Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 786
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 790
 bouquet bouquet bouquet

# 16
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Благодаря за новата тема.Аз днеска не стигнах до Лидл,но утре май ще се отбия до там.

# 17
  • София
  • Мнения: 6 137
Късно отидох и нямаше нищо, разбира се. Забърсах една пола за мен и риза за мъжа ми. От мъжките къси панталони не беше останал нито един. Disappointed  Ако някоя софиянка види някъде изостанали 54 размер, моля, да свирка.

# 18
  • Мнения: 6 706

...........Да попитам: някой знае ли защо изчезна дафиновия лист на Микадо? Беше много хубав.

И аз го харесвам и го ползвам, наскоро купувах, да не би просто да се е изчерпал и да не са заредили? newsm78
От месец проверявам всеки път като отида, дори табелка няма. Sad Дано заредят.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Едно  bouquet  за темичката на НИл Flutter

Вчера почти при отварянето на магазина цъфнах и забърсах ленената ризка, която исках, ама се изкуших и от дългите топове. Днес успях да ги премеря и... ризката ще я връщам, че кройката ѝ се оказа леко кофти (поне за мен) - по-широчка и много гадно се надига и издува пред корема - като бременна съм и стои смешно Tired А иначе толкова го харесах този десен с цветята Crossing Arms
Виж топът много ми хареса и връщайки ризата ще се надявам да има още и да взема в още един цвят Praynig
И книжка за оцветяване си взех (пък кога ще "взема" и време за нея не ми е ясно, ама да си имам) Crazy И текстилни маркери, но още не съм ги "дегустирала". Предвид че са на Марабу, не очаквам неприятни изненади уж...

# 20
  • Мнения: 1 090
Някой може ли да сподели шарената пола дали има джобове?
Надявам се в неделя да си взема и аз рокля и пола, ако има останали...
Полата има джобове отпред два и от зад два, нещо подобно на дънковите поли с тази разлика, че на кръста е с ластик и връзка. Не знам дали ме разбра.
Разбрах те, благодаря Simple Smile
Дано има останали дрехи до неделя.

# 21
  • Мнения: 4 202
Имам излишни от ленените къси панталони, цвят каки, 40 номер. Ако някой много ги иска да пише, иначе ги връщам Simple Smile

# 22
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Благодаря за темата!  bouquet

Утре ме чака сериозен пазар, че другата седмица е рождения ден на дребния, а пък партито е чак в неделя, та ще се наложи да правя 2 торти. Ще изкупя шоколада и сметаните, да знаете  Laughing Ако случайно е останал някой топ, ще се наградя  Wink

# 23
  • Мнения: 68 629
Сега забелязах заглавието... Mr. Green Едно такова с луканков привкус  Laughing

 bouquet

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Благодаря за темата  bouquet
...
Вчера почти при отварянето на магазина цъфнах ....
Добре де, и ние бяхме там точно в 9.30. Не ни ли видя, бяхме като ходещи реклами на Лидл - аз с дългата синя рокля и Дима с черната нарязана блузка и късите панталони Joy
Уф, сега ме замислихте за дългите топове. Имам ходене до мола утре, освен да забърша и аз един, ако има останали.
Да помоля момичетата от Бургас да свирнат, ако видят някъде останал цял бански от този с дантелата 42. Много ми хареса, но само малки номера имаше останали в мола Tired

# 25
  • Мнения: 45
Бих помолила някоя от притежателките на машината за сладолед Silvercrest да напише размерите на купата (главно височината), за да преценя дали ще се хване във фризера. Никъде в нета не успях да открия такава информация. Предварително благодаря на отзовалите се.  bouquet

# 26
  • Мнения: 68 629
Не са ли ви дълги тези дълги топове? newsm78 Идва ми до средата на бедрото...
Иначе ми допада това, че е много разгърдено като потниците, но май ще го нося да ми го скъсят...или Тайс да ми го бръмне на новата машина... bowuu

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Babydoll, довечера ще мога да измеря, ако не ти е късно...
Тета, ми те сигурно ги пускат за такива като мен - расли доволно и на дължина, и на ширина Joy
Скрит текст:
Никога няма да забравя как преди няколко години се засякохме с една позната в магазин за дрехи.
 Тя - 1,60, слабичка; аз, нали, сещате се. И двете се спираме на една и съща рокля, плетиво, универсален размер. В крайна сметка тя се отказа да я купува, аз си я купих за блуза Crazy

# 28
  • Мнения: 68 629
Амии...те за дълги и тънки Мари са ги ушили тези потници... на ширина ми е съвсем таман, ама долу...вее ли се, вее..чак се влачи.. hahaha шЪ играй ножицата май май...

# 29
  • Варна
  • Мнения: 236
Влизам да похваля смесителите. Имаме два от миналогодишните и вършат чудесна работа. Много е удобна функцията, дето ти пуска водата всеки път на една и съща температура. Не се губи време и ресурси. Препоръчвам!

Общи условия

Активация на акаунт