Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 863
  • 744
  •   1
Отговори
# 525
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Ив, аз помислих, че цветът ти е естествен. Мисля, че балеажа ще стои по- добре, а е и по- малко вреден, доколкото съм чувала, не съм правила на себе си. Ария, много харесвам коси като твоята, тъмни с някакъв оттенък, бях се притеснила, че изтървах снимката. Момичета, не ги махайте толкова бързо тези снимки, моля!

Не е, кестенява ми е косата, но доста бели коси имам и често се боядисвам вече.


Балеажа е по щадяща процедура от омбрето.Така ,че ако избираш между омбре и балеаж за мен балеажа е по добре.Стои естествено ако се направи добре.Получава се ефект целуната от слънцето.

Записах си час за фризьор за 5 юли, дано стане както си го представям ; ))) На 8-ми сме на годинка, ще съм нова   Blush

В петък и аз водих каката на фризьор, отрязахме я малко под рамената и отново й правих "омбре" със степче : ) Много се харесва и не дава да я връзвам... в тази жега как издържа не знам.


И аз съм си взела "Актив мама" (колко ги пия обаче е друга тема) дребната не се отказва от "тити" и си оказва влияние върху всичко, но наблягам на плодовете.

# 526
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Единствената боя, която отговаря на изискванията  ти за наситено лилаво, което не се отмива във времето  е Elumen.С нея после се боядисват само корените, защото дължините са бетон. При нея принципа на боядисване е друг.Не се използва оцветител.
Другия вариант е през миене да се ползва оцветяваше маска с добра пигментация..
В останалите случаи лилавото заминава много бързо и обикнове о се появява червен отенък.

Трябва ми повече информация. Разгледах снимки и изглежда обещаващо. В Амазон я има, но няма никаква опция да си избера цвят. Видях и нещо за запечатване на цвета - трябва ли ми, или мога да поръчам само основното шише? Мога ли да я купя някъде в България? Гори ли косата?

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 2 394
Нощен ястреб, чак сега ти видях снимките(че нямах и време по-рано Mr. Green ). Много ми харесваш с червената коса, аз съм за нея Sunglasses

Жана, честито и нека всичко мине леко и добре Hug И скоро да се похвалиш с най-хубавата новина Grinning

И да си покажа новия цвят, наааай-накрая Mr. Green



Последна редакция: вт, 27 юни 2017, 09:41 от Лятна буря

# 528
  • Мнения: 18 562
Хубав цвят, хубава коса и прическа, и много готина и свежа лимонена рокля. Heart Eyes

# 529
  • Мнения: X
Лятна буря, много си сладка  Heart Eyes
Снимката от сватбата нещо не ми се отваря...
А косата ти е просто страхотна, нямам какво повече да кажа. И благодаря Hug
Мисче, можеш отсега превантивно да започнеш преди миене да ползваш ампулите, на мен една ми стига почти за два пъти, икономични са. Grinning

# 530
  • Мнения: 1 424
Лятна буря,много си красива bouquet Супер ти е косата!Големи сладури сте били на сватбата Sunglasses

# 531
  • Мнения: X
Лятна буря страхотна коса.
Ти си много нежна и красива.Чак не ми се иска да ги махаш.Много си свежа.
Новия ти цвят лично на мен ми харесва повече от предния  Peace.

# 532
  • Мнения: 5 060
Лятна буря, екстра си.
Мисче, не е ли по-притеснително, ако изобщо не падат косми? Нали косата се обновява, та на определени периоди падат стари и растат нови коси. Не се задълбавай много, защото ще си измислиш още 100 проблема.
Моята най-много пада в банята и като я духам. Намирам го за нормално, дори не разбрах кой от всички косопади е следродилния. Simple Smile

# 533
  • Мнения: 18 562
мохини, не знам Rolling Eyes от всичко, което съм чела, знам че косата през бременността е буйна и расте много, не капе, и моята беше такава.Вече след 4-ти месец почвала да капе, или след като спреш да кърмиш.На някои жени им капе, на други не. За всеки случай-нопрмално е.
Аз пих много хубави витамини и може би заради това ме подмина докато бременеех.
Така или иначе, каквото такова, няма как, това си е процес.

# 534
  • Мнения: X
А, Мисче, моята коса и сега си пада. Порасна, да, но пак капе. Представям си по-късно какво чудо ще е, като се знам като ме гепи косопада какви топки смъквам...мъка ми е. Rolling Eyes

# 535
  • Мнения: 985
Лятна буря, страхотна си! Много нежно излъчване и косата ти е супер като на принцеса! Интересно ми е какъв е бил предния ти цвят?

# 536
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Аз обърнах нета за Елумен, но не откривам откъде да поръчам... Crossing Arms
Никой от вас ли не знае? Имам бегъл спомен, че Sl не живее в България...

# 537
  • Мнения: X
Аз обърнах нета за Елумен, но не откривам откъде да поръчам... Crossing Arms
Никой от вас ли не знае? Имам бегъл спомен, че Sl не живее в България...
Доколкото знам само в салон я правят.
Доста скъпа излиза процедурата с нея и се води терапия Simple Smile До колкото съм чела около 180-200 лева(цената от  зависи от това в кой салон се прави  )
Боя - терапия се води  .
http://goldwell.bg/%D0%B1%D0%BE%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BA%D0%BE% … 1%82%D0%B2%D0%B0/

# 538
  • Мнения: X
Sl май беше в Испания  Thinking
Аз в Бг не знам къде се предлага тази боя.

# 539

Общи условия

Активация на акаунт