И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 744
  • 755
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 615
Аз нямам кош за памперси и ги бухам при другия боклук.Изхвърляме го по-често, че ме е страх да не се вмиришат.

# 511
  • Мнения: 2 615
Аз нямам кош за памперси и ги бухам при другия боклук.Изхвърляме го по-често, че ме е страх да не се вмиришат.

# 512
  • София
  • Мнения: 1 309
Е как кво ги правим,консервираме си ги за зимъска бе Mr. Green

 Joy Joy Joy

К'ъфто въпроса, такъв и отговора  Mr. Green

Аз нямам кош за памперси и ги бухам при другия боклук.Изхвърляме го по-често, че ме е страх да не се вмиришат.

Благодаря!

Другият боклук ми е в шкаф в кухнята. Имам обикновена пластмасова кофа с капак на терасата. В нея слагам памперсите и хвърляме веднъж дневно. Делегирала съм боклука на ММ, че ми е много тегаво да мъкна дятиту на ръце до количката, после боклука...

Обаче... затворена кофата е горе-долу добре. Но като я отворя е потресаващо  Crazy

# 513
  • Мнения: 1 744
Слагам ги в плик, връзвам и на терасата. Ние имаме кофа пред къщата и ги хвърлям веднъж дневно.
Голяма жега, тук само сутринта става за разходка.
Кристи готини играчки, но според мен са ьа по-големи деца.
Днес се трансформирам от нещо изпълзяло от шахтите в човешко същество.
ММ събира сили на дивана до отиването до фризьора.
Роузи ти не си ли в София?  Къде го тоз вятър Wink

# 514
  • София
  • Мнения: 1 309
Да кажем, че съм в покрайнините. Но при нас винаги духа. Сега просто е приятно. Зимата не е за разправяне.  Simple Smile

Pure_nature - Забравих да пиша - весело изкарване. И да не му легнеш да спиш сега  Laughing

# 515
  • Мнения: 2 288
Ммммм, ням ням, понаспах се Мисис  Mr. Green сега ставам, но ще будя ММ, че няма да сме тук един месец и тръгваме по улиците.
Мръсните пампита, отиват в големия боклук, който е в кухнята. На двора нищо не оставям, че кучето, а и всички котки ще ще ги разнесат, като герлянди наоколо.

# 516
  • Пловдив
  • Мнения: 169
Здравейте ще пиша при вас че нашите ноемерийки са се позагубили нещо.Та да се похваля избива ни зъбче от вчера като му мазах гела ми драска на пръста видимо не се вижда зъбак та от кога да го броя за поникнало зъбче от сега или когато се покаже т.е.да се вижда? Сега като избива зъбче май не се въвеждаха нови храни а? Мамите които се подвизават на моренце как процедирате с храната за мъниците с купени пюрета или .... newsm78?

# 517
  • Мнения: 19 687
Вили, добре дошла Simple Smile То не си само ти от ноемврийките  Mr. Green

Съвсем скоро ще се покаже зъбчето, щом вече е почнало да драска. Аз лично не се съобразявах със зъбите относно захранването, единствено с ваксините. При пътуванията мисля да карам на купешки пюрета, защото не съм сигурна, че винаги ще имам достъп до читави продукти и хладилник за съхранение.

Сhubyyyyy, дай снимка с новата коса, де Grinning

# 518
  • София
  • Мнения: 1 309
villi-vanili Честито зъбче! Аз го броя от пробиването. И аз не се съобразявам със зъбите при захранването.

При пътувания разчитам на купени пюрета. Ако ще ходя на почивка, то следва да не готвя  Mr. Green Иначе каква почивка е това  Mr. Green При ходене на БГ черноморие много майчета се спират и на варианта частна детска кухня в курортния град. Може да разгледаш като вариант и дали се предлага там, накъдето сте се запътили.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 169
Мерси много за отговорите то при нас преди да започне да драска зъбчето имахме и още имаме ужасна хрема седмица и половина водих го на 2 лекари единият ни изписа осцилококцинум и назохил нищо не подействаха 2 ни изписа коларгол и той нищо не подейства и сега нищо не му слагам та и за това се чудя за захранването.

# 520
  • Мнения: 1 744
Кристи като стигна до компа ще ти пратя една снимка на ЛС.
Нещо ни мъчи запек, не е додронки, но е твърдо, сухо и малко. За СЗ ще дам мляко и пюре от круша, винаги действа безотказно. Овеса май ни позапече.
От утре ще дам пет зърна каша за глутена. Една седмица ще го дам.
Кристи ти какво даде след тях за чиста пшеница?
Давам и да пие много сега заради голямата жега.

# 521
  • Мнения: 1 242
Вили,винаги зъбоникненето предизвиква отслабване на имунитета при бебоците. Давай на чавето нови храни по малко,плавно и не бързай. То кат при мен,като ме боли зъб,бавно и полека се жабуря със грозданка  Grinning

# 522
  • Мнения: 2 288
За почивката й взехме купени пюрета, но два пъти също така сготвих, защото имаше продукти. Аз също разбирам почивка, като почивка, но си зависи от ситуацията. Има ли домашни продукти не пропускам да й сготвя   Mr. Green

# 523
  • Мнения: 19 687
Chuby, дадох каша чиста пшеница  Grinning Като свърши, минавам на макарони, сухари, кус кус и прочие хубавини.

# 524
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро!

Ние вече спим, че много игра  Laughing

За днес му направих печена чушка, сирене, яйце, домат и малко печен патладжан. Да видим дали ще го яде. Simple Smile За пръв път ще давам печена чушка и патладжан.

Схванала съм се, така че дори не мога да се обърна. Адска болка във врата. Като робокоп съм  Confused Правих малко упражнения и мааалко се раздвижи, ама си боли.

Сложихме си на терасата водна мъгла. Толкова много я исках и всъщност за мен е разкошно. Сега като подухне ветрец и е хладно. В рая съм  Party Само да не ме боли врата..  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт