Спирала за мигли – тема 15

  • 91 052
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 939
Момичета, а за моята питанка в края на предната тема нещо да кажете. Виждам, че ползвате доста видове спирали, дайте мнение и съвет и за тези три моля. Предварително благодаря 🌼

# 16
  • Мнения: 1 938
Благодаря за новата тема! bouquet
В момента съм с Хипито и False Lash Superstar X-Fiber.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 2 483


Благодаря за темата! Hug
Ползвам 3-4 спирали в момента и от никоя не съм докрай във възторг, но 2 от тях харесвам доста, тези на Aura  Peace Другите не си заслужава да се споменават...
Някой пробвал ли е новата на Римел Volume shake?

Би ли споделила откъде я купуваш тази спирала, непозната ми е като марка. Гугъл не я откри в български магазини Simple Smile

Mesauda има в Мориа  Peace


Като започне да привършва купувам друга, но не я отварям, докато не свърши отворената.


Nenna, ти си моят герой! Това се казва самоконтрол!  Hug

Последна редакция: нд, 04 юни 2017, 21:48 от cutesmallcat

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Благодаря за новата тема Hug
Последно се сдобих със Calvin Klein CK One Mascara Soft Black .На първо четене категорично реших,че няма да я ползвам изобщо не се харесах,но след няколко дена реших да и дам втори шанс и на практика се оказа,че не е чак толкова лоша,но за сега съм я ползвала твърде малко за да имам категорично мнение или да я препоръчвам. Peace

# 19
  • Мнения: 302
За коя спирала на Диор говорите?
Diorshow Pump‘N’Volume Mascara

# 20
  • Манчестър
  • Мнения: 2 484


Много ми е любопитна новата спирала на Диор, която е като гумена, но още не съм попаднала на мнения за нея.  Peace
аз я ползвам от няколко дни. Много ми харесва. плътно се нанася ,без да сплъстява,нямам нужда повече от Максимайзъра на Диор

И аз я ползвам от около две седмици, но още не мога да кажа дали ми допада или не, според мен ги сплъстява. Понякога пуска по малко, понякога повече, търся оптималното количество.
Ползвам с максимайзъра на Диор и мисля. Ще пробвам без максимайзъра.

Засега като ,че ли съм най доволна от ЕЛ - Extreme.
Иначе и аз имам няколко отворени. Better than Sex не става за нищо, добре,че е малък размер за проба.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 752
И аз чакам новата на Диор,. Очаквам да ми хареса Simple Smile
Тъкмо привършвам le volume- доволна съм от нея много, както винаги.

# 22
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Не обичам да трупам спирали и имам винаги само една отворена (същото важи и за базите).
Като започне да привършва купувам друга, но не я отварям, докато не свърши отворената.
Аз по същия начин. Сега ползвам тази:

# 23
  • София
  • Мнения: 4 313
Здравейте, с интерес ви следя и реших да пиша в темата ви.

В момента съм на бюджетни варианти. В експериментаторска фаза съм. Ползвам две цветни на Kiko - едната е синьо-лилава, а другата бордо. Черната ми е някакъв шейкър на Rimel, но не ми харесва - рони се, макар че я отворих скоро и бързо ще се разделим с нея. Базата ми е също бюджетна - на Евелин, но и тя не ми харесва. Скоро сигурно ще си отворя максимайзъра на Диор, с който каквато и спирала да ползвам, резултатът е повече от добър.

# 24
  • Мнения: 1 399
Привет. В момента търкалям три - ЕЛ sumptuous extreme, която ми люти, ако ми влезе в очите, водоустойчивата Le volume, която съм почти сигурна, че си купих изсъхнала/отваряна, и водоустойчива Diorshow, която много харесвам, но ми трябва поне седмица да свикна с голямата четка.
Предпочитам водоустойчиви, защото не ми се отпечатват на клепача, а и търся сериозна трайност.

# 25
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Лита, от къде купи спиралата? Питам, защото ми е любима и е почти на свършване, а при нас я няма отдавна и доколкото знам е спряна от производство.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Лита, от къде купи спиралата? Питам, защото ми е любима и е почти на свършване, а при нас я няма отдавна и доколкото знам е спряна от производство.

Има я в Parfimo и Енцо  Peace

# 27
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Лита, от къде купи спиралата?
От чужбина.

# 28
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Благодаря за новата тема!  bouquet

В момента имам отворени поне 10 спирали и ги редувам. Винаги под спиралата, която и да е, слагам максимайзера на Диор, досега съм изхабила поне 5 или 6.  Simple Smile

Много ми е любопитна новата спирала на Диор, която е като гумена, но още не съм попаднала на мнения за нея.  Peace
И аз с 10 като теб

# 29
  • SF
  • Мнения: 21 230
Аз сега ползвам BETTER THAN SEX, защото съм я купила миналата седмица и пени се - непени се, ще я ползвам.
Clarins и остатъците на моята любима спряна от производство Sефора за удължаване. Другите 2 са два пъти по-скъпи и пасти да ядат.
Моя приятелка отива в Италия и съм й поръчала да търси златната Телескопик на Лореал. Да видим.

Общи условия

Активация на акаунт