Спирала за мигли – тема 15

  • 91 055
  • 744
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7 519
Днес реших да си купя нова спирала, тъй като моята е на привършване и реших да изневеря на любимата си Ланком волюм а порте и си взех Ланком дол айс. Нямам думи да опиша колко съм разочарована! Спирала е ужасна, като почнеш от четката и свършиш до топчетата, които се образуват! Нанася се неравномерно и няма и изобщо не мога да кажа нито една добра дума за нея!

# 136
  • Мнения: 2 592
Дол айс не е най-любимата ми спирала, но за мен не е и идеално лоша. Четката е малко особена, но като свикнеш се получава нелош резултат. Аз бих й дала шанс.

# 137
  • Мнения: 7 519
Няма обем като Ланком волюм порте и прави топчета, така че никакъв шанс да се харесаме взаимно.

# 138
  • Мнения: 36
Момичета, можете ли да ми препоръчате спирала за чувствителни очи - за обем и дължина едновременно?

# 139
  • София
  • Мнения: 22 786
В няколко серии на Буржоа предлагат.

# 140
  • Мнения: 7 519
Не можах да я изтрая тая дол айс и пак си купих волюм порте!

# 141
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Не можах да я изтрая тая дол айс и пак си купих волюм порте!

И аз я харесвах.  Peace

Моят черен период на миглите продължава - с абсолютно нищо не се харесвам, не са същите миглите ми. Имам серум под ръка, но все забравям да го ползвам. И честно а ви кажа, не ми пука особено. Laughing

# 142
  • Мнения: 7 519
Имам моя позната която почна да се маже със серум и определено има ефект.
Серума се казва Feg.

# 143
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 477
Бяхме си писали тук за серумите преди години. При мен също имаше хубав ефект, макар да се сещах два пъти седмично. Просто това лято го давам супер лежерно и не се чудя вечер с какво да се намажа, както преди. Стои си на тоалетката...

# 144
  • Мнения: 7 519
И моите не са в най- доброто си състояние в момента, но със спирала им докарвам приличен вид.
Много ме е яд, че дадох толкова пари за дол айс. Вече ще знам, че не само на фризьора си не трябва да изневерявам, но и на спиралата ми Simple Smile.

# 145
  • Мнения: 1 424
И аз имам Doll eyes,при мен не е чааак толкова зле.Получавам приличен обем и дължина.Подобно на всички останали спирали на Ланком не се размазва и рони.Избягвам да купувам неща,които не съм пробвала поне веднъж,за да не ме е яд после(обеца ми е откакто купих на сляпо една спирала на МАС,която се оказа ужас за моите мигли)Обикновено спиралите от висок клас има къде да се пробват,на мен поне във всички магазини са ми разрешавали Peace

# 146
  • Някъде там
  • Мнения: 886
Здравейте момичета! Влизам да се похваля, че днес си направих най-хубавата покупка от всички спирали, които имам! Като си я нанесох още в магазина ефекта беше Уауу! Спиралата е lancome grandiose extreme! Подхранва, удължава, оформя и с обем! За мен тази е номер 1!

# 147
  • Мнения: X
Моля, препоръчайте ми хубава водоустойчива спирала!

# 148
  • Австрия
  • Мнения: 2 312
Моля, препоръчайте ми хубава водоустойчива спирала!

Max Factor 2000 Calorie Mascara watterproof volume

Maybelline Mascara Colossal Volum'Express Black - Waterproof

Dior Mascara Diorshow Waterproof

Sensai Mascara 38°C - тази издържа в море и в басейн без проблем. Маха се с вода с Т 38°C т.е. доста топла

# 149
  • Мнения: X
Много благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт