Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 868
  • 744
  •   1
Отговори
# 495
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Жаничка, стискам палци!  bouquet

# 496
  • Мнения: 5 060
Жана, нека Господ бъде с теб до край и да имаш най-прекрасната жива и здрава рожба.
Извинявам се, че го написах, но не върви да премълча, въпреки молбата ти.  Hug

# 497
  • Мнения: X
И аз въпреки молбата на Жана, няма как да не напиша Честито.
Аз знаех отдавна.Случайно покрай моя позната видях ,че сте писали в една и съща тема за бъдещите майката,но си замълчах.Реших,че когато си готова ще ни споделиш тук  Heart Eyes.Пожелавам ти всичко да е наред.Времето да се мине бързо и да дойде момента в който да ни напишеш най - щастливата новина !
Да ви попитам на морето ще взимате ли маски?Аз се чудя какво да взимам другата седмица като тръгнем.Мисля си за един шампоан на рене за права коса и балсама на Чи за боядисана коса плюс олиото на лакме.Достатъчно е май  Rolling Eyes

# 498
  • Мнения: X
Момичета, благодаря ви много  Hug, от сърце  Heart Eyes
Чаровнице, аз си взимам за морето маската на Джойко Мойсчър всяка година  Hug

# 499
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 474
Аз дори и на плаж ходя наклепана с маска понякога, за да не изсъхва...  Flutter

# 500
  • Мнения: 14 309
Аз съм с кърпа и под чадъра и понеже не се къпя в морето почти косата ми не страда особено 😊

# 501
  • Мнения: 18 562
На морето не нося нищо,освен шампоан и балсам.Сега ще взема спрея Л2 за да я намачквам и да ми се оформят чупките.
Не ми се мъкнат много неща.Моята коса на морето става на естествени вълни.Много хубава и ако живеех там,нищо нямаше да я правя.От солта и водата ми се оправят кожните проблеми със скалпа и после много време нямам нищо.😊

# 502
  • Мнения: 5 060
При всяко пътуване мъкна всичко. Дори си имам специална пътна чанта за цялата козметика и сешуара, взимам и пресата, нищо, че не я използвам, да ми е под ръка.
Понякога съжалявам, че не си отсипвам необходимите количества или че не съм поръчала травел комплект, но бързо ми минава. Simple Smile

# 503
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
И аз на море нося само шампоан и маска за коса. Понякога преди плажа си слагам някакво масло на косата, но не винаги.
Пацолина, за маджик ролките и аз имах надежда да ми докарат къдрици, но не успяват. Единственото, което се получава при мен е да докарат някакви вълни, но и те не издържат много дълго. Моята коса по принцип трудно се къдри и дори и след фризьор не държи много. Но не пречи да пробваш, може при теб да стане. Преди да ги взема бях чела доста коментари на доволни потребителки.

# 504
  • Мнения: X
Момичета, благодаря ви много  Hug, от сърце  Heart Eyes
Чаровнице, аз си взимам за морето маската на Джойко Мойсчър всяка година  Hug
толкова маски и балсами съм наблъскала в шкафа. И покрай eprouvage забравих за джойко  Joy.Добре ме сети.Нея ще взема заедно с шампоана за права коса на рене.Две туби са ми достатъчни.И на децата ще взема детския шампоан на дав.Който между другото се оказа страхотен.

# 505
  • Мнения: X
Каролин, ще водите ли бебка на море? Кога ще ни зарадваш с една снимка  Heart Eyes


Аз тъкмо се чудех дали да мина през фризьорката на видя за нещо в.малки шишета. Сега шампоана с който ми е най добре е огромна туба, не ми се носи. Или ще видя в нета за някакъв травъл сет. Определено ще нося само шампоан и маска,  друго - не. Тя там си е супер обикновено  Heart Eyes

# 506
  • Мнения: X
Мамче, можеш контейнерчета за урина от аптеката да си вземеш и в тях да си отсипеш за ваканцията  Hug
Чаровнице, знам, че имаш Джойкото и за това ти писах за маската. Идеална е за морето, където косата се поизсушава от бриза и солената вода  Hug

# 507
  • Мнения: X
Мамче може и в някое шише/малко/ от вода да си отсипеш шампоан.
Аз след морето ще ходя да ме подстрижат.Мислех преди морето , но няма смисъл . Чудя се да искам ли нова форма и прическа за косата  Laughing .Не съм решила.След  ваканцията ще го решавам   Grinning

__Жана__ Hug тя ще е в багажа.В удобна туба е .Не заема много място.Идеална е наистина.

# 508
  • Мнения: 1 424
Нощен ястреб и моята коса не държи къдрици.Супер права е и ми се иска да разнообразят някой път,но явно цял живот права ще си ходя  Embarassed

# 509
  • Мнения: X
Гледах едни Клорански сетчета на много добра цена, та ще видя дали ще пресипвам, ще реша другата седмица, да идва вече това море, че нямам търпение  Joy

Днес подстригахме дъщеря ми. Тя искаше много по късо, до раменете като някаква кака пред блока  ooooh! Обаче се притесних че няма да може да я връзва. Та резна едно над 10см,  сега и е малко под раменете. Направо много ми харесва,  светна тая коса. Макар че фризьорката ми обясняваше, че няма цъфнал косъм, просто косата беше някак нежива, вяла, макар че е детска косичка.  Оживи се след такова яко подстригване. Предлага на есен да я подстрижа на степени, за да вдигнем малко обема и да няма тази "тежест" в края на косата. Ще го мисля, но ако реша ще е при препоръчано фризьорка. Чудя се още. От мъничка е все ба черта и така вече седем години.

Последна редакция: нд, 25 юни 2017, 22:39 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт