Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 835
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 681
Някой погледна ли плакатите за другата седмица?

Мексиканска седмица и мода XXL.

# 106
  • Мнения: 224
Някой купи ли си от морската сол от френската седмица

http://www.lidl.bg/bg/513.htm?action=showDetail&id=61692

На финни кристали тип като малка плочка ли е, едра ли е или си е като обикновена сол само че морска?

# 107
  • Мнения: 89
Какво ще кажете за крема от кестени, хубав ли е? Искам да го използвам за десерт като мус ..... но понякога тези готови кремове нагарчат. Има ли доволни ?!

# 108
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
За крема от кестени мнението не беше добро, предвид това, че е много силно ароматизиран. Такива спомени имам от преди.

# 109
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Да похваля и аз крем брюлето - особено с тези стъклени купички си е попадение  Heart Eyes
Ние ги ползваме и за разни сосчета - соев сос и уасаби за суши примерно, намират приложение като цяло  Wink

Аз още медитирам над смесителите - ако някой има термостатен по принцип - не е ли малко 38 градуса ( при условие, че обичам да се варя като се къпя  Mr. Green ) ? и има ли вариант да се изключи ограничителя по някакъв начин ? Нещо не ги разбирам май май  Laughing

# 110
  • Мнения: 122
Да, ограничителят се изключва с едно копченце на врътката.  bowuu newsm37

# 111
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Да, ограничителят се изключва с едно копченце на врътката.  bowuu newsm37

 Hug Hug Благодаря !

# 112
  • Мнения: 1 120
Спортните бутилки от днес или са, или от четвъртък?  bouquet

Мерси, Вълшебство  bouquet

Последна редакция: пн, 05 юни 2017, 16:44 от L0v3d

# 113
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Нашият смесител от преди две години. До сега не е имало проблеми. За децата е особено удобен, преди все аз трябваше да им глася водата на душа.

# 114
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Нашият смесител от преди две години. До сега не е имало проблеми. За децата е особено удобен, преди все аз трябваше да им глася водата на душа.

И 38 градуса е достатъчно топло ?  Blush Mr. Green

L0v3d от четвъртък са бутилките.  Peace

# 115
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Вълшебство, да. То няма проблем и над 38 да ти е водата. Ограничителя е случайно да не завъртиш и да се попариш. Ако ще се попарваш умишлено, няма пречка  Wink

# 116
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Вълшебство, да. То няма проблем и над 38 да ти е водата. Ограничителя е случайно да не завъртиш и да се попариш. Ако ще се попарваш умишлено, няма пречка  Wink

 Joy аз обикновено умишлено се варя, тъй че  Whistling

Благодаря  Hug

# 117
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Някой погледна ли плакатите за другата седмица?

Мексиканска седмица и мода XXL.


И бански ще има пак. Май и надуваем детски басейн мярнах.

# 118
  • София
  • Мнения: 208
Взех си машина за сладолед, но нещо не можем да се разберем с нея Confused Пробвах да правя сладолед със сладкарска сметана ( но не разбих сметаната), както и замразен йогурт, но нещо не се получава, сместа си остава като боза. Уж работи, контейнера е охладен достатъчно....чудя се къде бъркам newsm78 Някои с отзиви, да издаде тайната за постигане на кремообразна консистенция??

# 119
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Взех си днеска кайма,наденички,пици и още неща и накрая на касата оставих само 30 лева.

Общи условия

Активация на акаунт