И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 61 397
  • 755
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 117
Ние сме екстра малката е по цял ден навън,мъжа ми сглоби басейна направи дървена люлка за нас.Въвеждам глутен объркан  с каша оризова или царевица редувам и увеличавам с лъжичка на ден. А бабата дава череши ужас ви казвам по труха.Ние имаме 4 Биби залагалка и само ги търся . Ели дано всичко мине добре.лека нощ момичета

# 136
  • Мнения: 1 366
Чъби, благодаря за отговора. А колко дни може да се съхранява, че ми се ще да давам поне 2 дни. Тъй като трябва да давам за закуска, ми е малко невъзможно да ставам преди нея и да варя и пасирам... Дайте някоя насока.
Аз също съм взела гърне. Взех такова тип столче със хубава облегалка, и макар малката да е нестабилна все още, седи доста сполучливо на гърнето. Но пусто, точно откакто взех гърнето тя се запече адски, та ако трябва да я чакам, ще трябва цял ден да си седи на него.

# 137
  • Мнения: 19 687
Аз давам купешка каша просо. Защо се мъчиш да вариш? newsm78

# 138
  • Мнения: 1 366
Крис, каква каша даваш? Търсих, търсих с просо ама греда!

# 139
  • Мнения: 19 687
Слънчо Grinning Елдата също им е чиста и струват някакви 3 лева или нещо от сорта.

# 140
  • София
  • Мнения: 1 309
Аз съм взела на Holle, само че е просо с ориз.

# 141
  • Мнения: 2 721
Аз съм взела на Holle, само че е просо с ориз.
+1, каши категорично не бих правила Peace

# 142
  • Мнения: 1 744
Шошши щом дъщеря ти се запича не е добре да даваш каши защото те запичат още повече. Махни ги за известно време и давай само плодове и мляко. Ако не трябва да качва кг можеш само да дадеш еднократно каша колкото да си въвела съответната култура. Специално за Слънчо съм чела, че кашите им съдържат доста захар и добавки. Не съм купувала.
Иначе домашни каши се правят лесно. Накисваш от вечерта в студена вода, сутринта сменяш водата и вариш 15 минути на бавен огън с постоянно бъркане. Можеш и цяла тенджера каша да си направиш.
Кашите са за бебета с ниско тегло и злояди, защото дават много калории и бързо трупат тегло.

# 143
  • Мнения: 1 242
Добрютрю,ебаси и ноща Shocked Гадни,мръсни зъбаци таквиз Grinning
Чуби,сега, като се пробуди веднага я слагам и така през половин час. Само веднъж нацелих по голяма нужда,малко след сутрешната закуска. Нас ни препоръчаха едно пеещо гърне на Бертони,като върши работа и то пее hahaha

П.С Винаги след дрямка я слагам на гърне,освен разбира се, когато е в количката,няма как. Бе там да се учи, че тая джиджафка е за пиш и аки Mr. Green

# 144
  • Мнения: 1 744
Хахаха - сетих се една случка, с моя приятелка. На нея и бяха подарили пеещо гърне и дъщеря и, свършва вътре голямата работа и хоп гърнето на главата. Приемаше го за играчка и като свърши работата и хайде да си играе с него.  Laughing Laughing Laughing Та си остана в мазето и се научи на обикновенно икейско гърне.
ММ  тази нощ беше карул, та го беше луднала до три, но после си спаха до девет.
Като ви избиват зъби, кога тръгва втория? Защото така като гледам втория резец е на път и той.

# 145
  • Мнения: 19 687
При моя шест излязоха почти едновременно. Сега седми пробива.

# 146
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!  Simple Smile

Вторият зъб изби 10 дни след първия, като цяло доста бързо и без драми. От тогава обаче нищо повече.

Няколко дни вече ММ е поел сутрешното хранене. 2 дни даже и не го чувам, че се е събудило и е време за манджа.  Blush Е, смяната на памперс е моя работа след яденето.  Mr. Green

Стана, игра, вика, рева, че не давам да се пълзи и стои върху нощните шкафчета hahaha и после заспа. Аз пия кафе на тишина и преди да съм почнала да чистя  newsm68

Мерси и за инфото за гърнето. Гледах аз малко гърнета, то голямо разнообразие  Crazy

# 147
  • Мнения: 1 117
Мисис Роузи честито зъбче От кога може да я слагам на гърне ? Мен бабите и мъжа ме ядосаха хранела съм шантаво малката с Тея схеми и лъжички трябвало всичко да яде само съм чела глупости стана ми кофти

# 148
  • Мнения: 2 288
Мисис, наспа се юначето и кротна малко  Hug
Аз също слгам на гърне от месец и отгоре време, но не осъзнава за какво иде реч. Повечето пъти седи на гърнето 15-20мин и й втръсва, започва да мрънка, да съва от него, да се изнервя и като я махна и сложа на пививалника, докато се обърна за пампи, тя се изпишква, бърша, мия, оправям, слагам пампито, оставям Патето на пода и започва да върши голямата работа. Много често ми го прави тоя номер, е, има и успехи, но ...
Дадох дентокинд вчера два пъти, сутринта, мажа с дентинокс и нощта беше по-спокойна. Върти се като пумпал в леглото, настрани, по корем, по гръб и накрая забива глава в някой ъгъл и започва да реве.
Тая нощ съм ставала само 3-4 пъти. В 6, докато й направя млякото, се беше изправила на борда на краватчето и пилейки гледаше към вратат. Много беше смешна. В 7 сутринта я занесох при баба и дядо и като откъртих се събудих сама в 12ч.  Mr. Green много съм доволна, утре пак съм си ги буукнала.
Ели,  Hug
Дами, пожелавам ви хубав и слънчев ден  bouquet Hug

# 149
  • София
  • Мнения: 1 309
Ани, споко, не си сама.  Hug

При нас е същата ситуация. От вчера имам и ново 20 - много са му играчките. Не може с толкова играчки да си играе, трябва с друго да го занимавам. Ами аз пък се радвам, че като цяло е самостоятелен и си играе с играчките. Може и 2 часа да си играе с тях, без да му е скучно.  Crossing Arms

И не го слагам седнал. Ми той как ще се научи да седи. Ами хайде вече да му покажа как се седи седнал и още куп щуротии.  Tired

Pure_nature Ехаа, много часове си откраднала. Чисто нова ще станеш  Mr. Green

Днес се видях с мои роднини, които много обичам, но не съм виждала от години. Голям кеф ми е. Малкият им се смя, игра си с тях, ама и те много го закачаха.  Laughing Захраниха го със сладолед  Mr. Green Докато аз не гледам  Mr. Green

Довечера едната сестра на ММ ще ми е на гости. Тя пък от много далече идва. Отивам да чистя, че трябва и да пазарувам и да я посрещна на автогарата.

Общи условия

Активация на акаунт