КГБ = Клуб на Готините Баби - 179.

  • 57 381
  • 734
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 557
То  щото аз цял ден блестя.Пак се изморих,нищо ново. 12  малки 0.5 кг бурканчета врат още,че капачки нямах  и търсих,на магазина намерих.
Утре  не знам откъде да я почвам.
Забравих на Гъбката да кажа,че стерилизирам всичко,нямам вяра на друго.Дано тези не ми гръмнат,че ...ще псувам.Оскубах два чувала трева сега,няма да  се плаша ,ама  е много.И са ми никнали  преди дни зелен боб и сладка царевица ,да не повярваш.Но  искат копан и  ще вали вдругиден ,стига май.
Е тва бяха умностите. Да  ти доскучае.

# 61
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Хайде и аз да се разпиша, че отдавна не съм писала. И от мен не очаквайте нещо умно и бляскаво, битовизми всякакви. В последно време имам доста ангажименти, служебни, и само ви чета. Пък и нищо интересно за писане. Тези почивници бяхме в Смолян с мама и щерката. Такава природа и такива хора просто не можеш да срещнеш на друго място  bouquet Починахме, надишахме се на чист въздух и хайде обратно. Имам едно въпросче - някой да е почивал наскоро в Гърция, да препоръча приятно, спокойно и не много скъпарско място за 6-7 човека /евентуално къща, вила и подобно/? Не мога да харесам нищо, а време не остана.
С посеви не мога да се похваля поради липса на такива. Едни теменужки и мушката съм насадила на терасата и това е. Но пък са пощръклели да цъфтят и са много красиви. Мислех и аз като Аиша да боцна корнишончета, но се отказах, защото няма кой да ги полива като зачезна за няколко дни, и ще ме е яд като изсъхнат. Миналата година станаха и внучето си хапна /имаше поне 20 бр./.
Танитка  Hug за новото попадение. Страхотна си!
Борянка ме изпревари - и при теб спирка няма, как издържаш на това темпо, направо не знам. Като прочетох какво количество ягодов сироп си направила -  #Crazy Дано природата да е благосклонна към труда ви, да не го попилее.
Гледам, че редиците ни доста са оредяли. Сигурно повечето сте по вилите. Гушки за всички момичета  Hug Hug Hug и лека нощ от мен!

# 62
  • София
  • Мнения: 4 178
И аз нищо умно не мога да измисля Joy Не, че ми е мисъл  hahaha
Сега гледам-слушам Хавай 5,0. Работните, нека работят. Трябва и такива да има, не като мен-мълзел.
Фло, къде зачезна? Как е Рада? Мислех си за нея -само да можехме да разчитаме знаците.

# 63
  • София
  • Мнения: 5 074
Римарче, питаш къде е Фло ?
Някъде в кухнята или в нета. После ще напише един ферман, който няма изчитане.
И го  прави, за да ме дразни  Sick Sick Sick
Защото е просрочила часовото време за почивка.
Ама я дебна и ще я накажа, когато му дойде времето  Joy Joy Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 1 741
   Здравейте,дружки!
   Дълго не съм писала,но имам няколко причини.Първата е откраднати кабели на доставчика-Виваком.През това време се затрупах с работа.Това е добре,че бях закъсала с парите.Пуснаха ми нета,но времето не ми стига,все ме притискат срокове.Сега ви се обаждам,но не съм прочела нито ред.Стягам се за Плевен,нали няма промяна?
    Смятам да се приспивам,защото съм изморена.Друг път ще пиша,вероятно през другата седмица.
    Лака нощ! Hug

# 65
  • София
  • Мнения: 4 178

Ама я дебна и ще я накажа, когато му дойде времето  Joy Joy Joy

Йес, Йес  hahaha hahaha hahaha

# 66
  • Мнения: 18 557
Яжке ,няма промяан ,срещата наближава и от другата седмица ще започна да пиша  и приканвам отново.
Опасни сте свекърви ,веднага да наказвате Фло.то  аз пиша заради всички напоследък.Чудя  се  на себе си.После може да затихна ,но сега  ми се говори ,каквото и да е .Флото ,утре  рано ли ще  ти показват 32 зъба или   нито рано,нито 32.

# 67
  • София
  • Мнения: 8 379
Ето ме бе-блестяща, напръщяла от ум като зелка... Mr. Green

Започвам с байрактарката ХУЛИ  bg изобщо не съм в кухнята. На такава блестяща като мен не ѝ приляга да мирише на яхния hahaha cook. Окопала съм се в Нета и няма мърдане typeuu И с шпакла не можеш да ме изстържеш от там. Тази вечер не се надай на роман. Ще се постарая да съм по-лаконична Wink Само да попитам как мислиш да ме наказваш. Да ти подскажа ли? СИпи една гроздова и сложи салата и ето ти наказание. Не си падам по алкохола и зеленчуците Joy

РИМАРЧЕ, Радичка е добре, опитва се да рисува с лявата ръчичка. Миналата година, когато лявата беше с гипс казваше: много съм си добре-нали дясната ми е свободна, та мога да рисувам. Тази година ще събираме рисунки от левичарския период. Даа и аз се замислих за разчитането на знаците...

АЙША, Сладичка казва, че не я боли. Днес отока понамаля. Благодаря ти.

МАМСИиии, най-после!!! Радвам ти се Hug

ГЪБКЕ, твоите рози цъфтяха и прецъфтяха, моите още са на пъпки. Онзи ден им купих течен тор, та ще ги стимулирам.

БОРЯНЧИЦЕ, говорят, что тъй старуха. ничего подобного. Като гледам тех. осмотр проходила ( минала си технически преглед) и на все пригодная.  hahaha Joy така че пали моторетката и газ до дупка.

Темата със соковете, сиропите и сушените плодове я пропускам.

ИХИЧКА си трае, но предполагам, че и техния консервен комбинат бълва продукция с пълна сила Simple Smile

С ЯНКА си говорихме по скайп, остава без коментар Wink

ТАНИТКА, благодаря за музикалния поздрав към групата ни. Аз ви давам първото място bouquet

ВИВИА и аз се радвам, че пишеш. Това с черния найлон го прилагах 2 години и определено имаше ефект. Ягодите не загниваха и бяха чистички. Това лято ще си идваш ли в България? Ако не си разбрала, на 30.06. се събираме в Плевен на национална среща, а и наближава юбилейна годишнина на КГБ - 10 години. Чувствай се поканена welcome

Наистина пооредяха редиците, но нали започна усилен агрофитнес и консервпром, та отсъствията ще бъдат извинени bowuu

Е сега вече прекрачих всякакви норми Embarassed Този пост го пиша 3 часа. С кого ли не говорих по телефон и скайп през това време-с Австрия, с Русия, с Испания...И с няколко пациента от София.
Хайде лека нощ и сладки сънища. Утре съм втора смяна, ще поспя, така че не ме бройте за сутрешното кафе. Simple Smile

# 68
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296

 Добро утрооооо!
Каня всички на кафе  без Фло - тя каза да не я броим hahaha:

                     

 Днес е един много хубав ден - слънчев и пенсионен Joy Изживейте го с усмивка!

# 69
  • Мнения: 1 334
ДОБРО УТРО ! ХУБАВ ДЕН !


„Вгледайте се дълбоко в природата и ще разберете всичко за живота по-добре.“
Алберт Айнщайн


Янче , тенко за кафето . успешен пенсионен месец  Hug Heart Eyes

# 70
  • София
  • Мнения: 5 074
Яне, на този ден му викат Св. Паралей  Joy Joy Joy
Добро утро !

# 71
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 913
Добър ви ден и от мен. Нареждам се за кафенце от Янето и отпочвам задачките за деня, че мен ме чакат. Някакви новини от Светлето? Мисля я, дано нещата при нея се уталожат  Hug
Вчера какъв дъжд ме валя, не е истина Mr. Green Мокра кокошка виждали ли сте? Сега отново започва да капе, после като пекне ще стане пък задушно. Абе, угодия нЕма  Simple Smile
Хубав ден! Особено за тези, които ще празнуват Св. Паралей  Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 8 379
Добро утро или добър ден? Зависи кога сте станали Simple Smile
Хайде, време е за второ кафе. Сега към компанията ще се прицънцуря и аз Simple Smile


На ранобудна ЯНКА-прегръдки Hug
На ИХА-лупа, да разглежда живота;)
На МАМСИ-чадър umbrella, да се пази от слънце и дъжд.

На всички, които днес ще са споходени от чичко Паричко Money-усмивки и веселие. ( разумно да се веселим, че иначе-Три дни иху, иху, а после 27 дни-тихо, тихо.) hahaha Joy

# 73
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добро утро!
Нареждам се в редицата на кафето.Ще пия второ.От вчера имам обещание/от малък Ванко/ днес да излезем на разходка,а и пазар имаме.Но уви децата го викнаха още я осем часа,какво ли не обещах да купя,не успях да го подкупя.А времето хубаво,слънчево.И в градината вече малко работа само треволяка няма свършване.
Борянка,подсети ме да погледна граха.Късно го сяхме ,не знам дали е вече за бране.
Прегръдки за малката Сладичка.Като малка дъщере ми много често си изкълчваше крак,беше ми омръзнало все да я водя да и го наместват,Еди ден се връша и казва-мамо,аз сама отидох да ми го оправят.
Танче,много ми хареса изпълнението на песента.За мен сте номер едно.
И моето писание отиде час.Сега се скарали,та оправях кавгата.Отново сме на улицата.
Хубав ден на всички!

 
 

# 74
  • Мнения: 894
Здравейте !
От мен за вас!

И аз радостна днес взимам стипендията.Дадох картата на ММ и казах изтегли я цялата та да стигне за една седмица newsm62 newsm62
На Радичка сладичка по-леко да минава неразположението hug
В петък ще ходим на концерт на Любе ура ще има безплатен концерт на пристанището.За Варненки  да знаят.Браво на общината и и Генералното консулство на Русия във Варна. , по случай 12 юни деня на Русия.
http://www.cross.bg/varna-myzika-kontzert-1545225.html#.WTexzJLyjGg


Хубав слънчев ден! bouquet

Общи условия

Активация на акаунт