Спирала за мигли – тема 15

  • 91 168
  • 744
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Лимонадената Джо,много добре ти стои.Обаче спиралите на Есенс много бързо ми изсъхват и предпочитам Мейбълин.А,и по цял ден ми се ронят,много ми е неприятно.Тази,която хвалиш рони ли се?

vici75,на мен ми харесва ефектът.Аз така си правя спиралата,напластявам докато постигна този ефект.Някой знае ли дали я има в България тази спирала?Нали е на Лореал?

# 196
  • Мнения: 10 354
mariqivanova799 Heart Eyesтъкмо по-напред момичетата казаха, че я нямало в БГ още и можела да се поръча, но с доставката се оскъпява. Според мен си имате хубави спирали и не си струва инвестицията. Но разбирам, че всеки иска да пробва. На мен ми идва малко претрупано, а и аз обичам тънки и дълги четки и не толкова гъст туш. И аз напластявам, но сякаш тази ми идва в повече...Аз съм просто влюбена в телескопика на лореал и не мога да дам безпристрастно мнение  Joy Всичко след нея не ми харесва. Да, и тази е на Лореал.

# 197
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Благодаря.Не бих поръчала от чужбина,ако я пуснат може да си я взема.
На теб ти стои прекрасно,дай и шанс.

# 198
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лимонадената Джо,много добре ти стои.Обаче спиралите на Есенс много бързо ми изсъхват и предпочитам Мейбълин.А,и по цял ден ми се ронят,много ми е неприятно.Тази,която хвалиш рони ли се?
Не, не се рони и не се размазва. Но на мен никоя спирала не ми се размазва, та не съм критерий в това отношение.
За роненето обаче- втората ми спирала в момента е клубната на Буржоа и тя е наистина ужас. Не просто се рони, ами пада на едри парцали Close

# 199
  • варна
  • Мнения: 688
Vici75, прекрасно!!!Това са мечтаните  от мен мигли!

# 200
  • Мнения: 338
Здравейте, ползвам на Мейбълин lash sensational, но за разлика от други спирали, които съм ползвала преди, тази някак лепне, а намокри ли се, слепва миглите и много падат. Изобщо избягвам да я използвам. Можете ли да препоръчате някоя от дрогериите в този ценови диапазон, която да не прави така, да не се рони и да е с по-гъста четка, разделяща миглите.

# 201
  • Мнения: 1 483
Коя от спиралите на Голдънн роуз препоръчвате? Търся "по-мокра", която може да се напласти и не се размазва под очите.

# 202
  • Мнения: 11
Коя от спиралите на Голдънн роуз препоръчвате? Търся "по-мокра", която може да се напласти и не се размазва под очите.

Аз най-харесвам жълтата.

# 203
  • Мнения: 1 436
Лимонадената Джо, какви са тези златисти сенки/молив? страхотно стоят!

Здравейте, ползвам на Мейбълин lash sensational, но за разлика от други спирали, които съм ползвала преди, тази някак лепне, а намокри ли се, слепва миглите и много падат. Изобщо избягвам да я използвам. Можете ли да препоръчате някоя от дрогериите в този ценови диапазон, която да не прави така, да не се рони и да е с по-гъста четка, разделяща миглите.
Мн странно.  Мейбълин lash sensational (розовата) е спиралата, която въобще не се рони, случвало се е и да преспя с нея (да, да...убийте ме с камъни), и на сутринта е изглеждала като токущо сложена Shocked без грам размазано или изронено.
За падането на мигли при почистването: самата спирала се отмива на "сламчици", т.е. обгръща миглите като в пашкул, който пада на цяло при почистване. Изглежда все едно са паднали мигли, а всъщност е само спирала. Първите пъти мн се бях шашнали, докато не прочетох тук за това  ииии да, вгледах се и разбрах, че момичетата са прави.
И другото: ако я намокриш с мах топла вода и изчакаш 1мин с мокри мигли, пада по горе описания начин без грам търкане. Ако обаче я почиствали по друг начин и се налага да търкаш, напълно възможно е да опадват мигли.
За съжаление, не мога да препоръчам друга спирала, останалите ще помагат.

Последна редакция: пт, 25 авг 2017, 00:51 от Figs

# 204
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Да,много е важно да не се търкат и дърпат миглите,тогава наистина си падат.Аз леко ги минавам с тампон с мицеларна вода,изчаквам,после съвсем леко ги почиствам.
И на мен ми е чудно,че lash sensational на Мейбълин прави проблеми,две ли,три ли опаковки изхабих,беше супер спирала.

# 205
  • Мнения: 3 317
Мнения за lash sensational limited която е намалена в момента в дм. С какво се различава от оригинала?

# 206
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Лимонадената Джо, какви са тези златисти сенки/молив? страхотно стоят!
Хубави са, нали Heart Eyes? Не са съвсем златисти, между медно, прасковено и златисто са. От палитрата Run boy run на Makeup revolution са, цветът е Don't have to hide away
Скрит текст:

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Много са хубави и ти отиват много.Качеството на палитрата добро ли е?

# 208
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Мерси Hug качеството е много добро, плътни и добре разнасящи се, а с база са и доста трайни.

# 209
  • Бургас
  • Мнения: 12 815
Благодаря за отговора,много красиви цветове има в тази палитра.

Общи условия

Активация на акаунт