И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 61 442
  • 755
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 117
Мисис Роузи аз се запасяване все едно е зима и утре не може да се излезе 13 пюрета месо ,2 кутийка храна АМ,каша ,2сухара за бебе  hahaha 2 пакета памперси реших другата седмица  Joy

# 301
  • Мнения: 509
Добрютро! Grinning
Буболечката най-накрая реши, че ще пълзи, застана на коленца и....започна упорито да си бие главата в таблата на кошарата!  hahaha След малко се усети и се обърна по дължина, метна се напред, аз разбира се и ръкоплясках, а тя след това половин час пищя и се смя, явно много доволна от себе си! Simple Smile

За обличането...много различно я обличам, понякога е с дълъг ръкав и дълъг клин, понякога с къс ръкав и дълъг клин, понякога всичко е късо.  Simple Smile През нощта е с къса пижамка, само чувалите менкам, ако е по-хладно пролетно-есенния, ако е жега - летния. Винаги е с боди потник отдолу, имам фобия от голи кръстчета, както и често е с чорапки.  Мисля, че и е ОК, поти се само по главата чат-пат, ама тя е с доста голяма коса. Simple Smile

Днес ще давам сиренце...да видим ще и хареса ли попарката.  Simple Smile Ако не, утре ще са макарони. Simple Smile
Продължаваме да се борим с водата....Sad
Лиги има на килограм, зъби няма никави...

Ели, как сте?

# 302
  • Мнения: 2 615
Кристи, Лид, сменях млякото наистина, нооо същата работа.Снощи си легна без да яде и естествено се събужда сто пъти уж да яде, а хапна накоя глътка и това е Simple Smile.Тъпа работа...Ще го водя пак на лекар, че вече 15 дни хърти със запушен нос и сменям капки като на опитно зайче, а нямат ефект.
Днес ставаме на 9 месеца! Най-хубавите от живота ми Blush

# 303
  • Мнения: 1 117
krassi14 честити 9 месецаааа живи и здрави и повече да папате и мойта не яде смених млякото и онова новото го пие малко повече от старото оставя по-малко. Joy аз я изведоха на вън да и купя авокадо ,че забравих .Днес имам дълъг ден след обяд съм на фризьор ,а вечерта на заведение и дискотека с стари познати и приятели Simple Smile. Имам златна свекърва ,че ме пуска и ще гледа малката ,мъжа ми е нощна

# 304
  • Мнения: 509
krassi, честита месечинка! Дано започнете да папката по повечко!  Hug
Ани, супер! Приятно изкарване! Хубаво да може човек да отдъхне малко.  Mr. Green

Кои бисквитки казахте, че бързо се топят? На Holle и на Plasmon ли?  Simple Smile

# 305
  • София
  • Мнения: 1 309
krassi14 Честита месечинка!

Сега като някоя леля да кажа - как мина времето  Crazy

Да кажеш после как е минал прегледа. Пускали ли сте изследване на секрет? Щом не минава толкова време, може да са някакви коки и да им трябва по-сериозно лечение.

Днес спахме чудесно двамата - час и половина сън. След вчерашното неспане, това е чудно! Дробчето претърпя успех, даже не вярвах, че ще го яде. Пак ще давам.

Вчера пробвах още веднъж нектарини с кайсии.. ами нектарините не са нашия плод. Нали знаете клипчетата на човечетата дето се цупят на цитруси. Е, нещо такова беше  Laughing Накрая отказа да го яде. ММ изяде останалите и няма да ги мисля повече.  Mr. Green

За днес овесени ядки с масло и сирене.

Оох, да споделя какво открих  Whistling Давах на малкия чай на Блевит, последно беше от тип за спокоен сън. Обаче свърши. Междувременно давам някакъв друг, плодов. Ми плодовия не иска да го пие. Гледам - то няма захар. ММ в аптеката и взе на Ганчев, алтернатива на Блевит - същите съставки, ама цената на 1/3 от тази на Блевит. Чета съдържанието и ... отказвам да го давам. То има 98% захар, кленов сироп и нам какво си сладко още и 2% аромат на лайка, маточина и липа.

Е, вече ми стана супер интересно какво има Блевит. В аптеката обаче етикетът на БГ е лепнат точно върху хранителните стойности и няма как да го видиш. Но, има нет ... и положението не е по-розово. Същата история, само дето струва 3 пъти повече.

Взех си чисти лайка, маточина и липа и се пробвам да му правя чай от тях. Имам известен успех, успя да изпие около 50 мл за деня.

Правих му вчера и плодова вода от пъпеш, но без да ги варя - само потопих няколко парчета пъпеш в шишето. Не му хареса и хич не го пи.

Та - нямам представа дали е по-лошо да не пие течности или да пие с малко захар. Засега обаче ми се иска захарта да си я набавя само от плодове.

Отвориха наблизо Фантастико и има промоция - авокадо за 70 ст броя. Ще ходим на пазар  Simple Smile

# 306
  • Мнения: 509
Та - нямам представа дали е по-лошо да не пие течности или да пие с малко захар. Засега обаче ми се иска захарта да си я набавя само от плодове.
И аз точно на това се чудя...засега се борим с чиста водичка, но ако не пропие през жегите май ще давам и захарна. Sad

Попарата претърпя тотален крах, накрая сложих тиква вътре и я изяде, утре ще видя макарони или направо в зеленчуковото пюре ще давам сиренето.
Леле опитах бебешките бисквитки на Hipp, ми аз само това мога да ям, много ми харесаха. Дадох една бебка да смуче, чуди и се малко, хареса и, ама накрая откърти едно гигантско парче, извадих го и приключихме с `гризкането`. Simple Smile

# 307
  • Мнения: 1 744
Роузи къде живеете вие?

За обличането - на разходка сме само сутрин от 9 до 12 ч защото слънцето е много силно, себе си мажа с 50 фактор и вече съм цигане, а иначе съм много бяла. Нея с Бочко, от него съм най-доволна и въпреки това и тя хвана тен, хем я пазя само на сянка.
За разходка - тениска / махнах бодито, страшно и запарва с памперса барабар и става много/ и къси гащи или поличка, рокличка и така. Боса.
В къщи - за пълзенето си има един син клин дълъг и пак по къс ръкав и боса.
За сън - има си две пижами или с боди с къс ръкав.

Ани весело изкарване. Аз с това неспане от половин чаша вино заспивам на масата. Днес имаме пет години брак с ММ и ще съм на лимонада  Mr. Green

Ядем си ние, всичко яде само да е прясно. Гурме принцеса, няма що - пюре на четири дни не лизва, а купешко - никога. Така реве, със сълзи и сополи чак. Мислеш да отбия номера с агнешкото, да дам веднъж, колкото да въведа, нъцки.
Преди в неделя нагтях, сега обаче ще се готви на три дни.
Седи стабилно, пълзи като ракета и все се вре там където и се забранява.
Сега за да пиша тука постове съм я сложила на люлката иначе се промъква зад мен и гаси компютъра от копчето, а това дистанционни, лаптопи - забрави. Атакува всичко и телефоните включително.

Пие само плодова вода или разтворено Флора Бимби. Нищо със захар не давам, защото новопоникналите зъбки бързо хващали кариес / поне така четох.
Опитвам се да я отуча да заспива с биба, досега без успех.
Днес монтират на оградата кованото желязо и нашта се лепнала на прозореца да гледа, аха да я махна, оревава орталъка, чак бормашините не чувам и майсторите започват да гледат притеснително.
Сега обядват, че се кротна.

Краси честита месечка.

Времето лети наистина, няма да се усетя кога ще друсам второ и ще си проклинам живота от коликите му  Mr. Green baby_neutral Joy

# 308
  • Мнения: 14 804
Не знам дали ще ви се отвори видеото,но за тези,които планират второ,трето,четвърто (Поли  Whistling) е добра идея.  Laughing
https://instagram.com/p/BVZTZRaDgwz/

За обличането-по къси гащи и потник или тениска е,босичка. Вечер й слагам чорапки и някоя жилетка,че се разхождаме към 21 и вече е хладно.
Научи се да си разлепя памперса и го маха ако е без клинче или къси гащи.  Mr. Green Ще минавам на памперс-гащи май.
Вече стои в позиция за пълзене и само я чакам да й светне как става.
Глутени и меса въведох. Млечни също.
Весело море ,дискотеки и т.н. на всички.  bouquet

Последна редакция: пт, 16 юни 2017, 14:39 от Anyyyone

# 309
  • Мнения: 2 615
Благодаря момичета, нека всички бебчета са живи и здрави, и все така да ни радват Hug.
Ани, приятно парти тая вечер.
Ние ходихме уж на преглед на частно, но ни отмениха часа, че докторицата имала лични проблеми...иначе пускахме носен секрет, чист е.Та сега ще чакам понеделник пак да го водя.Може пък да е добре до тогава и да не се наложи Praynig

# 310
  • Мнения: 2 734
Не знам дали ще ви се отвори видеото,но за тези,които планират второ,трето,четвърто (Поли  Whistling) е добра идея.  Laughing
https://instagram.com/p/BVZTZRaDgwz/

Maлей, тези ги гледах в Кидо, струваха прескъпо Laughing
За обличането и излизането, от 9 до 12, тениска и къси гащи, без чорапи.

Иновацията, която наложих е къпане в 12:30 на обяд, че вечер много късно заспива и пак сме навън от 19 до 21:30

# 311
  • Мнения: 14 804
Сигурно са една торба пари,ама за колики май ще върши работа.  Grinning

# 312
  • Мнения: 1 744
Anyyyone бяха над триста лева, но не винаги вършат работа  Laughing
И моята разкопчава памперса, ама и гащите сваля хитрушата и сега ги лепя с лекопласт, имам си един и го залепям, него не може вече да го разлепи.


Това с обедната баня е идея, щото хем да се разхлади, хем да се поизмие, въпреки че мия ръце и крака след пълзенето, все имат мъхчета.

Научила се е да атакува краката и най-вече моите. Даже сега се мъчи да ми свали джапанката и да я лапне. Другото мега интересно е пералнята, като центрофугира сяда пред нея и я гледа като хипнотизирана, може и час да откара.

Краси дано всичко е наред, обикновенно има обилни сополки от зъбчетата, и ние сме така. Като чешмичка е - от носа, от устата.

# 313
  • София
  • Мнения: 1 309
krassi14 Еее, супер, щом е чист! Значи скоро трябва да спира хремата!

Наспа се героят. Сега гони една топка по пода и се смее  Laughing Обаче се опитва да бърка в единия контакт, така че ще трябва да му купя тапа.  Thinking

# 314
  • Мнения: 2 615
И аз трябва да обезопася контактите, че все иска да бърка там.
Чуби, дано е от зъбки и да се свършва тая драма с тоя нос, въпреки, че няма сополи, от четене в нета го диагностирах като "задна хрема" Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт