Спирала за мигли – тема 15

  • 91 099
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз ще се оплача от Драмата на Ланком. Първата седмица туша буквално се лееше от четка,а сега (трета седмица) вече е доста суха и май  на привършване( слава Богу). Ако беше по-евтина бих я изхвърлила още след първото ползване,но ми се свиди да запратя 50лв на боклука и я ползвам на инат. Ужасна спирала.  Sick
Оставам си заклет фен на Хипито и розовата Есенсе. И двете са в пъти по-добри ( за мен и мойте мигли) от Драмата.
Спирам с експериментите. Naughty

# 181
  • Мнения: 2 592
До сега не съм пробвала лоша спирала на Ланком, харесвам техните спирали.

# 182
  • Мнения: 195
И аз се включвам в питането за Loreal Lash Paradise? Виждам страхотни отзиви, нямам търпение да я пробвам. Някой знае ли кога ще дойде в България?

# 183
  • Мнения: 1 424
Ondine,при мен Хипито  има същия "ефект".Ужасна спирала за мен,въобще не ми хареса  Stop

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
И аз така,лоша спирала на Ланком за мен няма. Simple Smile

# 185
  • Варна
  • Мнения: 5 886
И аз се включвам в питането за Loreal Lash Paradise? Виждам страхотни отзиви, нямам търпение да я пробвам. Някой знае ли кога ще дойде в България?

Засега няма да я внасят тук.
А колко дълго е това "засега" никой не знае, дори официалните вносители.

# 186
  • Мнения: 433
Скоро гледах Lash Paradise, че може да се поръча от америка - ибей. Но тогава ми се стори скъпо и се отказах. Сега проверих пак - спиралата 14.99 долара и доставка 9.99 долара UnamusedUnamusedUnamused

# 187
  • Мнения: 7 519
Има я в английски сайтове.

# 188
  • Мнения: 634
Момичета,за къси и прави мигли коя спирала ще ми препоръчате:
1.G ARMANI-eyes to kill
2.Lancome-Grandiose
3.Dior show black out

# 189
  • Мнения: 2 592
Бих казала, че eyes to kill е по-скоро за обем. Другите две не съм ги пробвала.

# 190
  • Мнения: 10 279
Вчера си взех Lash Paradise като сте рекли. При нас я има под път и над път – 9$ (че и втората на ½ цена). За мен нищо особено. Не е по моя вкус определено. Гъста, с къса и дебела четка. Като че ли обем повече прави и гледам миглите ми извити задържа. Ползвах за първи път, ще видим до края на седмицата как ще е, че по принцип винаги първото нанасяне на коя да е спирала не ми харесва. Мисля, че на момичетата с по-гъсти мигли ще им допадне.

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 22:34 от vici75

# 191
  • Мнения: 373
Момичета,за къси и прави мигли коя спирала ще ми препоръчате:
1.G ARMANI-eyes to kill
2.Lancome-Grandiose
3.Dior show black out
Пробвай Eyes to kill excess. Имам и двете на Армани и разликата при мен е голяма в полза на ексес...Ако има къде да я тестваш преди да инвестираш в нова, ще е супер, за да усетиш дали е твоята спирала

# 192
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Скоро не съм хвалила спирала тук Grinning. От няколко месеца съм с тази и съм доволна от резултата- с малко усилия добре отличаващи се мигли без натрапчив ефект. В добавка е евтина и в практична малка опаковка.

   

# 193
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 530
Вече се чудят какви имена да измислят, преувеличени до няма и къде. Grinning
Добре си, Джо. Виждала съм те и с по-драматик-ънлимитед-и-прочие мигли Hug

# 194
  • Мнения: 10 279
Ето Lash Paradise, за който се интересува ако изобщо може да се разбере от снимка нещо. Наклепана работа като цяло Relaxed

Скрит текст:


Общи условия

Активация на акаунт