Търся компания за излизания

  • 5 141
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте!  Hug bouquet
Казвам се Цвети и в момента търся човек или група хора, които редовно посещават нощни клубове. Така се получи, че никой от моите приятели и колеги не е голям привърженик на нощния живот, и не слушат нито хаус, нито чалга, точно затова съм решила да си потърся компания за подобни излизания из форуми. Иначе излиза, че само защото няма с кого да изляза се налага да стоя вкъщи. Няколко пъти съм излизала сама, ама не е чак толкова готино...Много се надявам, че ще се намерят такива хора...
Нямам предвид да “ висим ” по клубове всеки ден, защото и аз съм по цели дни на работа а и сега се уча да шофирам, така че през седмицата прост о няма как да стане, обаче ми се иска да посещавам дискотеки поне през уикенд, а може някой път и всеки. Така че, ако има такъв народ тук, моля да се свържете с мен на лично съобщение или на имейл moldoveanca@bk.ru 
Също така, бих се зарадвала, ако някой може да ми препоръча други форуми, където бих могла да публикувам това търсене  Sunglasses

# 1
  • Мнения: 1 517
Не знам дали някой тук ще се навие да излиза или приеме ново непознато момиче в обкръжението си.
Защо не отидеш на зумба,танци или нещо такова? Там е пълно с млади хора,които излизат по клубове/дискотеки. Ще се запознаете и воалла - ето ти приятели и купони:)
Успех Peace

# 2
  • Мнения: 4 940
И аз мисля, че тук никой не би се навил да ходи по дискотеките с някое непознато момиче (освен някоя момче  Laughing) Или просто да те вземат в тяхната компания, малко странно дори ми звучи. Peace
Ти от кой град си? Чак толкова ли няма кой да ти се навие за купонче в някоя дискотека събота вечер? newsm68

# 3
  • Мнения: 25 732
Във форум за майки, не мисля че ще намериш много съмишленици, за дискотеки, партита и клубове.

# 4
  • Мнения: 5 819
   Явно авторката е още млада и й се дивее все още. Внимавайте с това излизане сама нощно време и не се доверявайте на хората изобщо! Не се знае какво може да ви се случи.

# 5
  • SF
  • Мнения: 21 093
Не всички сме майки тук.
По-лесно ще стане в сайт за запознанства, но там може и погрешно да се приеме едно такова предложение и някое момче да се подведе. Simple Smile
Аз съм от тези, които обичат един определен стил музика, а нямам много запалени сред познатите си. Слушат я в колите си, имат я на айфоните си, но ако дойде някой голям ДиДжей да направи парти тук, не им се "блъска" с тийнейджърите цяла нощ и поради тази причина, трудно намирам навити за партита. Да не говорим, че билетът е 100 лева и едно семейство не желае да даде 200 за такова събитие, при положение, че не е мечтата на живота му. За други такива се налага пътуване до друг град или чак до морето и става трудно, много трудно да се организират няколко човека, част от които не са и много запалени.

Освен това не пречи да излезе с някого и ако не е нейната идея за изкарване, да не повтори.

# 6
  • Мнения: 16
Еми, идеята за зумба, фитнес или нещо подобно ми харесва като цяло, обаче с това каране засега няма никакъв шанс да се захвана с още нещо. Сутринта си тръгвам в 7 и се прибирам чак към 22 ч. От друга страна пък ми се струва неразумно да се записвам там, предположение, че това не ме привлича изобщо и целта ми е само да си намеря компания да ходя по дискотеки Simple Smile Или?

Мисля, че не всички са майки тука и затова отворих тази тема Simple Smile Все ще се намери някоя купонджийка Simple Smile))

Много “съмишленици” не ми трябват, ще ми стигне един човек, с когото да излизам.

Родена съм в Латвия, живяла съм в различни държави култури, и вече от 4 години живея в София. Имам колежки, с които общуваме по-близко и си споделяме всякакви неща, обаче никоя от тях не слуша нито чалга, нито хаус.

През октомври навършвам 31 година. Поне така пише в личната ми карта. Иначе се чувствам на 20 Stuck Out Tongue

Эсми, в сайт за запознанства наистина моето запитване могат да го разберат по друг начин, а аз не търся нищо друго, освен човек за излизания, впоследствие приятел. Какъв стил музика харесваш? Hug

# 7
  • SF
  • Мнения: 21 093
Ами транс, хаус. Повече транс и доста по-малко хаус.

# 8
  • Мнения: 16
Ами транс, хаус. Повече транс и доста по-малко хаус.


Така ли? Честно казано и аз предпочитам транс, обаче не го намирам много по клубове. Какъв по-точно транс обичаш? Аз си падам по Uplifting, Vocal и Psychedelic/Goa  Sunglasses При нас в Рига имаше една такава дискотека, където всяка събота се провеждаше Psychedelic/Goa trance party, ама я затвориха Sad

# 9
  • SF
  • Мнения: 21 093
В Ялта има много партита, а сега летния сезон са концентрирани на морето.
От всичко изброено Ъплифтинг ми е на последно място заради бийта.
Публиката предпочита хаус, защото по-лесно го понася. За мен няма по-красива музика от Vоcal trance.
Аз съм ориентирана към малко по по-комерсиалното звучене. Съвсем поносимо за плажове, заведения, в колата или у нас.

Общи условия

Активация на акаунт