Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 704
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 1 794
Върнах полата. Не се виждаше датата. Иначе като сканира етикета и си излезе арт.номер и цената,че и датата май. Всичко беше точно...
Мда, на първа страница значи ще пиша:"Можете да върнете стока и с размазана бележка, но, все пак, не е препоръчително
Скрит текст:
да слагате кърпа от сополи до нея Mr. Green Mr. Green
bouquet



Имам етажерката от миналата година. Зимата слагам високите ботуши на нея, че не се побират в шкафа за обувки. Лятото редя сандали/чехли/джапанки. Доволна съм. Хубавото е, че е телескопична и може да побира и малко и много.  Simple Smile
+1 Peace
Аз пък от този тип не съм- но ние имаме като тази, но с наклон, и пак телескопична- ами  обувките падат постоянно. А хич не ми се нрави идеята да клеча и да ги аранжирам половината от времето си. За мен най- удачни са етажерките тип рафт
Скрит текст:
, без пространството между пръчките.А най- прибрани и ненатрупани са ми шкафовете за обувки



За момичетата, които питаха за американска седмица и за уред с горещ въздух точно преди да пуснат американска и уред с горещ въздух - звездите ви го говорят, бе, момичета! perko Hug

Последна редакция: сб, 01 юли 2017, 07:51 от Nil desperandum!

# 1 081
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 960
Взех от замразените френски сладки -макарони, не се одобриха в къщи.

# 1 082
  • Мнения: 36 196
Аз съм взимала от тези на Лидл и ги харесвам. Общо взето са такива каквито трябва да бъдат. В моето семейство имаше някаква полемика, че били като целувки, че не си струват и т.н. Според мен имат съвсем малко общо с целувките и си струват (но са ми скъпи, бих взела за някой празник, не и често).

# 1 083
  • Мнения: 1 794
Някой има ли  тези дозатори за олио/зехтин/ и оцет - смътно си спомням, че май някой ги похвали или се лъжа newsm78
 - стават ли?

# 1 084
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Идвам да похваля фритюрника с горещ въздух
правих пилешки хапки и картофки (бланширани )
без грам мазнина , станаха Wooow , както каза детето
кошничката се изми много лесно , с мекото на гъбата - дано не се надраска понатам
Препоръчвам Simple Smile ( Дано е същия и в Бг , че с тоз двоен стандарт незнам вече )
То стандарта освен за качество и за цените е така, хем некачествено хем по-скъпо ни цакат. В Англия излиза 113лв (49,99 паунда), а тука 159лв

70евро е при нас. От днес, в американската седмица.

# 1 085
  • Мнения: 46
Някой има ли  тези дозатори за олио/зехтин/ и оцет - смътно си спомням, че май някой ги похвали или се лъжа newsm78


 Аз имам. Доволна съм -добре пръскат.

# 1 086
  • Мнения: 3 196
И ние от кауфланд имаме етажерка за обувки с наклон и е голям ужас. Трябва да слагам само обувки с ток, другите падат. На долния рафт пък е кофти да редя обувки. Ако сега избирах, бих взела с равна повърхност.

Оливерник хубав дали ще пускат? Бях купила един от кауфланд, но ръждяса металната част и отиде на боклука

# 1 087
  • Мнения: 35 069
Ни при едно ходене в София си купихме етажерки   за обувки от Т маркет. Много са ни удобни, за 3 реда обувки и бяха по 9 или 19 лв. Нмат наклон

# 1 088
  • Мнения: 68 370
Аз пък имам две дълбоки чекмеджета зад плъзгащите врати на гардероба в коридора и там ръгам всьо патък...на скришно.
Аааа, Нилчо...харесва ми чувството ти за хумор.. Peace Hug

# 1 089
  • София
  • Мнения: 848
Да рапортувам.
Сладкото от от замразени къпини се получи добре - бързо, лесно, желира се след като изстина,  не много захарно. Приложих съвета ви да първо да размразя и отцедя плодовете. Благодаря Simple Smile
Пробвах пасатора, намерих му кьошенце на кухненския плот (сглобен с купата за рязане) и като че ли има изгледи да се спогодим с този уред ... Дано да си го ползвам активно!

# 1 090
  • Мнения: 4 665
Хора ,минали ли са тези уреди с горещ въздух  Shocked аз как не съм видяла Crazy ебасимо  Whistling от кога искам такъв Crossing Arms Crossing Arms

# 1 091
  • Мнения: 35 069
Хора ,минали ли са тези уреди с горещ въздух  Shocked аз как не съм видяла Crazy ебасимо  Whistling от кога искам такъв Crossing Arms Crossing Arms
Другата седмица

# 1 092

Общи условия

Активация на акаунт