Ясновидци/врачки - тема 33

  • 175 129
  • 732
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 8
При Беатрис  съм ходила преди две години. За настоящето улучи някои неща,но за в бъдеще  това което предсказа нищо до сега не се е случило.

# 556
  • Мнения: 790
Моля тези, които скоро са ходили при Ваня Спасова, да кажат дали отговаря на конкретни въпроси.
И още един по-общ въпрос - по принцип как си записвате така, че да не забравите какво са ви казали. Аз се опитвам на лист, ама става толкова хаотично, че после нищо не мога да си разбера Simple Smile

# 557
  • Мнения: 28
Моля тези, които скоро са ходили при Ваня Спасова, да кажат дали отговаря на конкретни въпроси.
И още един по-общ въпрос - по принцип как си записвате така, че да не забравите какво са ви казали. Аз се опитвам на лист, ама става толкова хаотично, че после нищо не мога да си разбера Simple Smile
Аз отидох при нея заради конкретен въпрос. Можеш и да я  прекъснеш и да и зададеш въпрос.
Аз лично не останах доволна. А и таксата не е малко..
Аз започнах да записвам всичко-кога съм ходила, какво са ми казали за бъдещето,как са се ориентирали в настоящето. Всичко подробно. В началото записвах малко неща и на мен ми беше е хаотично. След врвме се забравя. Запиши си го така както ти ще си го разбереш после.

# 558
  • София
  • Мнения: 2 968
Моля тези, които скоро са ходили при Ваня Спасова, да кажат дали отговаря на конкретни въпроси.
И още един по-общ въпрос - по принцип как си записвате така, че да не забравите какво са ви казали. Аз се опитвам на лист, ама става толкова хаотично, че после нищо не мога да си разбера Simple Smile

Аз понеже не помня в подробности затова имам един тефтер, предназначен само за такива посещения. Записвам всичко, които смогна да запиша. На Ваня Спасова не помня вече какви въпроси съм й задавала, но всичко, което ми каза и съм записала се случи през 2016 г, а ходих края на лятото на 2015 г.

# 559
  • Мнения: 11
От години имам регистрация тук,  но главно чета теми,  мнения.. По тази тема обаче имам какво да споделя. 
От Варна съм и ще разкажа за някои от ясновидците тук и моя опит с тях. 
1 номер.  Добринка от Игнатиево
Сестра ми беше ходила при нея,  супер впечатлена до детайли на цвят на къща,  който не е често срещан. Аз от тази жена не видях нищо .. Изреди цялата азбука,  после започна с магиите,  родови проклятия,  измисляше си неща за личните ми отношения. За мен е супер прехвалена.
2 номер.  Мъж, живее на зеленчуковата борса. Имена няма да използвам УМИШЛЕНО. Отидох супер случайно на шега,  заради приятелка и сестра ми. Влязохме 3те аз отидох за компания само. Искаше първо на мен да гледа,  позна ми доста неща,  каза доста неща за бъдещето, но останах предубедена към него.  На сестра ми и 3тото момиче също позна,  но не е нищо шокиращо. Така.. Решихме да заведем нашата майка, при което от сядането до тръгването майка ми беше платно.  Започна я с това че е трябвало да има 3то дете - Факт. Че се е върнала на скоро от чужбина с баща ми от болница - факт. Да не се радва на добрите новини,  няма да трае още дълго - никой не може да постави точно лечение на баща ми.  Бъдеше - от 3 Места ще получиш неочаквани пари - винаги сме живяли по бедно,  затова майка ми се изсмя и му каза че тото дори не пуска. Човека се засмя и каза ще видиш. След около 3 дни - факт че ги получи случайност или не. И парите не бяха никак малко и бяха супер неочаквани.  Говори още на майка ми, но поста ще стане много дълъг.  Майка ми решава да заведе нейна колежка.. Излиза и тя платно.. Не съм присъствала,  вярвам на майка си.. 
3 номер.  Пак няма да споменавам имена умишлено - жена.  Не вярваща на това което чувам от 2ри номер,  решавам да си запиша час, изключително трудно обаче при една жена,  която вече гледа само в София,  нахалство звънна,  от приятел знам че всичко му е познала.. Прясно ми е от вчера.. 2 часа стоях при нея.. На 89% се припокриване нещата с номер 2,  като беше изключително точна в това какво заболявания има баща ми,  какво е моето състояние,  човека с когото се занимавам в момента до килограми и височина,  за миналото ми и много неща за бъдещето ми,  като казва и лошото не си мислете че  ми е сложила розовите очила.
Като заключение,  все още не вярвам че ще се случат някои неща,  но въпреки това аз съм доволна единствено от хора,  които може да ти кажат нещо за твоето минало КОНКРЕТНО, само тогава съм склонна да повярвам и за бъдещето.
И тримата нямат тарифа,  колкото пари желаеш,  толкова оставяш. Надявам се да съм била полезна по някакъв начин.

# 560
  • София
  • Мнения: 2 968
Скрит текст:
От години имам регистрация тук,  но главно чета теми,  мнения.. По тази тема обаче имам какво да споделя.  
От Варна съм и ще разкажа за някои от ясновидците тук и моя опит с тях.  
1 номер.  Добринка от Игнатиево
Сестра ми беше ходила при нея,  супер впечатлена до детайли на цвят на къща,  който не е често срещан. Аз от тази жена не видях нищо .. Изреди цялата азбука,  после започна с магиите,  родови проклятия,  измисляше си неща за личните ми отношения. За мен е супер прехвалена.
2 номер.  Мъж, живее на зеленчуковата борса. Имена няма да използвам УМИШЛЕНО. Отидох супер случайно на шега,  заради приятелка и сестра ми. Влязохме 3те аз отидох за компания само. Искаше първо на мен да гледа,  позна ми доста неща,  каза доста неща за бъдещето, но останах предубедена към него.  На сестра ми и 3тото момиче също позна,  но не е нищо шокиращо. Така.. Решихме да заведем нашата майка, при което от сядането до тръгването майка ми беше платно.  Започна я с това че е трябвало да има 3то дете - Факт. Че се е върнала на скоро от чужбина с баща ми от болница - факт. Да не се радва на добрите новини,  няма да трае още дълго - никой не може да постави точно лечение на баща ми.  Бъдеше - от 3 Места ще получиш неочаквани пари - винаги сме живяли по бедно,  затова майка ми се изсмя и му каза че тото дори не пуска. Човека се засмя и каза ще видиш. След около 3 дни - факт че ги получи случайност или не. И парите не бяха никак малко и бяха супер неочаквани.  Говори още на майка ми, но поста ще стане много дълъг.  Майка ми решава да заведе нейна колежка.. Излиза и тя платно.. Не съм присъствала,  вярвам на майка си..  
3 номер.  Пак няма да споменавам имена умишлено - жена.  Не вярваща на това което чувам от 2ри номер,  решавам да си запиша час, изключително трудно обаче при една жена,  която вече гледа само в София,  нахалство звънна,  от приятел знам че всичко му е познала.. Прясно ми е от вчера.. 2 часа стоях при нея.. На 89% се припокриване нещата с номер 2,  като беше изключително точна в това какво заболявания има баща ми,  какво е моето състояние,  човека с когото се занимавам в момента до килограми и височина,  за миналото ми и много неща за бъдещето ми,  като казва и лошото не си мислете че  ми е сложила розовите очила.
Като заключение,  все още не вярвам че ще се случат някои неща,  но въпреки това аз съм доволна единствено от хора,  които може да ти кажат нещо за твоето минало КОНКРЕТНО, само тогава съм склонна да повярвам и за бъдещето.
И тримата нямат тарифа,  колкото пари желаеш,  толкова оставяш. Надявам се да съм била полезна по някакъв начин.

Може ли за жената от София да споделиш контакт? Ако предпочиташ може и на лично съобщение. Благодаря предварително!

Последна редакция: нд, 29 окт 2017, 11:45 от AnMary

# 561
  • Мнения: 1
Някой може ли да сподели координати на Диди ?

# 562
  • Мнения: 1 539
Има ли някой ходил скоро при Матина от Стара Загора и да знае телефона й?

# 563
  • Мнения: 757
А някой да знае за Гена от Пловдив(Коматево). Посещавала съм я , но беше много отдавна.  Някой да има по скорошна информация

# 564
  • Мнения: 648
Не е това което беше преди години.

# 565
  • Мнения: 16
Здравейте! Вчера имах час при Диди. Останах впечатлена от нея, без каквато и да е помощ от моя страна се ориентира много добре за всички събития около мен в настоящия момент. Изчерпателно, ясно и кратко. За бъдещи събития, само времето ще покаже...но, определено ми вдъхна голямо доверие.

# 566
  • Пловдив
  • Мнения: 1 936
А някой да знае за Гена от Пловдив(Коматево). Посещавала съм я , но беше много отдавна.  Някой да има по скорошна информация

ПРи мен нищо не позна тази жена

# 567
  • Мнения: 37
Може ли да ми препоръчате някой който разваля уроки в София?

# 568
  • Мнения: 1
Здравейте! Не намирам актуална информация за Таня от село Ребърково. Трябва ми телефона й. Знам само, че живее в София и ми се иска да се среща с нея тук в София. Моля, който знае нещо за нея да пише. Благодаря!!!!

# 569
  • София
  • Мнения: 255
Здравейте, може ли да помоля за телефон на Диди?

Общи условия

Активация на акаунт