И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 61 396
  • 755
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1 744
Кристи да е жив и здрав Пущинака - ако не беше релакса тука в планината да съм си прегризала до сега вените.
Не искам да коментирам вежди и други космени участаци - т`ва Филип Тотю пасти да яде. Всеки уважаващ себе си орангутан ще умре от завист ако ме види без дрехи.  Mr. Green

Поли - старите духове, в старата къща. В новата ще си имате Стопанин да ви пази от зли сили и лоши очи.  Peace

Червената леща накисвам от вечерта и на другия ден си я правя като нормална леща.

Роузи - ненавиждам сешоар, ама няма как. Чакам неделя да отида до фризьорката докато ММ преследва торпедото из къщи.

Пюър четох, че в древността бебето е яло пръст, за да запълни липсващите депа от минерали от кърмата. Така поне смятат андрополозите, понеже то си е пра-човек и следва вродените си инстинкти. Ако някой те погледне накриво развий му тази научна история  Mr. Green

Шошши - де си жено? Ела се пофали, че ти върви захранването  Mr. Green

Ели как сте?  Hug

Инерлайн - таз пък къде изчезна? Кой знае къде се фръцка из ФБ  Flutter

Бамбина и тази нощ точно в 3,30 ч започна операта. но този път аз съм си виновна защото я облякох доста леко и то милото се смразило от студ. Тука нощем си е студено, спя си още с одеало. Пак се опишало и така. Приспивай, сменяй, умо - море, глава - шамандура. Добре, че е добричко та си спахме пак двете до девет часа , та вързах гащите.
Щеше да умре от щастие като дойде майстора да раглабя пералнята. Навря му се в ръцете, бъркаше из инструментите - инжинер ще става, то се е видяло.
Не перете сутиени с банели в пералните - правят страшни бели и прибавят бели коси  Hug

# 436
  • Мнения: 1 242
Чуби,що киснеш лещата,като се разварява за 15 мин?

# 437
  • Мнения: 2 050
Aз съм чела някакви теории, че бобовите напълно си "пускат" полезните вещества след накисване, един вид узряване, ферментация. Не че го правя де, то особено на червената леща това и е плюсът, че а си решил, а си я сготвил. Не съм добра в планирането и това е Simple Smile

# 438
  • Мнения: 1 366
Чъби, върви захранването засега. Две заместени, та дори 2 и половина, ама с претенции щерката.
Иначе аз си кротувам тихо на морето и не се обаждам, да не ви дразня. Хванахме се с мъжо малко да починем и направо се чувствам като бял човек! Е, вече леко розов човек. Чудех се дали да вземем Дреба, но решихме, че пэрво трябва ние да пжчинем, пък после с нея. Тук на плажа очите са ми все в другите деца, а те никак не са малко. Аз толкова колички на плажа не съм виждала, та сега ме гризе съвестта и ми липсва мойта Мушмулка!
Ама... Поне се починахме, припомнихме си ергенските години и избягахме от Пловдивската жега!

# 439
  • Мнения: 19 687
Ехааааа, за колко време? Simple Smile

# 440
  • Мнения: 2 721
Шошии, в гръцко ли сте?
Само така, абе ще станем хора отново Grinning
За нас, другото лято море, че сега ще ми е в като туийн пийкс, пълно с неизвестни и напрежение hahaha

# 441
  • Мнения: 1 744
Шошши безотговора жено, кой ти гледа на теб детето докато ти си печеш трътката по моретата?
Не, тук вече се вбесих, стягам Бамбината и отивам да пия най-отговорно бяло вино в съседката  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Поли - кисна я и пак си става.

Вчера гледах по травъла за една мацка и мъж и с 9 / цифром и словом - девет !!!/ деца, които се местиха  от Индиана, САЩ в Италия и просто си казах - защо хленчих ти, о, Чуби с твоето единствено чето? Гледай и се дивей на хорската сила и самурайска смелост и приключих с оплакванията  Grinning Grinning Grinning

# 442
  • Мнения: 1 366
Ба, на булгаристанското море сме си. На плажа Златна рибка - цивилизация, спокойствие, айлячец,  и това за 5 дни.
И ние сме хора, по дяволите! Ама беба много ми липсва. Тука е фрашкано с 4-5-6-7-8-9 месечни бебенца, а ние се чувстваме като  дезертьори с мъжо!

# 443
  • Мнения: 2 050
Тука е фрашкано с 4-5-6-7-8-9 месечни бебенца, а ние се чувстваме като  дезертьори с мъжо!

И с право, и с право! Гузно трябва да почивате, къде за беба, къде за нас наказаните в градО smile3534

# 444
  • София
  • Мнения: 1 309
Тука е фрашкано с 4-5-6-7-8-9 месечни бебенца, а ние се чувстваме като  дезертьори с мъжо!

И с право, и с право! Гузно трябва да почивате, къде за беба, къде за нас наказаните в градО smile3534

 Joy Joy Joy

Да не си помислиш, че ще получиш съчувствие.. от тия дето се пържат в града... и си гледат зверовете...  Mr. Green

Наядохме се, сега му дадох парче диня в ръката. Динята май не е нашия плод   Laughing

# 445
  • Мнения: 19 687
Ехааа, златна рибка ми беше много любима като тийн  Grinning

# 446
  • Мнения: 1 117
Капнала съм от задачи ,а края на юли като остана без свекърва ми незнам как ще се оправям момичета. Sad мъжа ми по 12 часа дневни да готвя ли,малката ли ужас лудница ще 10 дни.... Днес и направих сок от ябълка и морков не го хареса.Грахта от вчера яде ,но едвам отваря уста за нея.Лека вечер на всички целувки  Hug

# 447
  • Мнения: 1 366
Аз затова си кротувам, че съм на морето, че ще ми теглите едно съчувствие... Ама няма страшно, за успокоение да кажа, че водата е ледена и ми дойде цикъла, а, да... И циците ми изгоряха ужасно  Joy

# 448
  • Мнения: 1 117
Шошии милата ти това си е наказание цикъл и море Sad

# 449
  • Мнения: 1 744
Така е Шошши, майките нямат угодия. Постоянно дуднат колко са уморени/стресирани/недоспали/неяли/ не знамквоси и да има някой да свали товара от плещите им, но нека само дадат детето на някоя баба за няколко дни, въздишат и пъшкат как си им липсва.

Когато раждах, моя доктор ми каза - отрицателните чувства, създават и бетонират любовта. Аз тогава си казах - тоя, па, чува ли се???
Но ... той се оказа прав ...най-страното е, че нищо по-трудно не е имало в живота ми от това да бъда майка, но и никога не съм познавала такава любов, нито съм била толкова щастлива. За кой друг ще ставам по нощите всяка нощ? Или ще седя във вид на избягал концлагерист, ще прибутвам два залъка и глътка кафе и ще му угаждам денонощтно до пълно изтощение?! Не съм познавала любовта преди детето си, нито саможертвата, нито страха в най-истинското му лице, нито онова абсолютно, дрогиращо щастие от топуркането на малките ръчичики и въртящото се дупе по гранитогреса, нито усмивката, която ме разтапя както нищо друго ....
Абе, велико е!

Съседката има три маймуни и ги харизала на бабите и сега вместо с мъж и да се товарят по джиповете и да пиянстват всяка нощ, брои дните, кога ще се натовари на самолета и ще ходи да си ги вижда.
Мдааа - уникално нещо е родителството.
Докато пиша тоз великомудрий пост дъщерята гризе щастливо тв кабел ... Laughing Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт