И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 739
  • 755
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 242
Тааааа..... когато дете има над 38.5-39С и нагоре Т никога не се слага охлаждащо на челцето.Възможно е да докарате изкривяване на очичките.....тва ми го каза очен Sick
Шо,аз се чудех,що дуднеш у фейса за мъжорята,ще се оправи хубавеца мамин Heart Eyes

# 571
  • Мнения: 1 242
И ние имаме трети зъб,горен десен.  Flutter

Въпрос имам: малката е със зачервено дупе. То даже не дупето ,а дудата и малко на крачето,че нали е цялата в гънки и гривни. Та мия и мажа със Судокрем при всяка смяна на памп,но не знам от де се взе това чудо и какво да я правя освен мазането с крем?  newsm78
Зачервено или дребни пъпки?

# 572
  • Мнения: 1 117
Ани от какво я вдигна?
според мен е от зъб не се отдея почти   залагалката, яде всичко...  повече не вдигна вечерта заспа преди час лека от мен

# 573
  • Мнения: 14 770
Ми зачервено си е. Не са пъпки май.  Embarassed Утре ще я видя на светличко.

# 574
  • Мнения: 1 117
Ми зачервено си е. Не са пъпки май.  Embarassed Утре ще я видя на светличко.
при смяна на памперс оставя малко кожата да диша вземи още един крен на мен себамед много ми помага в такива случай

# 575
  • Мнения: 1 242
Ми подсекло се е лапешонето. Мий и оставяй 10-15мин по дупара,мажи със судокрем,павловича мас,бепантен и т.н бе с квото имаш.

# 576
  • Мнения: 1 744
Шошши често зъбче. Хехе ще порастне като гъбка докато се усетиш.
Аниуан и моята се посече по същия начин. Мия след всеки памперс, Судокрем и по дупе седи пет минути.
Вчера вдъхновена от Лид изкарах ваната на балкона и и направих плаж. Много се кефи. Опозна апартамента и сега щапури щастливо навсякъде. Аз я оставям да се вре навсякъде само я гледам. Сега атакува пералнята, мъчи се да влезе в нея. На път са още три зъба. Вчера кашата се прие без проблем.

# 577
  • Мнения: 19 687
Как успя да изкараш цялата вана навън  Shocked Трябваше ника ти да е Арни  hahaha

И аз оставям моя гол след смяна на памперс. Според мъжа ми обаче, е време да преосмисля тактиката, защото тази сутрин синковецът победоносно се насра. В леглото ни  Joy

# 578
  • Мнения: 1 426
Шошши, честито зъбче!

Моят още е беззъб!

Днес киселото мляко се прие по-добре. До момента все му се чумереше!

Кристи,  hahaha  
А аз днес тръгвам да свалям памперса сутринта и хоп изненада! Той пълен с подаръци.  hahaha А аз тези ги свалям директно в банята над мивката.

Поли, той картофът не е студен, напротив на стайна температура е, но просто отнема от топлината на челото. Иначе майка ми беше офталмолог и такова нещо не съм чувала. И ми е слагала дори навлажнена кърпа с вода и оцет на челото. Не отричам ничии теории, но това са бабешки методи от старо време, би трябвало да са изпитани с годините.

# 579
  • Мнения: 1 242
Лид,аз лично съм виждала в UK, една мама така с оцет и вода слагаше на челцето и да смъкне много висока температура. Детето-1.5м имаше проблем с очите. Не споря,не съм офтамолог Peace

# 580
  • Мнения: 14 770
Поли,ако са пъпчици ,а не зачервено от какво е? Щото май са пъпчици.  Rolling Eyes

# 581
  • Мнения: 596
Айде честито на озъбените Heart Eyes
Поли,просто когато стане дума за децата и здравето им ,откачам...И става весело #2gunfire
Ние сме ок,като че ли,почти е без оток пишката,даже май няма да срастне ,но вече само на доктор,аз не пипам Stop
Иначе си е ок смее се ,играе,даже сутринта с кака му отнесохме по една целувка  hahaha

# 582
  • Мнения: 596
Не съм Поли ,но ако са пъпчици,може да се е получила гъбична инфекция,ако имаш възможност по добре я заведи при педиатъра Peace
Въпреки ,че на нас реално ни помогна веднъж Судокрем,сребърна вода и оставяне на въздух,а не Дексаполкорт,от педиатъра Hug

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 169
Ох мами моя хубавец от вчера  към 7 ч. му се приспа заспа в количката реших да го местя в кошарата и като се събуди като се разсърди тъкмо заспи и се разревава ама рев да видиш та към 9 вече заспа пропуснахме ядене и баня ( просто нямах сили да го събудя и да започне всичко от начало) и към 1:30 се събуди с рев викам си огладня му газето  събудихме татито да прави мляко  а той мъника се напишкал сменихме се ядохме и го слагам да ляга а той повърна милия  аиде пак мляко пак повърна приспах го към 4 пак ревна айде пак мляко пак повърна и за капак и с температура дадох панадол и криво ляво изкарахме до 9 яде не повърна ама не си яде цялото мляко пийна към 100 мл. играхме си весел е и сега спи душата зъбки ли е вирус ли е претоплен ли е ама ни се разказа играта.
Относно зачервяването най- доволна съм от павловича мас от судокрема моя се зачервява ама червено да видиш .

# 584
  • Мнения: 14 770
Чак утре ще може да я види педито. За сега ще оставям без памп и ще мажа със СудокремА,пък ще видим. Струва ми се,че позавехват,ама знам ли. Имам и Чико за подсичане,и пудри разни,дали да не ги редувам?
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт