Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 874
  • 744
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
И ние сме все на черта.Но когато е много дълга се подгъва понякога и не стои добре.
Кога ще ходите?
Ние на втори и се тревога какво ли ще е времето.Не сме ходили толкова рано до сега.На Царево ще сме.

# 511
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Бях обещала на дъщеря ми кичури за ваканцията и цял ден се правя на колорист.Боята се оказа кофти и се наложи да спасявам с оцветяващи маски.

През цялото време малката  попиваше техниката , но ще  видим как ще се справи с поддръжката на цветовете.Сложих няколко маски в куфара надявам се да се справи.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 07:41 от sl

# 512
  • Мнения: X
Не се вижда цялата коса ,но от малкото което е показано виждам хубаво лилаво Simple Smile
Много добре си се  справила  Simple Smile

# 513
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Благодаря чаровна,  тя  се хареса.Важното е, че не изгорих косата, макар, че така или иначе в края на лятото папагалската окраска, ако все още е останала, ще бъде отрязана .
Добре и че маските, които бях взела за поддръжка на цвета бяха достатъчно пигментирани, иначе боята фантазия  само матира изрусеното.
Нямам опит с изрусяване, но лилавото е моята стихия.




Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 22:39 от sl

# 514
  • Мнения: X
И на мен много ми харесва, свежо и момичешко е  Heart Eyes


И ние сме все на черта.Но когато е много дълга се подгъва понякога и не стои добре.
Кога ще ходите?
Ние на втори и се тревога какво ли ще е времето.Не сме ходили толкова рано до сега.На Царево ще сме.
 

На 07.07 и ние за пръв път толкова рано, все ходим края на юли - началото на август, но нямахме избор, тогава ММ излизаше отпуска. Сега нова работа, нов късмет  Laughing  Не мисля че има повод за притеснение, две приятелки в момента са на море - едната на Албена, едната Приморско и двете си изкарват супер, кристална вода, спокойствие, хубаво време  Hug




# 515
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Вчера докато ми правих ноктите, разгледах каталога бои на Matrix. Не си харесах лилаво, иначе веднага щях да ги опитам. Дилемата за наситено лилаво, което да не падне на третото измиване, остава. За пръв път съм с такъв цвят, от няколко месеца и още никак не ми е минал меракът...  Flutter

# 516
  • Мнения: 18 562
Аз вчера забелязах няколко косъмчета падащи в банята.И сега съм в тих ужас.Сигурно ще почне косопада.Кажете нещо превантивно дали да взема?

# 517
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Единствената боя, която отговаря на изискванията  ти за наситено лилаво, което не се отмива във времето  е Elumen.С нея после се боядисват само корените, защото дължините са бетон. При нея принципа на боядисване е друг.Не се използва оцветител.
Другия вариант е през миене да се ползва оцветяваше маска с добра пигментация..
В останалите случаи лилавото заминава много бързо и обикнове о се появява червен отенък.

Последна редакция: пн, 26 юни 2017, 08:35 от sl

# 518
  • Мнения: X
Аз вчера забелязах няколко косъмчета падащи в банята.И сега съм в тих ужас.Сигурно ще почне косопада.Кажете нещо превантивно дали да взема?

Ти за няколко косъма ли си?  Joy  Wink
В нас не ми падат косми и не може да видиш един косъм на земята от мен ,но в банята на снопчета ми пада понякога. Shocked
И след двете раждания косопада се оправяше само с шампоан за косопад  Peace
Като написахте  лилаво аз пак да спомена ,че имам лилава маска оцветяваща на нирвел .Пробвана 2 пъти.Ако някой я желае да казва  Mr. Green .Не ми трябва вече.Нали ще минавам в по светлата гама леко и бавно Simple Smile

# 519
  • Мнения: 18 562
Чаровна,да за няколко съм 😀защото за сега и един не ми е падал.А като се сетя преди години какво нещо беше и лошо ми става.Наистина ли действа само шампоан?Аз все съм си мислила,че си трябва нещо по-хард.!Мисля да си взема приорин шампоани,дали ще ми понесе ?Какво др.ще препоръчате?

# 520
  • Мнения: X
Чаровна,да за няколко съм 😀защото за сега и един не ми е падал.А като се сетя преди години какво нещо беше и лошо ми става.Наистина ли действа само шампоан?Аз все съм си мислила,че си трябва нещо по-хард.!Мисля да си взема приорин шампоани,дали ще ми понесе ?Какво др.ще препоръчате?
При мен само шампоаните са помагали Peace.При другите не знам как е било .Сега се сетих ,че използвах и ампулите на алфапарф които също лично за мен са много добри.Имаха ефект също и в съчетание със шампоана на фито бяха о.к Simple Smile

# 521
  • Мнения: X
Ампулите против косопад на Алфапарф и аз много ги харесвам, действат наистина. В комбинация с гелът и шампоанът на Давинес против косопад, са супер решение. Само че ампулите нанасях в деня преди измиване, а не на чиста коса, понеже ми омазняваха корените.

# 522
  • София
  • Мнения: 1 420
Чаровна,да за няколко съм 😀защото за сега и един не ми е падал.А като се сетя преди години какво нещо беше и лошо ми става.Наистина ли действа само шампоан?Аз все съм си мислила,че си трябва нещо по-хард.!Мисля да си взема приорин шампоани,дали ще ми понесе ?Какво др.ще препоръчате?
След раждането на третото косата ми падаше на кичури. /След химиотерапията не ми падаше така/. Взех си шампоана на Nurs с чесън и витамини на Doppel Herz "Актив мама". Помогнаха ми доста, но при мен може да е било от липса на витамини, а не от хормони. Дори сега си имам бретон от нови косми Simple Smile

# 523
  • Мнения: 18 562
Жанче,май ще пробвам твоя вариант.Аз още "кърмя" де,а уж казват,че след това падала.Тъкмо я пуснах,искам да стане до кръста,не искам да я режа.
Ще си взема и някакви добавки,съвместими с кърменето.Доста
ми пречи и тежи обаче, в тия жеги,а и бебата така я тегли,че няма шанс да  е пусната,което не е хубаво,ама какво да се прави.

# 524
  • Мнения: X
Жанче,май ще пробвам твоя вариант.Аз още "кърмя" де,а уж казват,че след това падала.Тъкмо я пуснах,искам да стане до кръста,не искам да я режа.
Ще си взема и някакви добавки,съвместими с кърменето.Доста
ми пречи и тежи обаче, в тия жеги,а и бебата така я тегли,че няма шанс да  е пусната,което не е хубаво,ама какво да се прави.
Моята започна да пада след като спрях кърменето.Аз много дълго кърмех обаче и явно се изчерпаха витамините .
Не пиех допълнително тогава а си хапвах плодове и мислех ,че е достатъчно .

Общи условия

Активация на акаунт