И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 763
  • 755
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 242
Аз се шашкам, защото знам с моя приятелка какво се случи (страшен проблем с червата) и нейното просто не е живот.

На приятелката ти или на детето и? И що си мислиш,че при мушлул нещата ще се случат. Колкото по малко го мислиш,по добре ще се получат нещата. Не знам,какво се е случило при твоята приятелка,но глутеновата непоносимост излезе на мода,щото всички култури са ГМО,заразени и отровни......

# 286
  • Мнения: 19 687
Не мисля, че непременно нещо лошо ще се случи. Но не ми пречи да съм предпазлива и да карам бавно  Simple Smile

# 287
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!  Simple Smile

Гледам глутена сте захапали  Laughing Аз приключих с въвеждането, или поне така си мисля  Laughing Давах овес, после пшеница. Сега се сдобих с каша, която има ръж и ечемик, та и тях ще ги въведа.

Днес се очертава да е топло  Party

Отивам да мия пода, че някой не го свърта на едно място.

# 288
  • Мнения: 505
Уф, занесохме се днеска до МД, оправиха бебката, тя е геройче, съвсем малко плака.  Simple Smile
И аз съм герой, че я мъкнах с кенгуруто, ама на връщане не издържах и страх не страх се прибрахме с такси....
Сега съм я връчила на бабата и малко релакс. Simple Smile

# 289
  • Мнения: 2 288
Ели,  Hug

О, да Мисис, оцелях, по-скоро свекъра ми оцеля благодарение на това, че се понаспах и той не си седеше у дома постоянно.

Аз да се изкажа за глутена, въвеждах го с някакви пюрета на хип, бейбило и дм био, в които има 3% съдържание на някакви зърнени култури, първи ден давах по няколко лъжички към друго пюре или безглутенова каша, а на следващия ден й додавах бурканчето. После почнах с някаква каша на бейбилов с няколко житни култури и давах по половин, една до две лъжици към основната каша или пюре. Сега й троша глутенови бисквитки в пюрето и сгъстявам редките домашни зеленчукови пюрета със сухар. Давам по малко сирене, кашкавал, а масло слагам в манджата от 2 месеца. Като се приберем от морето, подпуквам попарата и ще махам предиобедното мляко. Чудя се две млечни дали са достатъчни, обаче?

Адинко, радвам се че е минало бързо и всичко е наред  Hug Почивай си сега и после с нови на разходка, че както каза Миси, днес ще е жега Simple Smile

Пош, Поли аз имам две познати, които на дърти години развиха глутенова зависимост. Всичко идва от ГМО-то, така е. Щом вече има слънчоглед, който не се нуждае от опрашване посредством птички и пчелички, правете сметка  ooooh!

Поли, друго си е да се нанесеш в твоето си у дома. Благородно ти завиждам, на нас за 6 месеца ни пропаднаха 4 сделки за покупка на жилище и сме си все още на квартира. Дано тея майстори правят качествено саниране, че се нагледахме на простотии наяве и по новините.

Лид, интересна стратегия с кашата и вечерното мляко, аз не съм предлагала, като вечеря нещо различно от мляко.

# 290
  • Мнения: 1 744
Поли пожелавам ти скоро да си пиеш кафето у дома.
Пюър и ти, душо, скоро да намерите мечтания дом. bouquet
Кристи не е ли много толкоз каша?
А ГМО пшеницата е причината за толкова глутенова непоносимост. Ние за това си месим сами хляб, но си купуваме брашно от "наши хора " с гъгрици. Брашно без гъгрици... Не
Та за това тука се туткам с тоя глутен и го мисля.
Роузи каква марка са ти овесените ядки?
Моята дъщеря от всичко на света най-мрази да спи следобед. А от пълзене много се уморява, обаче не, влачи се с последни сили, накрая само лежи и реве. Айде на ръце, люляй, люляй, тя реве и се върти, накрая вече заспива.
Сутрин, вечер си заспива без проблем, обаче следобед ни чуват в Руското посолство чак.
Мериха ни, 8 кг, 72 см. Направо си е като детенце вече, като я помня, че беше една стиска човек. Simple Smile

Последна редакция: чт, 15 юни 2017, 16:05 от Chuby

# 291
  • Мнения: 1 426
Аз съм наплашена от всяка храна... не само глутен.
Днес се опитах да въведа чушка, останах си само с опита.. едно връхче чушка имаше в пюрето и дори аз, която мразя чушки го опитах  и можех да го ям, а малкият само плюеше, потреперваше и накрая заключи устни... утре как ще му дам пюре с по-голямо съотношение чушка - друг зеленчук в полза на чушката нямам представа.

Голяма жега беше днес. Излизахме и сутринта и следобяд, аз каталясах. Имам една чуденка. Днес го бях облякла с един потник на дупки (в жегата, преди да се появи вятърът), но оглеждайки се наоколо в минаващите колички (болна тема ми е обличането, все си сверявам часовника с другите мами) забелязах, че всички са с боди тениски и дълги гащи, имаше едно-две с къси панталонки, та чудя се аз ли го разголвам?! Моля кажете днес как бяха облечени мъниците.

Адинко, радвам се, че си я свършила тази работа, хем няма да го мислиш и хем  няма да създава дискомфорт. И аз мразя софийските таксита... повече от градския транспорт дори.

Пюр, бързо да намерите мечтания дом! Иначе аз давам кашата към 18 часа, а в просъница към 22 давам и мляко. Но не винаги ми се получават плановете (както днес например) В 18 си искаше млякото и нищо друго не можа да го впечатли.
 
А за мръсотията, в която живеем и за гадорията, която ядем не ми се и говори.  Sad

Едит: Мисис, все забравям - ще го изтъркаш този под, душо, ще трябва да сменяш скоро настилката от толкова чистене.  Laughing

# 292
  • Мнения: 19 687
Моля кажете днес как бяха облечени мъниците.
Къс ръкав, много къси гащи и без чорапи Grinning

# 293
  • Мнения: 2 615
Лид, аз го облякох с боди потник и къси панталонки, имаше и чорапки.Накрая май ще има тен с чорапи Simple Smile.Ама при нас беше адска жега, едва се дишаше.
Ние уж вече нямаме афти, запушен е още носа, нооо пак неще да си яде млякото, другото горе долу яде.Имам чувството, че ще отказва млякото...а още толкова малък за тия щуротии.

# 294
  • Мнения: 19 687
Смени млякото? newsm78

# 295
  • Мнения: 1 426
Май много го разголвам.. а той дори не ми дава и потника да му надяна - иска човекът да е гол по възможност.

Краси, ти май сменя млякото доколкото помня. Казаха ми за някакво мляко Милумил, което е за злояди и отказващи мляко бебета - може да го пробваш, ако вече не си.

# 296
  • Мнения: 19 687
Да похваля бисквитите от спелта на Holle. Малкият днес излапа една за отрицателно време, та много му се зарадвах. Твърда е, така че има дъвчене, но в устата се топи лесно и не успя да се задави качествено (въпреки че достойно опита поне три пъти Mr. Green). Освен това, са много вкусни Simple Smile

# 297
  • Мнения: 2 288
Да кажа и аз за обличането, от 10-тина дни я разкарвам и навън, и у дома с боди къс ръкав и панталонки - дълги или 7/8. Винаги е боса и у дома и навън с изключение, когато навън иска да ходи, тогава обувам тънки чорапи и сандали, имаше мазол на пръстчето преди няколко дни дори.
Аз ви казвам лека нощ, че утре хващаме дългата към морето  Hug

# 298
  • Мнения: 1 117
Ели как сте и ти и бебе? Pure_nature лек път
Аз днес му ударих на игри удома и пазар,купих ново мляко (уж повече от старото го пие),пюрета ,каши ,поръчах си проходилка на лорели от емаг и разни други неща .Маса пари отидоха ,но щом са за детето ми не ми е жал сега бая време ще си имам всичко . Лека нощ момичета

# 299
  • София
  • Мнения: 1 309
Едит: Мисис, все забравям - ще го изтъркаш този под, душо, ще трябва да сменяш скоро настилката от толкова чистене.  Laughing

 Не е лъжа. Joy Joy Joy Joy

Днес го извадих с проходилката навън. При нас обаче почти винаги духа и като цяло е прохладно. Беше по къс ръкав, дълги гащи, чорапи и обувки. Все пак ходи по алеята  Laughing Между другото бая дръпна, не очаквах. Че и нагоре драпаше  Laughing То има доста деца, засега по-големи от него и е много интересно. Закачат го или профучават с колелетата около него, а той не може да откъсне очи. После стоя много мирно в количката, беше уморен героя.

Вечер спи с боди с дълъг ръкав и дълги гащи, през деня - зависи. Ако е на пода е с дълги крачоли и ръкави, ако се мота из проходилка или в леглото - гледам да е по къс ръкав.

2 горни зъбчета ще пробиват, почти са излезли, но днес като цяло е кисел. Не може да заспи, хем му се спи и се мъчи много. Накрая заспа в бънджито, пък аз не го вдигнах, защото няма да заспи пак. По едно време се събуди, пробвах да го преместя без да го разсънвам, но след 5 минути вече се беше наспал. Следващият сън беше 20 минути в колата, докато ходихме набързо да свърша нещо. После не ми се стоеше на паркинга да го чакам да се наспи и го събудих.

Pure_nature ехаа, морето Simple Smile Хубаво изкарване и да хванете много тен!

анита123123 Ани се е запасила Simple Smile Което ме подсеща, че млякото ми свършва и ще трябва утре да взема.

Iid Айде сега, разголвала го. Представете си, юни месец, при 30 градуса, детето облечено с потник  Laughing  Hug

Общи условия

Активация на акаунт