На море в Лозенец - 2017/2018

  • 55 079
  • 325
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 12 922
Ние сме ходили два пъти в хотел Нептун и сме много доволни.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 092
И ние тази година ще почиваме в Лозенец, вилно селище Бора.  Някой ако има отзиви, ще бъда благодарна да сподели!

# 137
  • Мнения: 19 527
Хубаво е там, но съм почивала преди 6 или 7 години. Стаите са малки обаче, ние бяхме в апартамент. Дано пише някой с по-актуална информация

# 138
  • София
  • Мнения: 1 092
Хубаво е там, но съм почивала преди 6 или 7 години. Стаите са малки обаче, ние бяхме в апартамент. Дано пише някой с по-актуална информация
Благодаря

# 139
  • София
  • Мнения: 2 992
valerko, за комарите си абсолютно прав. Много са, и някакви мутанти-голями. Един приятел се шегуваше че са като врабчета.  Mr. Green Joy Взимаш спрей за гадини и си решаваш проблема.Но, като цяло курорта си е ок- има заведения и за бедни, и за богати. Ходя в Лозенец от 15г. и, на централният плаж не стъпвам, а седя по два месеца на морето. Ходя на Корали,и на Китен-в края на плажа и кънпинга.Открих и един страхотен плаж миналата година,чист и почти пуст, но там не пускат с кучета. Имам кокер-шпаньол. На Корали,през седмицата почти няма никой. Спокойно и тихо. Но лошото е, че няма къде нито да хапнеш,нито да изпиеш една бира.Ходи се или Кумкашлъ, или на Морско конче. Хладилната чанта решава проблема с напитките, и някой и друг сандвич.

Последна редакция: пт, 18 май 2018, 08:31 от kamelia741

# 140
  • Мнения: 790
Здравейте, има ли парк с парзалки за децата, където могат да играят на воля, а ние да почиваме на някоя пейка. Също търся мнение и за този хотел https://www.visit.bg/oferti-pochivki/paketni-ceni-lozenec-rizort-lozenec-22879/

# 141
  • София
  • Мнения: 2 992
За съжаление, любимият ми плаж вече е недостъпен.

# 142
  • Мнения: 9 494
kamelia741 на 06.05 бях там-да, едната част (от средата към къмпинг Юг) беше вече заградена  #2gunfire, но няма да оставим нещата така! newsm66 
Има ФБ група за Корал-ако искаш присъедини се  Peace

# 143
  • Мнения: 228
Да се включа и аз по темата за Корал, направо съм в потрес от това което се случва. От няколко години ходим на бунгала край Китен и на плаж с колата до Корал. И за това лято имаме резервация за две седмици и ако не отворят плажа не знам къе ще плажуваме, че и сме с две малки деца. kamelia741 къде го намери този чист и пуст плаж, за който споменаваш? Ако не си го пазиш в тайна де Grinning В единия край на южният плаж на Китен наистина горе-долу става, но пак се пренаселва, а и ако се случи да вали после поне два дни се влива кал от рекичката.

# 144
  • ГО
  • Мнения: 3 955
И аз съм в шок от случващото се.
Възможно ли е изобщо?
Законът какво казва?
Направо не мога да го проумея, това ни беше един от любимите плажове.
Преди повече от 10-12г. обичахме да ходим и на Градина. Слабо населен, но след това дойдоха караваните и стана мазало. Отврат е сега, ходиш върху кърпите на другите, тия от караваните те гледат лошо....

# 145
  • Мнения: 228
Да, да, и ние преди ходехме на Златна рибка и на Градина, ама наистина буквално няма къде да се стъпи вече там. И то не остана къде да се ходи на море. Disappointed Relieved

# 146
  • Мнения: 9 494
И аз съм в шок от случващото се.
Възможно ли е изобщо?
Законът какво казва?
Направо не мога да го проумея, това ни беше един от любимите плажове.
Преди повече от 10-12г. обичахме да ходим и на Градина. Слабо населен, но след това дойдоха караваните и стана мазало. Отврат е сега, ходиш върху кърпите на другите, тия от караваните те гледат лошо....


Незаконно е разбира се!
Цялата територия там е защитена зона, заради редките видове растения и животни; отделно дюните, които  също са защитени (а в момента именно в тях забиват колове по метър в дюните)-плажа е изключителна държавна собственост (справка-Конституцията)...но да не размиваме темата тук, макар да касае всички ни, понеже не е само този плаж, и тази територия-беззаконията и мутрагентите действат така в цялата ни държава! И в северното черноморие, и Пирин и навсякъде където е красиво-те бетонират и унищожават! #2gunfire
Присъединете се към "Запазете Корал" във фейсбук, ако искате.. Hug

# 147
  • София
  • Мнения: 2 992
Здравейте!
MTV от къде са започнали с оградата? От към "Морско конче" или от към Лозенец?
Скрит текст:

На снимката се вижда, че пешеходци може да преминават. Но, не мога да позная  на кой вход е направена снимката. Май от към Лозенец. newsm78 Моля те прати ми на ЛС. линк към ФБ групата, за да се включа и аз. На 19 юни отивам и аз в Лозенец, ако е нужно ще се включа.

hippie по ще ти изпратя на ЛС инфо.

# 148
  • Мнения: 9 494
Това е с/у къмпинг Кум Кашла (за тези които не знаят-по средата), а оградата бе към къмпинг Юг; според предположенията, ще я продължат и към Лозенец ("Бора").
Сбъркала съм името на групата -"Да запазим Корал":
https://www.facebook.com/groups/koralbeach/

Пускам я публично, с цел повече хора да се включат..природата е за всички ни, и трябва да я пазим
Hug

# 149
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Пуснах публикацията на стената на новините на Нова тв за плаж Корал.Сигнализирайте повече хора, за да обърнат внимание.

Общи условия

Активация на акаунт