И ето Юни стана, за море се стяга ОКТОМВРИйчето с мама!- тема 15

  • 59 759
  • 755
  •   1
Отговори
# 585
  • София
  • Мнения: 1 309
Добро утро  Simple Smile

Anyyyone Судокремът нали е с цинк и той би трябвало да помага. Виж и другите с какво са. Както прецениш.

villi-vanili  Confused Дано да е било инцидентно.

И аз дадох вчера от моето кисело мляко, само малко. Много беше забавен, страшни муцуни прави  Crazy Днес ще го снимам  Laughing

Днес си игра, игра, аз дремя на леглото. Бе това дете много неподвижно стои, толкова време не се е обръщало.. Гледам, крачето се заклещило между решетките. Извадих го, ама яко червено на прасеца. Не го боли видимо, но червеното си стои още, вече няколко часа минаха...  Confused

Снощи имаше буря при нас и беше бая студено. Аз все пак го облякох с къс ръкав. ММ каза, че е ставал посред нощ и малкият е бил леден. Естествено е отвит. Ама аз не мога да се събудя посред нощ сама и то за да проверя дали е завит.  Confused Ще го мисля довечера как да го обличам.

Сетих се за едни упражнения и вратът ми е почти подвижен вече. Махнах възглавницата си и няма такова удоволствие - не боли   Laughing

# 586
  • Мнения: 2 721
Шошии, честит зъб, щом един е излязъл другите няма да ги усетиш.
Вади десетгодишното уиски!
Аз го държа в stand-by.

За температурата, всичко сте казали, ако е от зъби, Панадол само би трябвало да е ОК.

За подсичане, аз всеки път го мия на чешмата само с вода и стои гол 5 мин минимум, разбира се, опикава положението, ама голям праз.

villi-vanilla, заспало бебе аз не будя (ако не е кърмаче, де), гладно няма да спи, така че, не го закачай следващия път.


# 587
  • Мнения: 1 242
Щото,ако са пъпчици няма да мине със судокрем. Така веднъж се подредихме от антибиотик. Взех и кремче Нистатин и се оправи дамата. Но потърси лекарско мнение. Не всяко подсичане или пъпчици от претопляне в тея жеги минава със судокрем.

# 588
  • Мнения: 1 744
Кристино моме ще ме черпиш сладолед у южния. Извадих на терасата бебешката вана  Mr. Green
От зъби може да се вдигне слаба температура до 38 градуса, всяка друга се обсъжда с педиатъра за лечение.
Вили бебето е плакало защото е имало температура, а не от глад. Щом два пъти е повърнал значи е вирус.
Аниуан ако има пъпчици е подсичане, най-помага голо дупе.
Кристи по-добре наакано бебе от бебе със запек. Стара бг мама мъдрост  Wink

# 589
  • Мнения: 14 778
Абе то и аз мия и оставям,одеве даже закуси и игра почти час по голо дупе. На знам от какво стана това чудо. До сега ядове не сме имали. Ще мине.  Hug Ако до утре няма подобрение ще я водя.

Тук яко жега,въпреки че валя снощи и разхлади. Мислим да взимаме голям басейн,а за дребната едни лодчици съм виждала,дето седи и само крачетата са й във водата. Дано не застудее до като дойде тоя басейн и го монтираме.

Кисело мляко с бебешки бисквити много се тачи тук,за разлика от попарата  Mr. Green А онзи ден и от баничката яде малко с кисело мляко. Тя ни е добро прасенце. Всичко яде. 😊🐷

# 590
  • Мнения: 1 242
Не е вярно Чуби,ако е пъпчици е подсичане. Ние имахме пъпчици от антибиотик и разсройство,което не е подсичане. Пъпки могат да се появят от претопляне,подсичане е чевенина,като опарено от коприва , най често по гънките на крачета,ръчички,врътле .......и втежки случаи по дупарата.

# 591
  • Мнения: 19 687
Кристино моме ще ме черпиш сладолед у южния. Извадих на терасата бебешката вана  Mr. Green
Аз реших голяма вана, че си извадила и бях в шок. Глей колко ми е акъла Joy

Преди малко бях в Южния! И сладолед, и малка царевица...и мъж да ни прибира по спешност, щото щях да припадна Crazy Така не ми беше ставало никога!

# 592
  • Мнения: 14 778
Мен така ми ставаше зле като бях бременна...  Whistling
Ваната си е оферта да се плацикат бебоциге. И аз мислех, ама нали чакам басейн.

# 593
  • Мнения: 1 242
Ти па ко прайш в тая горещина по парковете,климатици у вас нямаш ли бе оууууууу Shocked Де си ръгнала с тва дете #2gunfire

# 594
  • Мнения: 1 744
Поли сигурно си права, при нея е точно като от коприва и Судокрем я оправя.
Кристи какво е станало?  От жега ли ти призля?
Тука също е огън, спи тук повече от колкото в Пущинака и пие повече, много им влия топлината.

# 595
  • Мнения: 19 687
Поли, ми не мога все вкъщи да го държа  Sad

Chuby, да. Направо като натрошени стъкла почнах да виждам, кристали все едно. За пръв път ми се случи  Crazy

# 596
  • Мнения: 1 426
Бях на маникюр! От много време насам не бях се глезила. hahaha Сега имам цветенца.

Водих дребния на Киндиру. Хареса му. И на мен също главно защото общо бяха три бебета с моето. Та нямаше голям калабалък.

Кристи, от жегата ли ти призля?

Ениуан, дано бързо да минава и да не се появява повече.  Hug

Поли, възможно е, наистина. Може и просто инцидент да се е получил някакъв. То вече има такива случаи, че ум да ти зайде.

# 597
  • Мнения: 1 744
Кристи виж кръвното да не ти играе номера. Аз пък строших бебешкия стъклен термос, и точно Бамбина в краката ми. Такова чистене му хвърлих, направо умрях от страх да не глътне някое стъкло. Повече никакви стъклени термоси!

# 598
  • Мнения: 19 687
Мисля, че беше от претопляне. Бонусът е, че най-накрая взех душ с бебока! Милият беше яко ошашавен, но май му хареса  Joy

# 599
  • Мнения: 2 721
Мисля, че беше от претопляне. Бонусът е, че най-накрая взех душ с бебока! Милият беше яко ошашавен, но май му хареса  Joy
Cristi, удряй по един айрян и много течности.

Общи условия

Активация на акаунт