичур и си го дъвча. Майка ми не успя да ме отучи с добро, затова просто ми режеше косата по-къса.

# 78
  • Мнения: 2 910
Хлебарки яла, ужас. Лошо ми стана  Laughing
Sick Sick Sick лошо ми става само като се сетя за тях  Sick

# 79
  • София
  • Мнения: 4 328
Аз обичах да гълтам стотинки, за да проверя дали ще дрънчат, ако подскачам.  ooooh!
те са дрънчали, ама на изхода Joy

аз на 4г., около доктори. чула съм, поради някаква причина, че въгленът изчиства организма. и баба ми ме отбелязва на вилата как си хапвам въглени, ама не от аптеката Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 153
Аз съм опитвала водни и темперни боички, водните по  ми харесаха. Имаше и едно кафеникаво лепило, също беше вкусно Simple Smile Дъвчехме цветни моливи, за да си оцветим дъвките. Филизите на лозата също ги харесвах. Не се сещам за друго.

П.С. сетих се, че на около 11-12 години бях опаткала бурканче от мармалад с едни малки люти чушлета. Много люти бяха, та пекох филийки, мазах с масло, потих се, но ги изядох. На по-ранна възрас пък бях намерила някакви бонбонки, които после разбрах, че са нес-кафе, майка ми си ги била донесла от Румъния. И тях ги бях опаткала за нула време, после нашите се чудиха що подскачам и не искам да спя.

Последна редакция: пт, 02 юни 2017, 20:44 от Teya75

# 81
  • Мнения: 22 036
И джоджън съм дъвкала, за да ми стане зелена дъвката, а филизи на лоза и до ден днешен ям  Embarassed.

# 82
  • Мнения: 2 156
Помня, като не ми харесва сготвеното за обяд, топях филия хляб в компот, и това ми беше обяда.

Правили ли сте си течен шоколад? Рецепта - захар, какао и вода. Загрявах го леко на печката, за да се стопи захарта и да стане гладко.

Една година, малко по малко, бях изяла цял буркан - трилитров, от така нареченото "боле" (по-късно разбрах, че се слага чаша плод, чаша захар, чаша ракия). Беше сладичко и недоумявах, че майка се тюхкаше, че доста ракия съм изяла.

Яйца, разбити с миксера на пяна, с колкото може повече захар - за десерт.

Горе-долу  с такива рецепти започна дебюта ми в кухнята. Като се има пред вид, че сега почти не ям сладко ...

# 83
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
И джоджън съм дъвкала, за да ми стане зелена дъвката, а филизи на лоза и до ден днешен ям  Embarassed.

Оооо, да, и аз така си боядисвах дъвката зелена. И досега обичам дъвка с аромат на джоджен.

# 84
  • Мнения: 6 627
Аз съм опитвала водни и темперни боички, водните по  ми харесаха. Имаше и едно кафеникаво лепило, също беше вкусно Simple Smile
Ооо, декстриновото лепило "Рила", и аз съм го пробвала. Не лепеше, всичко се разпадаше, но на вкус го биваше  Mr. Green

# 85
  • Мнения: 211
Аз най-гнусното, което помня е, че с една приятелка видяхме как от една тръба над нас капе вода и незнайно защо почнахме да се бутаме, коя ще уцели да лапне капките защото падаха от високо. Та по едно време баба ми се появи от някъде и каза, че това най-вероятно капе от мръсния канал на апартамента..... до ден днешен се надявам да не е било така  Laughing

# 86
  • Мнения: 1 945
Значи след сапуна, верото и лепило Рила ,които някои споменаха, то че обичах да ям сурова кайма влиза във графата деликатес и не спада към странностите .

# 87
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 481
Страхотна тема Rolling Eyes

Аз най-редовно унищожавах червилата на майка ми и тя изпадаше в нервна криза Mr. Green
Обожавах им аромата,червисвах се ,ближех,гризях,изобщо голяма вкусотийка newsm47

# 88
  • Мнения: 2 111
Яйца, разбити с миксера на пяна, с колкото може повече захар - за десерт.

На мен любимият ми десерт беше суров жълтък разбит на пяна със захар. Наричаха го "шато". И сега бих си хапнала, но не смея с купешки яйца.

# 89
  • Мнения: 32 531
И аз обожавах сурови яйца със захар. Обаче ги разбивах жълтъците и белтъците отделно, после ги смесвах и лапах сладко пухкавата смес  Blush

Общи условия

Активация на акаунт