Гладете като професионалист вкъщи

  • 29 265
  • 333
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 384
Ежедневно ми се налага да гладя мъжка риза.Най-големи затруднения срещам , котано съставът е 100 процента  памук.Ако има изкуствена компонент определено става по -лесно. Хубавото при гладенето на мъжките лизи ,  е че размерът им обикновено е по-голям и позволява повече развихряне с ютията  Wink
Най-големи затруднения срещам при гладенето на дамски ризи-особено ръкавите.Трудно се справям с оформянето на ръкава , избягването на изгладени гънки и липсата ня няколко ръба.
Чаршафите обаче , за мен са приятни за гладене, още понече дори и да има ръбче няма да го нося навън да го показвам Laughing

# 61
  • София
  • Мнения: 905
Имам ленени завеси - огромни, красиви, прекрасни, даващи страхотен уют, ноооо ужасяващи за гладене. Когото ги пера и после гладя, отделям по цяла вечер, кухнята, където гладя става в пара, а аз всеки път се чудя дали да не сложа щори. Такава придобивка би била чудесна.

# 62
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
Трудни и неприятно за гладене са ми оромните пердета. Също и дрехи с много гънки и чупки.

# 63
  • Мнения: 227
Трудни за гладене са ми ризите и панталоните.

# 64
  • Мнения: 1 044
Честно казано всичко ми е трудно за гладене, не ми се получава.

# 65
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Най-трудно гладя ризите, които ежедневно ми се налага да гладя, заради работата на МП Simple Smile #Crazy

# 66
  • Мнения: 1 731
Не обичам да гладя и въобще не се справям с тази дейност. Не смея да гладя никакви деликатни тъкани. Трудно ми е с всяка дреха.
 Сега гладя основно бебешки дрехи и те уж са малки по размер, но гладенето им пак ми отнема много време. 😊

# 67
  • Мнения: 301
Трудни за гладене са ми копринените материи  Peace

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 1 310
Наскоро здравето ми все една туника от някаква изкуствена материя, която без пара няма никакъв шанс да бъде изгладена. #2gunfire  Лен никак не ми се получава да гладя, както и всякакви тениски с апликации, чаршафи и покривки също  не ми се получават. Ризи пък въобще.  Joy То май изброих целия асортимент. Joy На мен като цяло ми е трудно гладенето, ама и нямам свястна ютия. Парата е основното нещо, което ѝ куца на моята ютия, та такава придобивка ще ми дойде добре. Whistling Още повече, че съвсем скоро очакваме нашето бебче и тогава ще ми е абсолютно наложително да имам лесна за употреба ютия.  Heart Eyes

# 69
  • София
  • Мнения: 13 209
Изобщо не обичам да гладя и купувам дрехи, които могат да се носят и без гладене. За съжаление, има дрехи като ризите и панталоните на мъжа ми, които няма как да не изгладя. Особено много ме затрудняват ръбовете на панталоните и ръкавите на ризите.

# 70
  • Мнения: 610
Ризите са ми най-трудни за гладене.

# 71
  • София
  • Мнения: 1 910
Ненавиждам гладенето! Голяма мъка беше докато бяха бебета децата. Или ще се закачи и ще стане гънка и няма оправяне. Гладиш лен обличаш измачкано, кошмар! Бих се радвала нещо да улесни това ужасно домакинско задължение.

# 72
  • София
  • Мнения: 826
Офффф....как ме мъчи това гладене...Направо ме побъркват всякакви чаршафи с ластик,ризи,рокли от "шаващи"материи и т.н.Преди да започна да гладя се зареждам с търпение и стискам палци да не съсипя някоя дреха...  Joy

# 73
  • Мнения: 3 552
Такаааа  Simple Smile
Първо гладенето ми е една от най-омразните домакински дейности и чакам доста да се натрупа материал, за да започна.
Най-трудни са ми изкуствените фини  материи, тюл например, после дрехи с пайети, мъниста, и други апликации. Плисетата също доста ме изнервят. Понякога, когато не съм ползвала омекотител и прането е пресъхнало, също трябва да включа пара и да минавам повечко, докато се изглади.
Вашата ютия изглежда вълшебна и май глади сама, така че ако ми падне в ръцете семейството ми най-после ще бъде изрядно изгладено  Grinning

# 74
  • Мнения: 4 841
Имам рокля от еластично кадифе (не съм сигурна дали така се казва платът) и се глади ужасно трудно. Не я обличам просто вече, а е толкова красива. Иначе като цяло рядко гладя. Имам няколко ризи, които нямам избор и трябва да огладя, но супер ме е яд колко бързо се мачкат. Не знам проблемът в антиката ми ли е или в материята на ризите.

Общи условия

Активация на акаунт