Модни тенденции в прическите и всичко за косата-Тема 14, Лятно-цветна!

  • 64 931
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 424
Отдавна не съм го ползвала,тъй като гледам да доизхабя други наличности.Спомням си,че много ми хареса,но какъв ефект точно имаше ми се губи Grinning Но тя е доста обсъждана серия  и в темите за проф продукти,така че можеш да погледнеш там.Сега ползвам  Мароканците, тъй като след няколко месеца ще стане 1г откакто съм ги взела,а всички казват,че си променят аромата и действието след толкова време

# 691
  • Мнения: 20
Здравейте! Има ли доволни от маската на инсайт антифриз? Има ли ефект върху заплитането на косата? Моята е чуплива, начупвам я и ползвам дифузер и доста се заплита. Може ли да ми препоръчате продукт за начупване?
Ползвала съм маската, когато косата ми беше изтощена, но нито ми я хидратиране, нито я разплиташе. На здрава коса също съм пробвала, но лично за моята коса е слаба. 
Тази пяна на Garnier начупва много приятно косата, прави я мека и подвижна.

# 692
  • Мнения: 11 036
Здравейте,
Тези дни ще се боядисвам. Косата ми израстна бързо и в момента е малко под раменете, никога досега не е била толкова дълга. Въпросът ми е дали една боя би ми стигнала или да взема две. Преди месец се боядисах с безамонячна и една кутия ми стигна съвсем точно, като върховете можеше да ги покрие и по-добре.

# 693
  • Перник
  • Мнения: 728
Здравейте,
Тези дни ще се боядисвам. Косата ми израстна бързо и в момента е малко под раменете, никога досега не е била толкова дълга. Въпросът ми е дали една боя би ми стигнала или да взема две. Преди месец се боядисах с безамонячна и една кутия ми стигна съвсем точно, като върховете можеше да ги покрие и по-добре.
Зависи дали ти е гъста косата и дали ще я боядисваш цялата или само корените.
Моята е на каре, но е гъста и се боядисвам с професионална боя (боя+окислител е 250 мл), а от дрогерийните взимам две.

# 694
  • Мнения: 11 036
Нормално гъста е, с фин косъм, не е започнала да побелява. Поръчах професионална боя (боя+окислител=150 мл) и се надявам 1 опаковка да е достатъчна.

# 695
  • Мнения: X
Нормално гъста е, с фин косъм, не е започнала да побелява. Поръчах професионална боя (боя+окислител=150 мл) и се надявам 1 опаковка да е достатъчна.
Зависи колко под раменете ти е косата.Ако е много малко под раменете би трябвало да ти стигне.Ако ще се правиш за първи път обаче сама в къщи бих те посъветвала да имаш две бои край теб .В случай ,че се наложи да може да реагираш бързо .Искам да попитам някой от нашата тема боядиса ли се вече с новата боя от рибата.Знам ,че я изкупихте WinkОт новата боя много ми хареса цвят 5.31 със смес от 6.1 Purple Heart . 5.31 е светло кестеняво със златист и пепелен отенък.Хем има топлото в него хем има и студено.Не знам до колко е правилно обаче да се смесват две бои с отенъци.От фризьора знам ,че за да се покрият белите коси трябва да има основен цвят и то наситен. Т.е 5.00 и т.н за да има трайност и да не лъснат белите коси по рано.

# 696
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 714
Нормално гъста е, с фин косъм, не е започнала да побелява. Поръчах професионална боя (боя+окислител=150 мл) и се надявам 1 опаковка да е достатъчна.
Зависи колко под раменете ти е косата.Ако е много малко под раменете би трябвало да ти стигне.Ако ще се правиш за първи път обаче сама в къщи бих те посъветвала да имаш две бои край теб .В случай ,че се наложи да може да реагираш бързо .Искам да попитам някой от нашата тема боядиса ли се вече с новата боя от рибата.Знам ,че я изкупихте WinkОт новата боя много ми хареса цвят 5.31 със смес от 6.1 Purple Heart . 5.31 е светло кестеняво със златист и пепелен отенък.Хем има топлото в него хем има и студено.Не знам до колко е правилно обаче да се смесват две бои с отенъци.От фризьора знам ,че за да се покрият белите коси трябва да има основен цвят и то наситен. Т.е 5.00 и т.н за да има трайност и да не лъснат белите коси по рано.
Явно имаме едно и също инфо. Точно поради тази причина аз взех чиста 6-ца и ще смесвам със 7.31. Обаче сега се чудя дали не трябваше да е обратното - да взема чиста 7-мица и да смеся с 5,31 или 6,3. Ама свърши вече.  Mr. Green

# 697
  • Мнения: 425
Аз я пробвах, мнооого ми хареса. И цвета стана същия нищо, че отдолу бях доста светла. 7.3 ползвах аз.

# 698
  • Мнения: X
Ани правилно си взела 6.0.От фризьора знам ,че основния трябва да е цвят като твоя а цвета с отенък а да е по светлото Simple Smile
Значи за да получа цвета който ми хареса ще трябва да смеся една чиста 5 ца с половин 5.31 и 6.1 Simple Smile

# 699
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 559
Ани, нещо си правиш оглушки с отзив за маската. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 700
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 714
Ани, нещо си правиш оглушки с отзив за маската. Stuck Out Tongue Winking Eye

Аааа, писах, писах, обаче не помня в коя тема  Joy Joy
Амиии, със смесени чувства съм, ще я пробвам в друга комбинация с шампоан и пак ще пиша.

# 701
  • Мнения: 18 057
Ползвали ли сте боята на Шварцкопф Омегаплекс? Против накъсване я дават..ама викам спезцовете да питам първо

# 702
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
raja_nikol Schwarzkopf Colorexpert ли имаш предвид?
Аз да похваля на Rene Furterer Complex 5 и TRIPHASIC регенериращ концентрат. За около 2 седмици ползване косопада, почти ми спря 😁
Сега планирам да си взема и стимулиращият шампоан от серията Anti-Hair loss

# 703
  • Мнения: 18 057
Не става линка през телефона, да нея, номер 7 си харесах. 20дни след Гарнието белите косми лъснаха

# 704
  • Мнения: 11 036
Нормално гъста е, с фин косъм, не е започнала да побелява. Поръчах професионална боя (боя+окислител=150 мл) и се надявам 1 опаковка да е достатъчна.
Зависи колко под раменете ти е косата.Ако е много малко под раменете би трябвало да ти стигне.Ако ще се правиш за първи път обаче сама в къщи бих те посъветвала да имаш две бои край теб .В случай ,че се наложи да може да реагираш бързо .Искам да попитам някой от нашата тема боядиса ли се вече с новата боя от рибата.Знам ,че я изкупихте WinkОт новата боя много ми хареса цвят 5.31 със смес от 6.1 Purple Heart . 5.31 е светло кестеняво със златист и пепелен отенък.Хем има топлото в него хем има и студено.Не знам до колко е правилно обаче да се смесват две бои с отенъци.От фризьора знам ,че за да се покрият белите коси трябва да има основен цвят и то наситен. Т.е 5.00 и т.н за да има трайност и да не лъснат белите коси по рано.


Благодаря! Аз почти винаги се боядисвам сама вкъщи, така че поне в това имам опит. Косата ми е съвсем малко под раменете - значи трябва да се получи. Simple Smile
Най-после поръчах Lakme Collage 6.17, на което се каня от месеци насам. Новата боя ще я пропусна, вече не искам безамонячни.

Общи условия

Активация на акаунт