На море в Лозенец - 2017/2018

  • 54 572
  • 325
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 467
Хм... Аз не мога да намеря Лозенец на картата, а то имало цели (не половинки) 7 плажа.
Въпрос на търсене....и намиране Simple Smile Очевидно трудно боравите с карти Wink

# 271
  • София
  • Мнения: 1 412
Хм... Аз не мога да намеря Лозенец на картата, а то имало цели (не половинки) 7 плажа.

Питай МТВ, тя ще ти каже къде са, сигурно ще каже Корал, дето само с кола се ходи до него, ако все още има път, че през 2016-та едвам се минаваше по пътя, както и едно плажленценце, не знам дали има 50 м, само с миди, на половината плаж има заведение https://www.tsarevo.info/plazhove/plazh-mechata-dupka/ ама тя си го брои към 7-те.
Аааа, сега видях и попския плаж, на него не съм ходил....приказка е.....https://www.tsarevo.info/plazhove/popski-plazh/

# 272
  • Мнения: 885
Хм... Аз не мога да намеря Лозенец на картата, а то имало цели (не половинки) 7 плажа.
Въпрос на търсене....и намиране Simple Smile Очевидно трудно боравите с карти Wink
Ми ... то моята карта на смартфоня се оказа от времето на цар Симеон Велики и съм търсил по Бяло море...
Ъпгрейтнах картата и се оказа, че съм търсил в гръчко... То мани тва, ама се оказа, че и не мога да смятам. Броя седем плажа на север и стигам до Приморско. Броя седем плажа на юг и стигам до Царево. Тоя Лозенец мноу гоуем, бре.

# 273
  • Мнения: 9 467

Ми ... то моята карта на смартфоня се оказа от времето на цар Симеон Велики и съм търсил по Бяло море...
Ъпгрейтнах картата и се оказа, че съм търсил в гръчко... То мани тва, ама се оказа, че и не мога да смятам. Броя седем плажа на север и стигам до Приморско. Броя седем плажа на юг и стигам до Царево. Тоя Лозенец мноу гоуем, бре.

Верно, че и математиката ви куца..кофти Simple Smile 'Ма нищо де, не е важно - нали не ви кефи Лозенец Wink

# 274
  • Мнения: 885
Не само Лозенец не ме кефи. Затова предпочитам Приморско и то пак като компромисен вариант.

# 275
  • Мнения: 2 687
ходила съм и юли и август, предходните две години, няма специфичен проблем с водорасли Simple Smile

препоръчвам баш хотел нощувка със закуска - много сме доволни - хотел Дамянов, Damyanoff. на две крачки от плажа, непретенциозни чисти стаи с климатик, готино кафе, в което се и закусва Simple Smile

# 276
  • русе
  • Мнения: 642
Тази година решихме да почиваме на къмпинг Оазис Лозенец, опитвам да намеря схема на разположението на бунгалата, но не успявам.Не съм ходила на Лозенец никога и не съм наясно с мястото, ако някой има информация за къмпинга ще съм много благодарна да се включи. На територията му има ли места като ресторанти за хранене, работят ли и как са цените там?

# 277
  • София
  • Мнения: 1 412
Тази година решихме да почиваме на къмпинг Оазис Лозенец, опитвам да намеря схема на разположението на бунгалата, но не успявам.Не съм ходила на Лозенец никога и не съм наясно с мястото, ако някой има информация за къмпинга ще съм много благодарна да се включи. На територията му има ли места като ресторанти за хранене, работят ли и как са цените там?

Това върши ли ти работа, обърни го на сателит
https://www.google.com/maps/place/%D0%9A%D0%AA%D0%9C%D0%9F%D0%98 … 184564,234m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x40a12ebc6b2dfd49:0x1da0758163995a1a!8m2!3d42.1982503!4d27.8188802

Пусни човека да гледа, не е приятна гледката зад оградата. Има доста снимки, не знам за кои бунгала иде реч, но аз поне не бих го причинил на семейството ми. И дали ще ви пуснат на плажа на  Оазис, да не се наложи да ходите до централния на Лозенец, че дотам само с кола.

Последна редакция: чт, 02 юли 2020, 13:13 от valerko

# 278
  • Мнения: 9 467
Тази година решихме да почиваме на къмпинг Оазис Лозенец, опитвам да намеря схема на разположението на бунгалата, но не успявам.Не съм ходила на Лозенец никога и не съм наясно с мястото, ако някой има информация за къмпинга ще съм много благодарна да се включи. На територията му има ли места като ресторанти за хранене, работят ли и как са цените там?

Това върши ли ти работа, обърни го на сателит
https://www.google.com/maps/place/%D0%9A%D0%AA%D0%9C%D0%9F%D0%98 … 184564,234m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x40a12ebc6b2dfd49:0x1da0758163995a1a!8m2!3d42.1982503!4d27.8188802

Пусни човека да гледа, не е приятна гледката зад оградата. Има доста снимки, не знам за кои бунгала иде реч, но аз поне не бих го причинил на семейството ми. И дали ще ви пуснат на плажа на  Оазис, да не се наложи да ходите до централния на Лозенец, че дотам само с кола.

Никой няма да ги спре.

# 279
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Тази година решихме да почиваме на къмпинг Оазис Лозенец, опитвам да намеря схема на разположението на бунгалата, но не успявам.Не съм ходила на Лозенец никога и не съм наясно с мястото, ако някой има информация за къмпинга ще съм много благодарна да се включи. На територията му има ли места като ресторанти за хранене, работят ли и как са цените там?
Здравейте,
Скоро разглеждах къмпинга. Има бистро където може да се храните. Охрана която пази къмпинга и в началото хранително магазинче. Плаж свободно зона.
Кой номер бунгало търсите?

# 280
  • русе
  • Мнения: 642
Нямам представа, за това искам ако има схема с разположението на бунгалата да ги разгледам. Предпочитам възможно най- близо до плажа и да има сянка.

# 281
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Нямам представа, за това искам ако има схема с разположението на бунгалата да ги разгледам. Предпочитам възможно най- близо до плажа и да има сянка.
От моите наблюдения къмпинга няма много дървета. Само някой бунгала имат, ни те се броят на пръсти. Това видях аз, при моята обиколка. Ако има друг по- запознат нека да се включи. За това попитах, в кое бунгало ще отсядате.

# 282
  • русе
  • Мнения: 642
Благодаря на включилите се
Валерко, ще погледна.

# 283
  • Мнения: 228
Здравейте,  бихте ли ми казали дали все още го има проблема с канала на централния плаж ?

# 284
  • Pazardjik
  • Мнения: 198
Здравейте , отзиви за тези https://mob.pochivka.bg/bungala-gnezdoto-o35202 бунгала ? Отивам да пращам капаро , но реших да попитам първо тук

Общи условия

Активация на акаунт