Лидл-104-Панагюрско- първоюлска (01.06-01.07)

  • 157 792
  • 1 092
  •   1
Отговори
# 870
  • Враца
  • Мнения: 2 657
А, защо няма, там хората не обичат ли такива вкусотии?  Shocked

# 871
  • София
  • Мнения: 3 841
Как ви се ядат кюфтета в тая жега!...  Laughing

# 872
  • Мнения: 12 662
Някой от доволните собственици на пасатора може ли да ме ориентира за размерите на купата му за рязане - диаметър, височина?
Имам кухненски робот, който ми подариха за сватбата, но не го ползвам активно. Вадя го когато имаме гости или ще правя зимнина, т.е. обработвам големи количества зеленчуци. Търся подходящ уред за рязане и пласиране (на 1 глава лук и 2 моркова примерно),  който е компактен и лесен за поддържане.  Та, този комбиниран пасатор ми изглежда подходящ.... Де да знам Rolling EyesThinking

Точно за това го ползвам. 

# 873
  • Мнения: 68 631
Има само чопъри за 20 лв. Пускат ги сравнително често. Този е комбиниран с тел и пасатор и съответно е по-скъп,двойно.
Малкото чопърче за 20 лв.е идеално за лук и моркови Peace

# 874
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Този тройния пасатор го ползвам всеки ден и за всичко. С телта разбивам кексове, палачинки и дори яйца на пяна. С пасатора пасирам лук и домати за всички манджи, сместа за омесване на кюфтета, доста други, дори айрян правя, директно пасирайки млякото в кофичката и после разреждам в кана. Моите мразят парченца лук или други зеленчуци и от години съм с пасатора. Много удобен уред. На майка ми съм взела само пасатора. Той, може да се каже, че е една идея по стабилен, но пък и моят още не е мръднал, както и нейният.

# 875
  • Варна
  • Мнения: 3 359
Не искам да разколебавам никого да си купува пасатора с чопъра , само да кажа да си пазите касовият бон. Аз не го направих, тъй като знам ,че уредита на Силвъркрест са "читави", имам няколко други неща с тази марка. Но , някъде година след закупуване ми се счупи чопчето на дъното на купата, което държи  оста, където влиза ножчето и съответно чопъра стана неизползваем. Мелила съм само домати, моркови и лук в него, не е особено натоварван. А само около месец след купуването, му се пукна пластмасовата част на пасатора, но там имам съмнения ,че майка ми го е изтървала на плочките в кухнята и затова. Почти не съм го ползвала ,защото имам и друг пасатор, който ползвам повече. Та пазете си бончетата и замяна, или да си вземете парите обратно  Peace

# 876
  • София
  • Мнения: 547
Гледам брошурата и се чудя на този раклет. Някой взимал ли си е, ако са пускали такива преди?

# 877
  • Мнения: 453
Някой от доволните собственици на пасатора може ли да ме ориентира за размерите на купата му за рязане - диаметър, височина?...  Та, този комбиниран пасатор ми изглежда подходящ.... Де да знам Rolling EyesThinking
Сега ги измерих.
Диаметърът на купата с ножа е 14 см в основата, нагоре леко се увеличава и 17 см височина при сложен капак Simple Smile Отделно отгоре се завива 20см-вата ел. част с щепсела за контакта.
За раклета и аз се чудя?

# 878
  • In transit
  • Мнения: 11 798
Замразената скумрия хубава ли е?

За препарата за миене ХХЛ някой го беше похвалил. Взех за проба същия но в литрова опаковка. Хубаво измива, не се пени много (като Фери-то например). Доволна съм.  Peace

# 879
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 258
А, защо няма, там хората не обичат ли такива вкусотии?  Shocked

Ами просто имат други неща, не кебапчета и кюфтета. Разбира се, знаят какво е кюфте, но за тях са малки топки кайма за яхния, например.

Как ви се ядат кюфтета в тая жега!...  Laughing

И питаш! Гарантирано в момента тук е доста по- топло, но вкъщи лятото се ядат много салати, таратор и нещо, опечено набързо.
И понеже няма откъде да си купя, снощи отидохме в един бг ресторант и мушнах една мешана скара с шопска салата  Crossing Arms

# 880
  • Мнения: 532
Има ли хубаво олио в Лидл? Досега изобщо не съм поглеждала..

# 881
  • Мнения: 68 631
Има някакво. Олио като олио..

# 882
  • Мнения: 19 687
Аз вече само от него взимам и съм доволна.

# 883
  • Мнения: 1 120
Зехтинът от утре хубав ли е?

# 884
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623

За раклета и аз се чудя?

Ние имаме от по-големия. С 2 плочи-метална с тефлоново покритие и каменна. Пече добре, обаче тиганчетата за мен са неизползваеми. Много са малки, колкото да сложи човек едно колелце тиквичка. Само ги изсуши и изобщо не ставаха за ядене.

Общи условия

Активация на акаунт