Спирала за мигли – тема 15

  • 91 108
  • 744
  •   1
Отговори
# 120
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
Зависи от бюджета, има всякакви. Моите са на Кларанс и на Алтея Органикс, като са купувани да се ползват по предназначение за лице, но особено второто ми дойде тежко, а за разгримиране - идеално.
Баси тъпите емотки... Пийс.

Разводнявам темата малко, но може ли да дадеш линк към маслата на Алтея и Кларанс? Никога не съм ползвала масло за лице за измиване, а много ми се иска Simple Smile Даже търсих инфо за двуфазното измиване с масла.
Директно напояваш тампонче с масло и почистваш очите ли?

Tрябваше още от начало да сложа линкове, та да стане ясно за какво говоря. Това не са масла за измиване, а масла/олио за лице, което има функция на серум - нанася се на чисто лице без изплакване по предназначение. Аз просто открих, че повече от чудесно разтварят и изчистват дори водоустойчив грим.

Не знам как се слагат картинки още.
https://sits-pod36.demandware.net/dw/image/v2/AAFS_PRD/on/demand … sw=500&sh=500

https://guideimg.alibaba.com/images/shop/77/09/11/8/alteya-organ … serum_4464708.jpg

А такъв маслен продукт за измиване ми изпратиха преди няколко месеца в една кутия. Представлява нещо като свинска мас (хихи) и се намазва на лицето, като разтваря грима. Така нанесено, без тампон както при олиото, лицето може да стане цялото черно от спиралата, не е много приятно. Но поне наистина разтваря добре. После изплакваш и задължително измиваш лицето с някакъв продукт, защото това мазното няма никакви пенители и измиващи функции, само разтваря грима.Nerd

Олио за измиване също съм имала от това последно
http://cdn1.feelunique.com/img/products/49788/Decleor_Micellar_O … ml_1399040111.png и изпълнява същите функции като горния продукт. Важно е само да се нанася на суха кожа, защото по мокра просто се плъзга и пада, без да достигне до лицето и да свърши някаква работа. Иначе също чисти добре грим за момичета с динамичен начин на живот, които прибирайки се, от вратата направо влизат под душа и там свалят грим. Simple Smile

# 121
  • Мнения: 2 122
Същият ефект не би ли се получил със зехтин или кокосово масло, напрмер?

# 122
  • Мнения: 2 805
Ондин, благодаря, разбрах Simple Smile - (няма я емотиконката с букетчето, егати)

# 123
  • Мнения: 10 212
Amiamo, благодаря за предложението за продукта на Балеа, ще пробвам и него. Имам мицеларна вода на Алверде, която въобще не става за очен грим, люти и трудно сваля дори неводоустойчива спирала, така че не бих взела Балеа без препоръка.

# 124
  • София
  • Мнения: 22 950
Amiamo, благодаря за предложението за продукта на Балеа, ще пробвам и него. Имам мицеларна вода на Алверде, която въобще не става за очен грим, люти и трудно сваля дори неводоустойчива спирала, така че не бих взела Балеа без препоръка.

Продуктът на Балеа не създава дискомфорт.

# 125
  • Мнения: 2 805
Аз използвам двуфазния на Нивеа. Вече сигурно 8 шишенце подред Simple Smile Справя се съвсем като Бифасил, само дето цената му е три пъти по-ниска

# 126
  • Мнения: X
Здравейте дами. Да се включа и аз в темичката, ако може. Вчера се сдобих с Loreal - Хипи.

Била съм и недоволна и доволна от други техни спирали, но днес за пръв път съм с тази и за сега ми харесва доста. Ще видим като я ползвам няколко дни.




# 127
  • Мнения: 418
Момичета, моля ви за мнение коя спирала да си взема, колебая се между maybelline colossal big shot и l'oreal miss baby shot. По принцип използвам спиралите на  maybelline - доволна съм от тях. Искам спиралата да придава обем, а ако дава и малко дължина е бонус.

# 128
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Димс,прекрасни мигли и очи Heart Eyes Моите мигли също са доста различни на двете очи.Ако откриеш "лек",споделяй  Praynig

Мерси, Пацолина! "Лек" няма, но положението значително се подобрява, когато нанасям на 'различното' око (което е мое ляво - на снимка се пада това в дясно) спиралата така завъртяна в ръката ми, че се явява огледален вариант на насянето на спиралата върху дясното око т.е. дясна ръка-дясно око, върхът на четката е в посока към носа. Жалко, че не мога да нанасям на лявото с лявата. И ако имам време, разделям и дооправям различните мигли с една ... губерка  Crazy

Димс, чудесна както винаги! Simple Smile
Гледам имаш промяна във веждите  Peace
Също така да не си си отрязала косата?

Ехаа.. много си наблюдателна, Кика  Grinning Косата е къса, но и преди не беше кой знае колко по-различна.. Но за веждите .. хм, дано се вижда промяната като положителна: съвсем мъничко ги разделечих и ги попълвам леко с дуо-сенките за вежди на Анастасия Бевърли Хилс, преди го правех рядко и не с двуцветни.

вие сериозните водоустойчиви спирали с какво ги почиствате? Нещо, което да не люти и да не малтретира кожата в тази зона, че на мен ми е болна тема.

Махам целия грим с олио за почистване на лице. Много ми допада това на Балеа, но в БГ го няма, а и тук вече не се продава.. успях да се заредя с десетина бройки обаче  Laughing Както Ондин спомена, важно е да се поставя на суха кожа, ползвам като разпределям между дланите на ръцете и после внимателно по лицето и очите. После измивам лицето с пяна и микрофазна кърпа.

Харесвам Балеа, повечето от продуктите са много добри и ще имам в предвид от предложението на soul81 за двуфазния дегримьор  Peace

Последна редакция: чт, 13 юли 2017, 14:07 от DimS.

# 129
  • Мнения: 3 316
Аз почиствам спиралата най-често с двуфазния на Нивеа или мицеларна вода и после с измивен продукт. Ползвам и масла, но рядко прибягвам до тях.

# 130
  • Мнения: X
Аз вече съм на bourjois 1 seconde mascara. Типична спирала на марката, разделя добре, леко издължава, без драматичен обем.  Сега съм си набелязала ит темата Хипито и тази от оредната страница на Catrice.

# 131
  • София
  • Мнения: 22 950
Днес новата спирала за мигли на Лореал в ДМ е на цена 10.40лв. Заслужава ли си тази спирала да се купи?

Последна редакция: пт, 14 юли 2017, 20:12 от Amiamo

# 132
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
Харесвам Балеа, повечето от продуктите са много добри и ще имам в предвид от предложението на soul81 за двуфазния дегримьор  Peace


Оф... хич не обичам подобни недоразумения. Така че се поправям:

Amiamo , извини ме  Hug   Blush И да, в най-скоро време ще го пробвам този продукт  Simple Smile

# 133
  • София
  • Мнения: 22 950
DimS., всеки си преценява какво да ползва. Simple Smile Няма никакъв проблем.  Peace

# 134
  • Австрия
  • Мнения: 2 320
DimS., всеки си преценява какво да ползва. Simple Smile Няма никакъв проблем.  Peace

Разбира се. Просто не бях коректна с никовете  Blush

пп. Има ли в БГ продукти на марката L.O.V? Смятам да пробвам скоро водоустойчивата им спирала.

Общи условия

Активация на акаунт